FILMY !! BARDZO PROSZE :(

ostatnia wypowiedź: beretta_2
KamilFan KamilFan

Hej. Może i wyda wam sie to dziwne , lub i nie. Poszukuje filmów na temat dzieci , młodzieży itp. Tylko że filmów , gdzie jest przemoc na dzieciach. Dużo czytałem , i jestem przeciwko maltretowaniu dzieci.

Znalazłem stronke
http://www.zeitgeistvideos.org/401blows.html#About [www.zeitgeistvideos.org...]

Ci co będą chcieli to wejda. Są tutaj sceny własnie z róznych filmów ( naciskasz part 1 , part 2 itp ).

Większość filmów jest europejskich ( francuskie , hiszpańskie , włoskie).

I własnie szukam takich filmów( nie koniecznie z europy . Z całego świata ). Te filmy są bardzo przygnębiające ( zdaje sobie z tego sprawe). Ale napewno są ciekawe.

W filmach takich występuje przeważnie przemoc nad dziećmi/nastolatkami. Są one dość często molestowane.
( tylko prosze bez zadnych skojarzen , porpostu chce tylko obejrzec taki film....)

Jeśli ktoś zna takie filmy. Byłbym wdzięczny o tytuł. Bo na tej stronce są tytuły , lecz gdy wpisuje je na filmweb.pl to zadnego nie ma.... A chciałbym zapoznać sie z fabułą filmu.

Naprawde jest mi to potrzebne , dlatego że jestem przeciw molestowaniu , czy tam biciu dzieci / nastolatków. Chce napisać prace na ten temat . I dlatego własnie potrzebuje takich filmów. Z góry dzięki.

• Elly_lilly Elly_lilly

Nie wchodziłam na tą stronę więc nie wiem co to za filmy... ale do głowy przyszedł mi film "Forest Gump", tam chyba był poruszony taki motyw i jeszcze: Chłopięcy świat (This Boy's Life), Książę przypływów (Prince of Tides, The). Jak sobie coś jeszcze przypomnę to dopiszę...

pzdr ;]

• KamilFan KamilFan

Heh. Dzięki. Ale chodzi o coś takiego bardziej drastycznego. Znaczy w sensie ze jest to wszytsko naprawde dobrze pokazane.

Zauważyłem że dobrze ukazują to filmu Włoskie, Francuskie czy Austryjackie.

Poprostu chodzi o filmy gdzie tak naprawde głównym bohaterem jest dziecko lub już nastolatek. Wiele było takich filmów , gdzie było ukazane mostelowanie czy coś.

Często akcja działa sie w róznych kościołach itp.

• KamilFan KamilFan

Chodzi o filmy gdzie jest pokazane życie takiego dziecka/nastolatka.

Dużo byo filmów gdzie własnie był taki problem poruszony. Było bardzo dużo filmów o Molestowaniu seksualnym. Moze i u nas nie miały premier w kinach , ojj ale było bardzo dużo...

AAAA i przy okazji , czy znacie ogólnie jakieś filmy z dziećmi/nastolatkami w głównej roli ale pordukcji Francuskiej , Włoskiej , Austryjackiej , Hiszpańskiej , Greckiej....

Gdzie np. Głównym bohaterem był chłopak nastolatek itp. Nie chodzi o filmy w stylu Kevin sam w domu , tylko o takie poważniejsze. Dramaty , obyczajowe itp

• Elly_lilly Elly_lilly

Hm...poszukaj w fimlach Almowodara (nie wiem jak sie pisze jego nazwisko)...np. "I twoją matke też" albo sama nie wiem...

pzdr

• The_Architect The_Architect

Proszę bardzo;)
    http://zlo.filmweb.pl/Z%C5%82o++2003++opisy,FilmDescriptions... [zlo.filmweb.pl/Z%C5%82o...]

• maja_san_D maja_san_D

"mysterious skin", "złe wychowanie", "w ciszy" tak na szybko...

• ivonkabejb ivonkabejb

"Bitter Blood" tudziesz " Chora Krew" ktora ogladalam na swietach, przerazajaco smutne zakonczenie, pol nocy nie moglam spac, nie mozna nie plakac.

• kasiak1986 kasiak1986

Nie wiem, czy ktoś tu jeszcze zagląda, ale może komuś jeszcze przydadzą się tytuły takich ciężkich filmów:
    Największe chyba wrażenie na mnie do tej pory zrobił film "Little boy blue"
    Poza wymienionymi już "Ondskanem" i "Uśpionymi" to chyba jeszcze "Milczenie". Więcej niestety w tej chwili sobie nie przypominam...

• MeMarie MeMarie

szukam filmu o molestowanych dzieciach przez ojca a raczej o dzieciach zmuszanych do tej aktywnosci, aby "tato nie byl juz zly". Wiem, ze plakat byl z motywem malego chlopca widzianego z oddali, jakies niebieskie niebo...I sam tytul mi sie kojarzy z niebieskim niebem lub czerwonym niebem. Jakies pomysly?:(

• angel663 angel663

wydaje mi się że chodzi Ci o "sztukę płakania"

• LikeAFlower1 LikeAFlower1

http://www.filmweb.pl/film/Dziewczyna+z+s%C4%85siedztwa-2007...
    http://www.filmweb.pl/film/B%C4%99kart+z+Karoliny-1996-4072

• madzialenka_filmaniak madzialenka_filmaniak

Szkoła dla łobuzów przemoc jest pokazana tak ze juz bardziej nie da sie jej pokazac...

• agaryta1 agaryta1

No, a polski film "Pręgi"? Może krew się nie leje, ale przemoc na dziecku jak najbardziej jest.

• Aadriana Aadriana

Poszukuję tytułu filmu
    Film oglądałam na HBO, jakoś w roku między 2006-2010 (nie pamiętam dokładnie), wiem, że film by często powtarzany w okresie, w którym go oglądałam..
    Film przedstawiał historię miłości między nastoletnim chłopcem ze szkoły z internatem, a czarnoskórą dziewczyną..
    Pamiętam, że główny bohater miał dłuższe (nie długie, ale i nie obcięte na jeża) włosy, i był raczej wątłej postury...
    Film zaczynał się od kary jaką dyrektor wymierzał uczniom za pomocą drewnianego patyka/ czy tym podobnego przyrządu .. W środku filmu, pamiętam scenę, że zakochani uciekają do motelu, w którym znajdują ich rodzice dziewczyny..
    Była bym wdzięczna za wszelką pomoc, choćby a podanie rocznej daty kiedy wyszedł film, etc.

• beretta_2 beretta_2

Randka na przerwie - też lubię ten film :)

• 1988izabela 1988izabela

http://www.filmweb.pl/film/Z%C5%82y+dotyk-2004-106425 - ten film gorąco polecam! I fantastyczna rola młodego Gordon-Levitta

Zgłoś nadużycie

Opisz, dlaczego uważasz, że ten wpis nie jest zgodny z regulaminem serwisu: