PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=12048}

Zwyczajni ludzie

Ordinary People
7,0 6 038
ocen
7,0 10 1 6038
7,6 10
ocen krytyków
Zwyczajni ludzie
powrót do forum filmu Zwyczajni ludzie

Obejrzałem 50 minut. Mam dość. Jest tak pospolity jak inne amerykańskie filmy. Nie wiem co w nim takiego szczególnego. Żałosny i słaby.

mateuszmateusz41

jaka jest Twoja definicja słowa "słaby" w odniesieniu do filmu?
Czy grecki film "L" również nazwałbyś słabym, po obejrzeniu?

Zgaduję, że Twoje podejście jest zabawne i ma niewiele wspólnego z rzeczowością :) (via Wtorek, po świętach)

ocenił(a) film na 10
mateuszmateusz41

Jeśli nie wiesz co w nim takiego szczególnego to można wcześniej przeczytać, chociażby na tym forum w temacie "10/10 - arcydzieło Roberta Redforda" wyjaśniającym dlaczego ten film można uznać za arcydzieło, a nie pisać coś żałosnego i zaśmiecać tylko forum.
Jeśli ktoś czegoś nie rozumie to nie powinien się wypowiadać, bo świadczy to o jego ograniczeniu, a nie o słabym filmie.

ocenił(a) film na 8
mateuszmateusz41

ten film to multum emocji, niezwykła dramaturgia, co znaczy słaby?? nie ma w nim avengersów i transformerów? a może zwyczajnie brak dojrzałości emocjonalnej kolego?

taksido

W pierwszych 50 minutach są jakieś emocje? Dobre! I to mówi ktoś kto lubi Matrixa. :)

mateuszmateusz41

Nie film jest żałosny, tylko ty do oglądania pewnych rzeczy nie dorosłeś.

ocenił(a) film na 7
jan_niezbedny0

przywracacie mi wiare w ludzi

braknicku87

No problem :)

ocenił(a) film na 6
mateuszmateusz41

film zwyczajnie mnie zmęczył

kryslav

Nareszcie ktoś po mojej stronie!

ocenił(a) film na 10
mateuszmateusz41

Napisz coś więcej o sobie - co Ci uniemożliwia dostrzeżenie wartości tego dzieła. Czy miałeś trudne dzieciństwo, czy może masz "pod górkę do szkoły". Rozumiem, że przeczytanie tego dlaczego ten film można uznać za arcydzieło też ci nie pomogło.

grzelarek

Nie pamiętam tego, kolo. Dawno było to.

ocenił(a) film na 9
mateuszmateusz41

"pospolity jak inne amrykanskie filmy"... Widze, ze trafilem na znawce.

jasiu15

ZnawcĘ, jak już.

ocenił(a) film na 9
mateuszmateusz41

Wlasnie obejrzalem film. Jesli dla ciebie to bylo pospolite, to chyba slabo widziales, bo oczy ci lzawily od cebuli co ja przegryzales przy filmie

użytkownik usunięty
mateuszmateusz41

Mateusz, naprawdę bez urazy, ale być może jeszcze zbyt mało przeżyłeś, żeby dotarł do Ciebie ten obraz ? Oczywiście nie życzę nikomu, żeby spotkało go coś złego w życiu. Jednak ja przeżywam każdą sekundę tego filmu, bo sam przeżyłem paskudną osobistą tragedię i doskonale rozumiem, jak czuje się bohater, kiedy jest zmuszony tłumić w sobie super-silne emocje i udawać przed rówieśnikami szczęśliwego w najtrudniejszym okresie swego życia - okresie dojrzewania.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones