Jak się ściąga filmy????

januszek_k januszek_k

Dzień dobry!! Nie wiem jak się ściąga filmy ze strony łeb pełen filmów) Proszę o instrukcje na ten temat!!!!!!!

• Adriano_4 Adriano_4

Z tej str można tylko zwiastuny ściągać niestety

• Asia_z_Zielonego Asia_z_Zielonego

Niestety, ściąganie z filmwebu jest tak samo niemoralne jak ściąganie na klasówkach.

A skąd w ogóle pomysł, że z portalu informacyjnego można ściągać filmy?! Ludzie!!

• Adriano_4 Adriano_4

A co chcesz od ściągania na klasówkach ? hehe
      Czasem bardzo extremalne

Z zasady nie popieram, w praktyce różnie to bywa;) Natomiast uważam, że opieranie swojego wykształcenia na kawałku papieru (ewentualnie wiedzy kolegów) nie zaprowadzi delikwenta daleko. Wyłoży się on na pierwszym pytaniu na myślenie, zwłaszcza gdy będzie przed komisją sam..

A o ściąganiu filmów lepiej nie mówmy..

• Adriano_4 Adriano_4

W 100% sie z tobą zgadzam ale jednak niestety jest czasem taki dziwny materiał że jednak trzeba. A co do ściągania filmów to ja jestem za.

• Jakusia Jakusia

Jeśli chodzi o ściąganie filmów, to przeciw, a ściąganie w szkole....no cóż, zawsze ściągałam z przedmiotów, które uważałam za niepotrzebne, bądź nie wchodziły mi do głowy (jakem umysł humanistyczny) i jak dotąd na złe mi to nie wyszło ;))))

Na złe Ci jeszcze wyszło, bo pewnie młoda jesteś ;)
      Pewnie że można się czasem podratować, ale znam (znałam) ludzi, którzy bez wspomagaczy ledwo umieli się podpisać.. :)
      Inną sprawą jest to, że szkoła uczyła często niepotrzebnych, encyklopedycznych haseł. Nie wiem dokładnie jak jest po reformie, bo się nie załapałam..:(
      Pozdrawiam :)

• Mili_3 Mili_3

Witam! Jak widze nikt nie odpowiedział na pytanie, które zadane było wprost. Zamiast na nie odpowiadać ludzie tu piszą o ściąganiu na klasówkach!No paranoja! Jedynie ADRIANO wykazał się odrobiną inteligencji i odpowiedział że nie mozna z tej str sciagac filmow. Ja bym radzila jakis programik zainstalowac do sciagania filmow z netu i problem z głowy. Sama tego nie robie ale wiem ze moi znajomi tak zdobywaja filmy. To jest oczywiscie nielegalne:P No ale co!Trzeba sobie w zyciu radzic;) hih pozdrawiam!

• Madzika Madzika

Ja mam zainstalowany eMule, i sobie ściągam jakiś filmik od czasu do czasu. Zazwyczaj ściąga mi się w miesiąc :( Wiem, ze to nielegalne, ale spójrzcie na ceny płyt DVD-one są cholernie drogie

No wiesz! Od razu paranoja?! Odpowiedź na pytanie padła już w pierwszym poście, a rozmowy mają to do siebie że lubią błądzić w dziwne rejony..
      A o tej inteligencji to bym tak od razu nie wydawała sądów, bo czasem można się zdziwić...

• Pinokio1983 Pinokio1983

Ole!!

• Adriano_4 Adriano_4

Albo przynajmniej jakby tak były troche dłuższe zapowiedzi to nawet bym sie nie obraził.

Obraziłeś się? Ja nie chciałam..:)
            Ja chciałam zaprotestować przeciwko wydawaniu pochopnych opinii!

O które zapowiedzi Ci chodzi?

• Adriano_4 Adriano_4

Nie obraziłem sie tylko chodzi mi o to że niektóre zapowiedzi są za krutkie.

Uff.. To dobrze :)
                O długości się wypowiadać nie będę, bo nie mam zdania.

• Adriano_4 Adriano_4

A może ktoś zna jakieś stronki gdzie można ściągać za free filmy ?

• kudlacz_2 kudlacz_2

Nie ma takich stron... jesli juz chcesz sciagac filmy to z programów p2p typu eMule, Kaza itp.

• adrfri adrfri

Mylisz się.Jest taka strona gdzie mozna sciągnąć niektóre filmy, tylko że wolno chodzi.Ja osobiscie sciagnąlem jeden :) www.warez.swap.pl

Zgłoś nadużycie

Opisz, dlaczego uważasz, że ten wpis nie jest zgodny z regulaminem serwisu:
WTF:false,ads:true