Filmy przygodowe i fantastyczne

marti_14 marti_14

Zapraszam do rozmowy na temat filmów przygodowych i fantastycznych

• kAMSON kAMSON

Zaczne od filmów, które moim zdaniem byly dobre:
    "Skarb Narodów", "Sahara" a z fantastyki "Pitch black". pOZDRAWIAM

• 666_3 666_3

właśnie ściągam sobie indiana bo słyszałam że jest dobry. a mi podobały się : skarb narodów , mumia 1 , Robinson Crusoe

• Williama Williama

Ja uwielbiam Wyspę piratów. Ile raz już to widziałam... No i mój ukochany serial Rozbitkowie, oczywiście. A Mumia nie za bardzo mi się podobała. To w dwójce były takie małe obleśne potworki na jakiejś wyspie...? Jeśli tak to dwójka już lepsza:D No i w mumiach fajny był, sprawdziłam na filmwebie właśnie i to chyba był on, Ardeth Bay... No i lubię jeszcze Robin Hooda: Księcia złodiei. To z tego co pamiętam... No i oczywiście Władca pierścieni, Harry Potter...

• lena_29 lena_29

Lubię fantastyczne tak bardzo, że aż zahaczają o kicz, np. Liga niezwykłych gentelmanów...

• $user użytkownik usunięty

no racja "liga niezwykłych..." to już kiczowate nieco, przekolorowane maksymalnie. Z przygodówek, jak dla mnie, nic nie pobije Harrisona Forda w "Indianie Jones'ie". Do fantastyki przekonałem się po "Władcy Pierścieni", chociaż i wcześniej lubiłem "Niekończącą się opowieść" (ale tylko 1nke) czy "Willow'a". Ale numer jeden to technicznie perfekcyjnie zrobiony i za każdym razem cieszący oko Lord Ring'ów
    pozdrawiam

• Mira Mira

Mi osobiście podobaja sie filmy przygodowe o piratach np. Piraci z Karaibów: Klątwa czrnej perły, lubie też muszkieterów, Mumia ujdzie choć 1 podoba mi się bardziej niż 2, niezły był Skarb narodów, a i Harego Pottera warto zobaczyć, ALE TO TYLKO MOJA SKROMNA OPINIA

Zgłoś nadużycie

Opisz, dlaczego uważasz, że ten wpis nie jest zgodny z regulaminem serwisu:
WTF:false,ads:true