PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=110687}

Zupełnie jak miłość

A Lot Like Love
7,0 57 374
oceny
7,0 10 1 57374
5,8 4
oceny krytyków
Zupełnie jak miłość
powrót do forum filmu Zupełnie jak miłość

Za kazdym razem ,gdy ogladam ten film tęsknie za tym co kiedys straciłem ,a nie doceniałem. Miałem to w garści ,ale los wówczas podpowiadał mi inaczej.Teraz wiem że ten LOS robił mnie po prostu w konia.
Miłość to sens życia,jesli jest inaczej to nie jest to zycie

mkbranik

Dlatego, tak jak już napisałam w innym wątku zawsze warto próbować, nawet jeśli mielibyśmy się bardzo rozczarować.

mkbranik

Hm.... poruszyła mnie szczerość tego komentarza.... Czy skończyło się jak w filmie? Wróciła?

Przepraszam, że pytam.....

kwiatuszek_taktak

Nie.To było w 87 roku. pozniej ja sie ozeniłem pozniej sie rozwiodłem a teraz jestem 10lat w innym całkiem zwiazku.Ale czasami mysle o tym. Kazdy ma to swoje coś co stracił bezpowrotnie. Ale film ekstra

ocenił(a) film na 7
mkbranik

też przeżyłam podobną historie jak w filmie ale mialam dosc takiej hustawki nastrojów

obcy66001

taki life. Tak jak kiedyś ktoś powiedział w filmie ,,każdy ma swoje pożegnanie z Afryką'' ale i tak zycie jest piekne

mkbranik

Minęło parę dobrych lat i raczej nie liczę by autor wątku jeszcze tu zaglądał. Mimo to spróbuję. Bardzo mnie zmartwił twój post, nie wyobrażam sobie życia z druga osobą bez miłości (tej zdrowo pojmowanej oczywiście) i nie wiem czy byłabym w stanie żyć z taką świadomością, że ją straciłam i poddałam się bez walki, by ja odzyskać. Twój komentarz skłonił mnie do zajrzenia w czeluścia internetów z hasłem "żałuję że się z nią/nim rozstałam/em" i jestem przerażona. Przerażona, ale nie wiem czym bardziej? Czy tym że tych osób jest aż tak dużo, czy tym że są takimi tchórzami, prawie każde z nich nie zrobiło nic, żeby odezwać się do tej osoby, coś naprawić. Ze strachu...

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones