PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=120103}

Zostań

Stay
7,2 70 445
ocen
7,2 10 1 70445
5,7 14
ocen krytyków
Zostań
powrót do forum filmu Zostań

Nie wiem jaką notę mu wystawić. Obejrzałem i za cholerę nie wiem o co tutaj chodzi.
Jaki jest główny motyw tego filmu?
Dlaczego matka Henry'ego nazwała Sama swoim synem? I o co w ogóle w tym chodziło? Policjant mówił, że ona nie żyje, a Sam mówił, że z nią rozmawiał.
Dlaczego Leon odzyskał wzrok?
Dlaczego Sam przewidywał przyszłość?
Gdy Sam i Athena schodzili po schodach to dlaczego ona nagle zniknęła a potem jakby to cofnęło się w czasie?

ocenił(a) film na 8
dirt16

sama nie wiem

ocenił(a) film na 8
kolmananna0309

poczytałam i - WIEM! interpretacja snu jest jak najbardziej trafna. Film genialny, na długo pozostanie w mojej pamięci. Polecam Onet tam jest "jak krowie na rowie" wyjaśnione co i jak !

dirt16

To nie tyle jest sen co raczej wizja mózgu umierającego Henry'ego. Główny bohater spowodował na samym początku filmu wypadek, w wyniku którego zginęli jego rodzice i jego ukochana dziewczyna, której miał się oświadczyć. Sam Henry strzelił sobie w głowę z pistoletu w wyniku strasznych wyrzutów sumienia..
Przepraszam, ale nie rozumiem czego tu nie zrozumieliście skoro na końcu praktycznie wszystko jest wyjaśnione. To, że Sam ma przez chwilę wizję niejako z koszmaru umierającego Henry'ego może mieć takie wytłumaczenie, że po tym, czego doktor doświadczył, jego mózg podpowiada mu, że nie warto tracić chwili, bo jutro może Cię nie być. Dlatego Sam (McGregor) zaprasza pielęgniarkę (Naomi Watts) na kawę. Wszystko..

Anonimus_Perfidius

Dzięki za wyjaśnienie, ale nic mi to nie mówi, bo ja już nic z tego filmu nie pamiętam. To temat sprzed 8 lat. :)

dirt16

Wiem, dopiero po czasie spojrzałem, że o taki stary temat...

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones