Artur i Minimki 4 - będzie?

ostatnia wypowiedź: kama03022003
xeo604 xeo604

Witam. Dzisiaj zobaczyłem najnowszą część bajki przygodowej z serii "Artur i Minimki", filmu
obrazowanego na podstawie książki. Zastanawiam się czy będą kolejne części? Szperałem
trochę i nie wyszperałem nic poza tym, że autor książek o tym samym tytule napisał
dotychczas 4 książki. Jeśli ktoś słyszał jakieś plotki czy oczywiste fakty na temat
kolejnej(nych) części filmu będę rad jeśli odpowiedzi znajdą się pod moim postem.
Z góry dziękuję.

• jankowalskirb jankowalskirb

Witam. Myślę, że wyjdzie napewno jeszcze więcej niż jedna część oprócz poprzednich trzech.
    Film znakomity i godny uwagi. Myślę, że niedługo można się spodziewać czwartej części.

• Proboszcz_120 Proboszcz_120

no właśnie czy już wiadomo kiedy?

• klaudiab96_filmaniak klaudiab96_filmaniak

mam nadzieję, że wyjdą jeszcze inne części i, w którejś z nich to Selenia "przejdzie" do świata Artura.. to by się oglądało ;DD

• Artur_minimek Artur_minimek

nie wiem, czy ktoś oprócz mnie chodzi na tym forum, ale ten film obejrzałem stosunkowo nie dawno, musi być 4 część bo nie wyrobie :F
      mam jeszcze pytanko
      czy jest coś takiego jak strona główna artur i minimki?
      bo jak będą wiedzieć, że to się dobrze sprzedaje, dadzą następną część, tak samo z gwiezdnymi wojnami, miała być Trylogia :D a jest 6 filmów

• MrsTracer MrsTracer

witam, chciałbym się zapytać czy wiecie coś nowego o 4 części Artura i Minimków bo dawno nikt nic nie pisał proszę was o odpowiedz bo strasznie lubię ten film i chciałbym żeby była kolejna część, pozdrawiam :)

• Natalia_555 Natalia_555

Wiesz z tego co wyszperałam z netu to Artur i Minimki i Artur i #Zakazane Miasto# (Książka z której jeszcze nie zrobiono filmu) to jedna część. Naprawdę to są 4 książki. Więc nie wiem czy będzie kolejna część. Ale też strasznie lubię tę bajkę ;D

• Dawid_Lojewski Dawid_Lojewski

nie będzie 4 części ponieważ :
    - Luc Besson powiedział że to trylogia ,
    - na plakacie z 3 części pisało że to finał przygody ,
    - gdyby wyszła 4 część Artur miał by 16 lub 15 lat ,
    - książki "Artur i minimki" i "Artur i zakazane miasto" w filmie zostały połączone w pierwszej części.

• SebaZiel SebaZiel

No i nadzieja prysła... :p

• kama03022003 kama03022003

i najwyraźniej nie będzie :'(

Zgłoś nadużycie

Opisz, dlaczego uważasz, że ten wpis nie jest zgodny z regulaminem serwisu:
WTF:false,ads:true