Znacie jakieś komedie o paleniu marichuany itp. Takie jak how high lub half baked .Piszcie z góry dzięki

patrykfr

Filmy tego typu są złe i tylko demoralizują dzisiejszą młodzież:>

Pzdr.
BiF:>

Tomoos

a co złego jest w paleniu zielonego,,, weź sie ogarnij chłopie...

a1kamil

Jak za dużo to zmula i siada na psychikę a szkoda...

patrykfr

A co takiego śmiesznego jest w ćpaniu?

Deix_z_gwiazdkom

Obejrzyj Trainspotting to sie dowiesz:)

Motorcycle_Boy

tragikomiczne mogą być najwyżej następstwa, sam proces i idea ćpania dla mnie jako obserwatora są raczej żałosne ;p

patrykfr

no to może inaczej sformułuje pytanie szukam filmów podobnych do w|W .Jak znacie to piszcie

patrykfr

Trainspotting
Requiem dla snu

Te filmy nie sa podobne do wymienionych przez Ciebie ale o dragach - dają do myślenia nic komediowego jak np. how high

patrykfr

przedewszystkim musisz zobaczyć 'tenacious d and the pick of destiny' - nie bedziesz zawiedziony, obczaj sobie też 'cheech & chong up in smoke', stara hippisowska dobra komedia o interesującej cie tematyce. no i koniecznie serial 'weeds'. pozatym b dużo jest b dużo filmów w których przewija sie palonko, zawsze milo popatrzec, np. 'big lebowski' , dobry na zielone popołudnie jest też schizowy 'las vegas parano' czy 'where buffalo roam' . jest wiele referencji w kinie do palenia maihuany jak i w ogóle w kulturze. pamietqaj ze warto oglądac te filmy w odpowiednim, wyluzowanym stanie :D, pozdrawaim

requiem dla snu czy trainspotting to cięzkie filmy o cieżkich dragach, kiedy trawka to tylko lekka używka. nie moralizujce mi tu bez sensu!

pigvomit

Polecam rosyjski film o lekarzu morfiniście

film nosi nazwę "Morfina" akcja toczy się w 1917 roku w małej syberyjskiej wiosce można powiedzieć że film ten jest o ćpaniu ale nie brak w nim też scen drastycznych (amputacje spaleni ludzie itp.) polecam.

patrykfr

No niestety udało mi się obejrzeć "Boski Cillout" i "Dochodzenie" (dramat) ale to tylko ze względu na James'a Franco. Kurdę, facet ma gust ;/

patrykfr

Podobno wymowa filmu "Blueberry" http://www.filmweb.pl/topic/1192253/ayahuasca%2C+peyotl%2C+san+pedro.html , ale dopiero mam zamiar go w piątek obejrzeć.

Martinn

blueberry słabiutkie. nie polecam, film mnie zanudził strasznie, jest scena z halucynacjami, ale nic specjalnego.
cala seria cheech i chong obowiązkowa w temacie, boski chillout jest bardzo ok jak dla mnie.
w anga lee filmie 'taking woodstock' jest troche ćpania też, dobrze trip na kwasie pokazany. a jesli juz przy tripach jestesmy to polecić warto też 'the trip' cormana wlasnie, 'altered states' kena russela, filmy jodorowskiego choc nie sa o ćpaniu to jednak sa grube na faze - zwlaszcza swieta góra, dobre doswiadczenie.

co do filmów o trawce. daje link do stoner movies na viki. na dole jest obszerna lista filmow w temacie ;)

http://en.wikipedia.org/wiki/Stoner_film

patrykfr

Dla mnie najlepszy jest "Friday". Chris Tucker jest fenomenalny;)

Cuccureddu

Dobra scena jest również w ostatnim filmie Kubricka "Oczy szeroko zakmnięte" gdy Nicole Kidma opowiada swojemu byłemu mężowi o fantazji erotycznej;) Bardzo mocne.

Cuccureddu

To nie były, a obecny mąż.

patrykfr

"Harold and Kumar Go to White Castle"
"Harold & Kumar Escape from Guantanamo Bay"
"Human Traffic"
"The Wash"
"Up In Smoke"

Też kiedyś interesowałem się tą tematyką...
polecam jeszcze "Luźny Gość" nie o paleniu ale dobry po paleniu;)

patrykfr

HALF BAKED czyli żółtodzioby :D:D Przecież to klasykaaaaa!!

użytkownik usunięty
MoreAndMore

amatorzy w konopiach

patrykfr

Soul Plane
Chłopaczki z sąsiedztwa
Friday
Next Friday
Friday After Next
Jay i Cichy Bob

monisssss

Daje jeszcze linka do podobnego tematu ;) http://www.filmweb.pl/topic/395189/Filmy+tematycznie++Narkotyki.html

patrykfr

+ motyw z grzybkami "Lęk" ;/

patrykfr

mam 2 filmy ale nie pamiętam tytułów teraz ale są zajeb... jakby co to pisz
na meila gwiazdeczka8529@wp.pl

gwiazdeczka8529

dziekuje wszystkim ze udzielacie sie i wpisujecie tytuły filmów ....dziekx

patrykfr

"Wackness" i "Spun". W tej kategorii deklasują konkurencję.

patrykfr

Las Vegas parano (klasyka;-)

patrykfr

trylogia Harold i Kumar polecam! swietne komedie i "Babcia Ganja" tez spoko

patrykfr

Ja ci polecam przede wszystkim Mac & Devin go to high school. Wspaniały film pokazujący przyjaźn i pięken chwile kujona i luzaka w szkole. Główne rolę to Snoop Dogg i Wiz Khalifa ;D Na haju film idealny ;333

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones