"Malowany ptak"

ostatnia wypowiedź: kpn
Revenga Revenga

Kosińskiego... Czy powstał może jakiś film na podstawie tej książki? Jeśli komuś o tym wiadomo, bardzo proszę by podzielił się tą informacją ;)

• Revenga Revenga

Odświeżam z nadzieją, że jednak ktoś tu zaglądnie... =)

• Drg_ Drg_

Jestem w trakcie czytania tej książki. Pewnie nie tylko ja na tym forum :)
      Z tego co wiem, w googlach o tym nie wiadomo, więc pewnie jeszcze nie powstała ekranizacja.

• $user użytkownik usunięty

bezpośredniej ekranizacji chyba nie było... ale ciekawe jest to, że dzisiaj jadąc pociągiem myślałem właśnie o tej książce... wchodzę na fw a tu ...

• Revenga Revenga

No spójrz co za zbieg okoliczności ;) Właśnie czytam tą książkę i jestem zachwycona... I tak sobie pomyślałam, że niezły film mógłby z tego powstać. Patrzyłam za tym, ale nic nie znalazłam. Może zostanę pierwsza osobą która go nakręci ;)

• $user użytkownik usunięty

Ja tę książkę przeczytałam i jest najlepszą jaką w życiu przeczytałam. Przypuszczam, że nigdy (albo dopiero po długim czasie) się to nie zmieni. Niestety na podstawie tej książki nie powstał jeszcze żaden film.

• kpn kpn

Również miałem takie odczucia po przeczytaniu książki, że mógłby być z tego świetny film.
            Taki trochę w stylu "Idź i Patrz".
            Film musiałby być na prawdę dobrze zrobiony, miałbym po nim wielkie oczekiwania bo kocham bezgranicznie.

• holbein holbein

W odpowiedzi na pytanie:
      http://www.filmweb.pl/news/Czeski+re%C5%BCyser+adaptuje+%22M...

• anndyj anndyj

nie wiem czy ktokolwiek zdecydowałby się na ekranizację tej powieści, jest trochę zbyt kontrowersyjna

• Agnjesia Agnjesia

Jestem w trakcie czytania książki i mam jakby deja vu. Wydaje mi się że oglądałam podobny film lub film na podstawie książki, być może jednak się mylę. Utkwiła mi w głowie scena kiedy chłopak zakopany w ziemi odganiał się od kruków i stwierdziłam ze to beznadzieja bo przecież ptaki najpierw wydłubały by mu oczy, dopiero książka wyjaśniła mi dlaczego tak nie było. Film oczywiście był czarno-biały i leciał chyba w święta.

Zgłoś nadużycie

Opisz, dlaczego uważasz, że ten wpis nie jest zgodny z regulaminem serwisu: