Filmy o nieszczęśliwej miłości.

sabrina1987 sabrina1987

Prosze o pomoc. Poszukuję tytuły filmów z motywem nieszczęśliwej miłości, potrzebne mi to na maturę ustną z polskiego. Bardzo dziękuję za wszelką pomoc.

• koshi7 koshi7

Moze Romeo i Julia bo ta ich miłosc to nie zbyt była szczęsliwa- kochali sie a w koncu poumierali:(

• madzia_18 madzia_18

jakby nie patrzeć Przeminęło Z Wiatrem pasuje jak ulał :)

• Skylaria Skylaria

Mi z takich filmów o nieszczęśliwej miłości podobały się Wichry namiętności albo Słodki listopad.Szczerze mówiąc było takich filmów dużo,ale już nie pamiętam.Moim zdaniem świetny był film Bliżej,ale ciężko powiedzieć żeby był o nieszcześliwej miłości :D Wiele osób poleca Szkołę uczuć,ale mi się film specjalnie nie podobał...

• $user użytkownik usunięty

SZKOLA UCZUĆ.... Obejrz ten film, a napewno sie nie zawiedziesz... To jest jedyny melodramat, który bardzo mi sie spodobał...

• Owner_of_Kenwood Owner_of_Kenwood

moze np. "miedzy slowami" albo "przeklenstwa niewinnosci" (jest tam raczej mowa o niespelnionej milosci, zauroczeniu, milosci ktora nie ma prawa bytu)
        "romeo i julia" (wiadomo...)
        "pokoj syna" (choc tu milosc jest jednym z wielu watkow)
        "porozmawiaj z nia" (wg. mnie genialny przyklad)
        "sylvia"
        "za drzwiami sypialni"
        "malena"
        "monsunowe wesele"
        "frida"
        "amorres perros"
        (nie wszystkie filmy w 1oo% pokazuja milosc w taki sposob do jakiego jestesmy przyzwyczajeni a temat milosci czesto jest ukryty ale i tak moga sie przydac)
        wiecej sobie nie przypominam ale jak mi sie przypomni to dopisze
        POZDRAWIAM!

• Owner_of_Kenwood Owner_of_Kenwood

o, wlasnie mi sie przypomnialo : "Casablanca" !!!!!!!!!!!!!!

Zgłoś nadużycie

Opisz, dlaczego uważasz, że ten wpis nie jest zgodny z regulaminem serwisu: