PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=36674}
6,5 110 539
ocen
6,5 10 1 110539
5,1 11
ocen krytyków
Zróbmy sobie wnuka
powrót do forum filmu Zróbmy sobie wnuka

2/10

ocenił(a) film na 2

Dziwię się, że tak dobrzy aktorzy zgodzili się zagrać tak w większości prymitywne postacie. Głupawe dialogi, głupawe zachowania - szczytem jest postać Kawy. Jak ktoś lubi film "Głupi i głupszy" to pewnie mu się spodoba. Dla mnie tragedia..

Kriss_11

Mnie jakoś ten polski film nie rozśmieszył. No może poza sceną przedostatnią dt automatu Kawy :)) Momentami było śmiesznie, ale nie zbyt bardzo, tak więc dałam notę 4/10 za bardzo dobrą grę Bartłomieja Topy i właśnie za tą przedostatnią scenę :)

Dark44

Kriss11,jesteś palant do sześcianu,pozostali zapewne są podobnego zdania,tylko nikt tego nie napisał,więc ja jestem pierwszy.Włącz se Jim Jam,albo coś podobnego i oglądaj,boś za głupi na dobre filmy.

ocenił(a) film na 10
dzacek144

film jest super ale się uśmiałam gdy grał Grabowski,Topa, Kożuchowska,Zamachowski i Żółkowska Bujakiewicz trochę kiepsko zagrała.

ocenił(a) film na 5
kinomanka_13

Dobrzy aktorzy i tutaj jest na plus, ale ogólnie film jest kiepski , powiedzmy sobie szczerze ,.....

ocenił(a) film na 8
kinomanka_13

Film jest spoko
Akurat Bujakiewicz zagrała niezgorzej
Miała role takiej Panny Migotki :)
Grabowski jak zwykle The Best

dzacek144

Popieram. Obsada rewelacyjna a film jest fajną i przyjemną komedią. Coraz mniej takich w Polsce.

perun_6

zgadzam się

ocenił(a) film na 7
Kriss_11

Ja nie uważam że to tragedia.Porządnie zrobiony polska komedia ze znakomitą obsadą.Poza tym fajny pomysł.Nie rozumiem czego się tu czepiać.Arcydzieło to nie jest ale spokojnie zasługuje na więcej niż 2.

ocenił(a) film na 10
fauzi

no super film mogę go oglądać godzinami genialna rola Grabowskiego chociaż za nim nie przepadam.

ocenił(a) film na 2
Kriss_11

zgadza sie bzdura do kwadratu

ocenił(a) film na 2
Kriss_11

W pełni podzielam Twoją opinię. Naciągane 2/10 za niezłą obsadę (poza Delągiem, który zagrał tak jak zazwyczaj, czyli sztucznie), denny humor w hollywoodzkim stylu, denna fabuła, denny scenariusz, denne dialogi, denna piosenka z kretyńskim tekstem w wykonaniu chałturnika Andrzeja Cierniewskiego na zakończenie. Nie spodziewałem się po tym filmie cudów. Liczyłem jednak na to, że będzie to produkcja na miarę co najmniej "U Pana Boga za piecem", który co prawda nie umywa się do klasyki polskiej komedii, ale jest całkiem przyzwoity. Przeliczyłem się.

ocenił(a) film na 5
Kriss_11

też sie z Tobą zgadzam. Zlepek pseudo smiesznych postaci wplecionych w pseudośmieszna fabułę. Nawet ciuń się nie zaśmiałem.
Dałem 5 na wyrost chyba dla gry kilku dobrych aktorów: Topy, Grabowskiego, Żółkowskiej, Zamachowskiego. Nieco na plus zaskoczyła mnie współczesna monopolistka polskich seriali - Kożuchowska, gdyż zagrała nienajgorzej i pozbyła sie tych standardowych monotonnych manier serialowych - wszędzie praktycznie jednakowych.
Ogólnie pomysł nie najgoroszy, ale jakoś takie to wszystko rozbieżne

ocenił(a) film na 10
malyfromhell

odkąd ją zobaczyłam w zróbmy sobie wnuka wiedziałam że Kożuchowska to świetna aktorka chociaż seriale ją zgubiły to i tak jest świetną aktorką filmową i teatralną.

ocenił(a) film na 5
kinomanka_13

jaką świetną, słaba jest. Tu poprostu nie zagrała beznadziejnie ale przynajmniej znośnie.
Jest słabą aktorką na 3-.
Sorry ale nie masz pojęcia o ocenianiu aktorów

ocenił(a) film na 10
malyfromhell

Mam pojecie i nie sprzeciwiaj mi sie bo sa tacy co nieraz moje zdanie popieraja. Mam nadzieje ze w innyh kwestiach bedziesz sie zecmns zgadzal.

ocenił(a) film na 5
kinomanka_13

za mało masz wiedzy i za prymitywne masz podejście do kinematografii, pomijam to nastolatkowe podejście i nachalne wręcz zbieranie autografów.

Nie oceniasz w aktorach co jest najważniejsze tylko podchodzisz do tego bardzo sztampowo, ponadto w swoich komentarzach bardzo często sama sobie zaprzeczasz i zmieniasz bardzo szybko zdanie.

Ja sie Tobie absolutnie nie zamierzam sprzeciwać ale widzę poprostu jak mierne masz pojęcie o sztuce jaką jest film i teatr.

użytkownik usunięty
malyfromhell

Też nie przepadam za Panią Kożuchowską, ale to, że ktoś ma inne zdanie, nie oznacza iż nie ma o czymś pojęcia. A oceniać każdy ma prawo, jak chce. Nie może się wszystkim podobać to samo, bo i każdy z nas jest inny... I co takiego jest w aktorach "najważniejsze"? Bo mnie się wydaje, iż każdego lubimy lub nie za co innego...

ocenił(a) film na 5

podoba mi się lub nie to zdecydowanie za mało jak na ten portal, oceniajmy obiektywnie a nie subiektywnie i tyle w temacie

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones