PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=211366}
6,0 24 425
ocen
6,0 10 1 24425
Stay Alive
powrót do forum filmu Stay Alive

Nie wiem dlaczego

ocenił(a) film na 8

ale z jakiegoś powodu film bardzo mi się podobał (chociaż nie jest do końca w moim 'stylu', nie jest też jakoś szczególnie oryginalny). A jednak jest w nim coś, co naprawdę wciąga

ocenił(a) film na 10
Sol89

Tak, i trochę nawet straszy! mogliby zrobić 2 część! Pozdrawiam

2008einstein2009

Co w nim było strasznego?

Sol89

Zgadzam sie w 100%

ocenił(a) film na 10
MASTACH5

Oglądałem go wczoraj wieczorem w TV, było ciemno horror, były straszne momenty jak babka ich mordowała a oni walczyli o życie. Na allegro film jest do kupienia za 13zł.

2008einstein2009

"były straszne momenty jak babka ich mordowała a oni walczyli o życie"

<huehue>

ocenił(a) film na 9
Sol89

Mnie również bardzo się podobał, jest CAŁKOWICIE w moim stylu: oryginalny pomysł, historia, zagadka, tajemnica, młodzi ludzie jako ofiary, rewelacyjnie stworzona postać zabójczyni. Jestem nim bardzo mile zaskoczona po wcześniejszej lekturze tutejszych opinii. Z czystym sumieniem daję 9 na 10. :) Pozdrawiam.

Sol89

Ja widziałem ten film wiele razy,jak był teraz na polsacie to oczywiście znowu widziałem,dla mnie to jeden z najlepszych horrorów,ma coś w sobie,no i bohaterowie mnie urzekli,co w horrorach rzadko bywa...

ocenił(a) film na 7
Sol89

Ja też muszę przyznać, że film bardzo mi się spodobał. Jest kilka głupot, ale jakoś zupełnie mi one nie przeszkadzały. Film wciąga, nie nudzi. Spokojnie mogę wystawić 8/10.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones