PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=118702}

Zostać koszykarką

Double Teamed
5,5 656
ocen
5,5 10 1 656
Zostać koszykarką
powrót do forum filmu Zostać koszykarką

właśnie leciał na polsacie, aż musiałem to napisać. Film jest tak głupi, że aż śmieszny :D
Najpierw brzydsza bliźniaczka podczas gry z SuperKolesiemzOsiedla zostaje ostrzeżona, żeby tyle nie trenowała, bo złapie kontuzje i niespodziewanie po 5 sekundach łamie nogę :D
Następnie 6 sekund do końca meczu, niesamowita decyzja trenera, który decyduje się wprowadzić brzydszą bliźniaczkę, która ma nogę w gipsie za zawodniczkę, którą jedynie boli ręka. Trenerski błysk geniuszu.

Polecam wszystkim! :D 1/10

siweq

1. Ona nie złamała nogi
2. Nie miała jej w gipsie
3. Nie rozumiem, po co opowiadasz wszystkim twoją wersję fabuły, tym bardziej, że jest nieprawdziwa?

italiana

Trochę czasu minęło, ale powiedz mi co przekręciłem, bo moim zdaniem, dokładnie taka była fabuła. Jak możesz bronić tak tragiczny film? Ale fajnie, że coś napisałaś, bo przypomniała mi się ta scena z genialną decyzją trenera, humor się poprawił i od razu złapałem ochotę na piwko ;) dzięki!

ocenił(a) film na 6
siweq

To film dla dzieci... Ma podnosić na duchu, a nie stanowić inspirację dla sportowców. Chociaż przyznam jako osoba zakochana w koszykówce, że też się uśmiałam^^

soskakd

HAHAHAHAHHAHAHAHAHA jak czytam te wpisy... hahaha TO JEST HISTORIA PRAWDZIWA.. i w filmie pokazali jak było a te bliźniaczki kontynuowały grę w WNBA.. LOL ww w.zimbio.com/Heidi+and+Heather+Burge/articles/1/Heidi+Heather+Burge+Twin+profess ional+basketball

meredith21

aaa i grały jeszcze w Europie (Heidi grała w wiekszej liczbie klubow i dluzej od Heather-ona zajela sie "domem" i trenowaniem innych)

meredith21

http://i.cdn.turner.com/si/multimedia/photo_gallery/1102/notable-twins-in-sports /images/heather-burge-heidi-burge.jpg Heidi to ta po prawej a Heather po lewej

a tu Heather (zdj z ok 2009 roku) http://www.richmondhillreflectionsmag.com/wp-content/uploads/h-burge-168x300.jpg

użytkownik usunięty
siweq

hahahah jaa jebe, dzieki za uratowanie mi zycia...juz mialem ten film sciagac! pac w czolo dla rezysera ;)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones