PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=156673}
6,3 36 969
ocen
6,3 10 1 36969
6,0 4
oceny krytyków
Zostańmy przyjaciółmi
powrót do forum filmu Zostańmy przyjaciółmi

Masakra-

ocenił(a) film na 2

nie wytrzymałam do końca.
Aktorstwo, scenariusz, cóż, myślałam, że będzie lepiej.

Gdzieś w okolicy połowy filmu zaczęłam go sobie przewijać i oglądać urywki i och, nic nie straciłam. Wszystko przewidywalne do bólu.

Chyba po "500 dniach miłości", jednej z lepszych i ambitniejszych komedii romantycznych ciężko będzie dosięgnąć statusu wartej obejrzenia.

ocenił(a) film na 3
interplaygirl

zmarnowałem aż godzinę na ten film. Nie wiem co za boty tu wystawiają oceny ale mogliby przestać robić mnie w ch...

ocenił(a) film na 2
jasiu15

dokładnie.

ocenił(a) film na 5
jasiu15

Koledzy, mam taką radę i prośbę zarazem. Nie oceniajcie filmu, jeśli go nie obejrzycie do końca. Ocenie podlega całość, a nie kawałek. To tak, jakbyście komentowali urodę kobiety patrząc na jej plecy i pięty.

ocenił(a) film na 3
venez

A muszę się przyznać, że po tej godzinie przewinąłem na końcówkę - tak jak podejrzewałem, chłop się zmienił i zdobył pannę :P nie sądzę aby u mnie wycisnęło 4/10 :)

ocenił(a) film na 8
jasiu15

Ludzie, czy wy tego nie widzicie?? Ten film miał być przewidywalny do bólu! Tu chodziło o gagi, o wszystkie śmieszne sytuacje, czyli taki kabaret w romantycznej ramce. To nie miało być romansidło, przy którym płaczemy z powodu nieszczęśliwej miłości... Ale szczerze, ani jedna sytuacja Was nie śmieszyła?

ocenił(a) film na 2
olunia_666

no w sumie ani jedna chyba.
im dłużej od obejrzenia, tym jeszcze bardziej sądzę, że to bardzo zły film.

czyli co, mamy usprawiedliwiać fatalne komedie romantyczne, bo taki ich fatalny gatunek?
nieprawda! jest jeszcze trochę naprawdę wspaniałych komedii romantycznych np. "500 dni miłości", zupełnie odmienny klimat, sposób wykonania, opowiedzenie historii, przewrotność, no po prostu palce lizać, nawet dla facetów i hejterów komedii takowych.

a to - niestety chyba najgorsza z możliwych.

interplaygirl

Aż sobie z ciekawości zerknęłam, co to za "500 dni miłości", ale opis totalnie mnie zniechęcił :/ Nie wiem czy istnieją w ogóle dobre komedie romantyczne. Tutaj obejrzałam tylko trailer i mam dość :P

olunia_666

Super wytłumaczone, brawo

interplaygirl

Nie porównuj tych dwóch filmów do siebie, bo to dwa różne klimaty, ten twój ulubiony, to przecież dramat a nie komedia romantyczna

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones