Filmy o tańcu...

ostatnia wypowiedź: milka_30
Zielona Zielona

Oglądnęłam ostatnio obie części "Dirty Dancing". Bardzo mi się spodobały, więc postanowiłam oglądnąc jeszcze inne dotyczęce tańca... Możecie mi jakieś polecić? Albo podać znane wam tytuły?

Pozdrawiam...

• jazzo jazzo

Genialne filmy, próbujące ukazać idee tańca, jej ekspresje, zaangażowanie tancerzy, zrealizował hiszpański reżyser Carlos Saura! Moge tu wymienić takie dzieła jak "Carmen", "Flamenco" czy "Tango". Pozycje z którymi warto się zapoznać.

• $user użytkownik usunięty

Jedyne jakie znam (oprócz "Dirty Dancing") to:
    Footloose
    Na ostrzu (łyżwiarstwo)
    Flashdance
    Faceci w butach - Bootmen (stepowanie)

Nie są to ambitne filmy, ale właśnie taniec jest ich tematem przewodnim.

• Highlander_Pinokio Highlander_Pinokio

Ja bym dodał jeszcze takie filmy jak "Grease" i "Beksa"
      Pozdroofka:):):)

• dondziorex dondziorex

oczywiście Dirty Dancing 1 i 2, Honey ;], no i w sumie to ja tylko tyle znam...;)

• Mrowka Mrowka

No cóż ja jeszcze polecę moim zdaniem świetny film "Roztańczony buntownik", "Center Stage" o balecie, "West side story" ma ciekawe scenki taneczne. Jak jeszcze cos wymyśle to dam znać.

W sumie to dodałabym jeszcze "Chicago". :)

• Zielona Zielona

A ostatnio wyszedł (jakieś dwa lata temu??) film "Ostatni taniec". Z Patrickiem Swayze i jego żoną. Słyszeliście coś o tym? Widziałam to w wypożyczalni i zastanawiam się czy warto pożyczyć.

• yola yola

uwazam ze barzdo dobrymi filmami o tancach jest HONEY i w rytmie hip-hopu !! polecam szczegolnie honey :) pozdrawiam

• yola yola

uwazam ze barzdo dobrymi filmami o tancach jest HONEY i w rytmie hip-hopu !! polecam szczegolnie honey :) pozdrawiam

• ladygraza ladygraza

był jeszcze taki film "w rytmie hip hopu" (save the last dance).
    Pozdrawiam!!!

• Zielona Zielona

A wiadomo wam coś o tym "Ostatnim tańcu"??? Oczekuje odpowiedzi... :D

• domin_juice domin_juice

"zatańcz ze mną" z jenifer lopez, ale niewiem czy to rzeczywiscie dobry film o tańcu

• ladygraza ladygraza

No i jeszcze "czasem słońce czasem deszcz"-również śliczny film z świetnymi tańcami

"Zatańcz ze mną" - "Dance With Me" z 1998r. Grają: Chayanne i Vanessa L. Williams.

• stella_7 stella_7

no dobrze... a "step up";)
      kanon to z pewnością filmy carlosa saury

• Midnight_6 Midnight_6

Polecam film "Center stage", tańczą tak, że aż miło popatrzeć ;)

• julabingo julabingo

Ooooo tak! ja mialam do czynienia tylko z tą pierwszą wersjafilmu,ktora jest naprawdę zachwycajaca.
    A z filmów o tańcu to mogę polecić GREASE czy GORĄCZKĘ SOBOTNIEJ NOCY oraz mnóstwo mnostwo musicali,które są moją miłością a tańca w nich co nie miara :D

• darusia137 darusia137

no a wiec ja oglądam dużo takich filmów i podam kilka tytułów;
    -Rewanż ( You Got served)
    - w rytmie hip-hopu 1 i 2
    -Krok do sławy
    -HONEY - polecam
    no mogą być tez "dziewczyny z druzyny" ale to bardziej o cherlideringu.

• d_jak_a d_jak_a

i Honey 2

• marcia86 marcia86

najlepsze z najlepszych moim zdaniem to wszystkie 3 części step up !:) pozdrawiam

• milka_30 milka_30

"Wytańczyć marzenia" z Banderasem :)

Zgłoś nadużycie

Opisz, dlaczego uważasz, że ten wpis nie jest zgodny z regulaminem serwisu: