PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=628786}
7,0 10 752
oceny
7,0 10 1 10752
6,7 9
ocen krytyków
Zupełnie inny weekend
powrót do forum filmu Zupełnie inny weekend

Naiwna fabuła, prostacka wręcz, czasem jakaś filozoficzna gadka bohaterów, przeciągane sceny nie pokazujące nic nie wnoszące nic nie wciągające widza dla wypełnienia czasu na taśmie, brak przesłania i morału

ocenił(a) film na 5
Bonus

Dokładnie, zgadza się, film do bani.

ocenił(a) film na 7
blyskotliwa_bestia

hmmm...., ja filmu do bani nie oceniam na 5(czyli ujdzie), jak Ty to zrobiłeś. Stawiam wówczas 1 lub 2. Dlatego można sądzić, że film Ci się chyba jednak choć trochę podobał....

ocenił(a) film na 7
Bonus

Są filmy, które mają opowiedzieć jakąś historię, są filmy, które mają skłonić do refleksji, dla czystej rozrywki, filmy które mają straszyć, wzbudzać emocje itd. Rzecz w tym, że nie każdy film musi mieć przesłanie i morał, w horrorze naprawdę doszukujesz się morału? typu: Kto w nocy chodzi po parku ten dostanie siekierą po karku ?

Zupełnie inny weekend świetnie opowiedział historię dwóch różnych ludzi, którzy wbrew swoim oczekiwaniom, na nieco innym etapie życia znaleźli osobę z którą mogliby być, i pytanie czy zaryzykować ?

ps. a jak już tak koniecznie chcesz sztuki z przesłaniem i morałem to poczytaj Bajki Krasickiego :)

ocenił(a) film na 1
saike

Nie do końca każdy film musi mieć przesłanie, ale powinien być przynajmniej ciekawy. A moim zdaniem w tym filmie nie dzieje się nic interesującego, totalny badziew.

Abigail34

Uwielbiam argument dzisiejszej młodzieży: "totalny badziew" A dlaczego badziew? Bo tak :P
Ach - i jeszcze - "nic się nie dzieje". Najlepiej żeby wybuchło? Będzie się działo?
Czasem mnie zadziwia jak macie dużo do powiedzenia nic nie mając do powiedzenia :P

Filmu nie oglądałam, ale jedyne co potrafię wywnioskować z Twojej wypowiedzi, to owszem - totalny - ale brak refleksji. Aż zachęca do obejrzenia filmu...

Uprzejmie przepraszam, ale nie mogłam się powstrzymać od szczerości...

ocenił(a) film na 1
menysek

Hahaha, co za hipokryzja!
"Czasem mnie zadziwia jak macie dużo do powiedzenia nic nie mając do powiedzenia"- mówi to osoba, która ocenia moje zdanie na temat filmu, którego to nawet obejrzała! Jeżeli oceniam film na 1/10 to raczej nie mam ochoty rozpisywać się na 1500 słów, dlaczego tak uważam, bo wystarczająco dużo czasu zmarnowałam na jego obejrzenie. Jeżeli mi się nie podobał, to mogę powiedzieć że jest to dla mnie totalny badziew, jeżeli takie mam zdanie, a mój wiek nie ma tu nie gra roli, jeżeli widzę co pisze Pani w dojrzałym już wieku.

Uprzejmie przepraszam, ale nie mogłam się powstrzymać od szczerości...

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones