PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=666689}

Zrywa się wiatr

Kaze tachinu
7,3 12 542
oceny
7,3 10 1 12542
6,9 19
ocen krytyków
Zrywa się wiatr
powrót do forum filmu Zrywa się wiatr

Szału nie ma

ocenił(a) film na 5

Kreska piękna, samoloty naprawdę imponujące, ale jakoś powiało melodramatem... Jednak wolę Miyazakiego tworzącego magiczne światy i dziwne stworki - robi to inaczej niż wszyscy i wydaje mi się, że na tym polega jego talent. Jest już od groma filmów o wojnie i melodramatów, chyba nie ma sensu tworzyć jeszcze takiej kreskówki. No ale to moje zdanie i pewnie wielu osobom ta produkcja się spodoba:)

ocenił(a) film na 8
lovelylisz

Co to znaczy "nie ma sensu tworzyć"? Stworzono już miliony komedii romantycznych, horrorów, dramatów itp. i ciągle jeszcze są tworzone w nowy sposób. Tak samo jest z tym dziełem - jest to bardziej poetyckie podejście do melodramatu i widać tu nowatorstwo. Zupełnie nie rozumiem ludzi o tak ograniczonych umysłach jak twój.

lovelylisz

Mimo to powstają nadal :) - Film uważam jest mimo tematu wojennego, ma w sobie pewny mistyczny klimat ale oczywiście to moja opina :)

lovelylisz

A mnie właśnie zaskoczyło in plus, ze nie ma znowu legionu "dziwnych stworków" :3

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones