NAJLEPSZE FILMY Z ZŁODZIEJACH !!

ostatnia wypowiedź: rnowodworski
Ryzy Ryzy

Ocean's?? Włoska Robota?? Po zachodzie słońca??

• eat eat

Rozgrywka xD
    Tez dobry film
    z Nortonem

• kAMSON kAMSON

Moim ulubionym jest chyba "Azyl" Finchera. Bardzo dobre aktorstwo, nie banalny scenariusz i wyśmienita reżyseria mistrza thrillerów.

• Ryzy Ryzy

wielki przekręt jest całkiem niezły, a zakończenie to jest wogóle świetne ;]

• doug4 doug4

Ocean's - the best, Włoska Robota - fajnie się oglądało, Po zachodzie słońca- nuuuuuuuuda.

• alecc alecc

porachunki, przekret, blow(chociaz to o narkotykach), inside man - goraco polecam te filmy.

• e_robertos e_robertos

Według mnie GORĄCZKA Michaela Manna - to jest dopiero coś!!!
      Baa! a GANG OLSENA, to jest dopiero film o złodziejach... eh;)

• watielo watielo

Plan doskonały - polecam!!!
    Zapraszam na bloga POZDRO

• Anabele Anabele

Hmm... Oczywiscie "Żądło" z Robertem Redfordem!!!(Film kultowy) :-)

• Piotrek123 Piotrek123

Diamentowa Afera!!! z Martin Lawrence!!!

• Piotrek123 Piotrek123

Złoto pustyni z George Clooney (choć wojenny ale tez chcieli ukraść) Polecam!

• $user użytkownik usunięty

http://www.filmweb.pl/Film?id=9614 świetna komedia Woody Allena

• Esmolinka Esmolinka

Włamanie na śniadanie, jeśli chodzi o komedie. inne nie przychodza mi teraz do głowy

• OLO78 OLO78

"Żądło", "Skazani na Schawshank"

• auryn auryn

wytłumacz mi prosze co było w "skazanych..." na temat złodzei??
          a ja sie dorzucam z hudson hawk

• zet_10 zet_10

Heh, dobre pytanie, też się zastanawiam co w Skazanych było o złodziejach, może to kiedy Robbins zamknął się biurze naczelnika i podkradał mu płyty by je puścić. No nie wiem.
            W każdym razie mój typ to Wściekłe Psy oraz Fight Club (scena kiedy wykradają tłuszcz).

• OLO78 OLO78

Czyżby główny bohater nie dorobił się na końcu pokaźnych pieniędzy? Czyżby kradzież z zemsty nie była już kradzieżą? No ale macie racje co do tego, że trochę bez sensu umieściłem tu ten film. Pozdro

• gnat8010 gnat8010

To film o wiezieniu a nie o zlodziejach. Nie ta kategoria stary

• bobek85 bobek85

Mi się podobał Skok z Gienkiem Hackmanem
    oczywiście Ocean's Eleven
    Włoska Robota i stara i nowa (chociaż nowa bardziej bo jest Charlize Theron :-))
    Skarb Narodów - kradzież deklaracji niepodleglości (może nie całkiem film o złodziejach, ale kradzież była)

• Reeven Reeven

Kiedyś oglądałam film o złodzieju dżętelmenie,który przez to <a raczej dzięki temu>stał się ulubieńcem kobiet -nawet im nie przeszkadzało to ,że jest złodziejem:).Właściwie to była para złodzieji.Tytułu niestety nie pamiętam.Ciekawą,rzeczą było to,że działo się to chyba w baroku,czy wcześniej a w tle<soundtrack>leciała muzyka rokowa.W filmie grała Liv Tayler,nazwisk reszty obsady nie pamiętam.Ale jedno wiem -film świetny.Może ktoś kojaży?;)

• Reeven Reeven

heh pomylłam się w nazwisku<psikus> oczywiście Liv Tyler.A co to za film to też już wiem http://www.filmweb.pl/Plunkett+i+Macleane+1999+o+filmie,Film...
        polecam:)

• opoz opoz

"Sneakers" z Robertem Redfordem :)

• rexlester53 rexlester53

dla mnie ,klan sycylijczykow, z nowszych ,goraczka,

• $user użytkownik usunięty

Żądło... jak dla mnie...

• Pucin Pucin

Azyl?? Chyba nie o takich zlodzieji mu chodzilo.

• Ryzy Ryzy

antifa1, ten film to Arsen Lupin ;] pozdro

• Edward_Norton Edward_Norton

Popieram wybór. Z serii o złodziejach SKOK to mój najlepszy film. Akcja wartka i jeden cwaniak, który przewyższa resztę inteligencją o głowę i w związku z czym ostatecznie dyma wszystkich ;]

• kAMSON kAMSON

Padają tu różne filmy, więc "Azyl" moim zdaniem jak najbardziej pasuje..

• Macamel Macamel

polecam Once A Thief (Był sobie złodziej)z 1990r

• kurczak_7 kurczak_7

jak dla mnie to "the man inside" (plan dosonaly) jest najlepszy. przynajmniej zmusza chociaz troche do myslenia, bo jest pare ciekawych ujec, ktore powodowuja, ze mozna zle zinterpretowac scene, a po pewnym czasie, jak sie wyjasnia o co dokladnie chodzilo, to czlowiek mowi sobie: aha... najlepsze sa film, ktore potrafia czyms zaskakiwac odbiorce. szkoda tylko, ze ich tak malo

• Demoniczna_Wiedzma Demoniczna_Wiedzma

Arsen Lupen ( chyba tak się pisze) , akcja dzieje się około baroku, ale bardzo fajny, wciągający film. POLECAM!

• Krystian85 Krystian85

Jak dla mnie bardzo dobry jest The Bank Job z Jasonem Stathamem, film oparty na prawdziwej historii, utrzymany w klimacie lat 70-tych.

• szuwarcia szuwarcia

jeśli to jest "około baroku", to ja jestem z pokolenia Kolumbów '20...

• saintm saintm

ja z kolei polecam europejskie kino i hiszpański film "Złodzieje" (2007), trochę romansu jednak oplecionego w główny wątek jakim jest fach kieszonkowca. bardzo dobra muzyka i ciekawe ujęcia, zbliżenia i zwolnienia scen. polecam

• Il_cattivo Il_cattivo

Pieskie popołudnie

• lukasz_zmarzly_filmweb lukasz_zmarzly_filmweb

Zdecydowanie "Włoska Robota". Fantastyczni aktorzy i fantastyczna fabuła.

• real_ego real_ego

We włoskiej robocie był jakiś fantastyczny aktor ? Wymień, pff.

• Jimmy Jimmy

Elias, wyjdź stąd!

• Max Max

A Sutherland? No i Norton ?
            A co do tematu to moimi ulubionymi filmami są:Żądło, Gorączka, Snatch, Score i Nic do stracenia świetna komedia, której nikt nie wymienił:)

• Martinn Martinn

http://www.filmweb.pl/f111024/Kieszonkowiec,1959

• Jimmy Jimmy

No i cała masa innych francuskich kryminałów z Rififi'm, oraz filmami Melville'a na czele.

• nicola2007 nicola2007

"Złodziejski kodeks" ( Thick as Thieves) z A.Banderasem był całkiem dobry

• Demoniczna_Wiedzma Demoniczna_Wiedzma

zapomnieliście o "Zabójcach" ( Assassins) z S.Stallone i A.Banderas'em. Jak dla mnie jeden z lepszych, może nie stricte o złodziejach ale myślę że może być podciągnięty pod ten temat:)

• i_was_david_bowman i_was_david_bowman

Z rodzimego podwórka: zapomnieliśmy chyba o obu częściach "Vabank" Machulskiego.
      :)

• cosimek cosimek

A Vinci!!! Mimo iż Polski, to wspaniały! A z zagranicznych ubóstwiam Złodziejski kodeks i Ocean's (wszystkie części)

• Rorschach_ Rorschach_

"Osaczeni" z Catherine Zeta - Jones oraz z Connerym jest naprawdę niezłe.

• Cziken Cziken

Tylko niezły Ci osaczeni :) już chyba lepszy Vinci :> i Angielska robota:>

• Cziken Cziken

http://www.filmweb.pl/f9614/Drobne+cwaniaczki,2000

O i polecam jeszcze ten film nie jest to żadna sensacja itd. Ale Dobre solidne kino Allena :)

Polecam także Wściekłe Psy Tarantino dla mnie arcydzieło ;)

Ale także Miasto w Ogniu z którego Tarantino zaczerpnął troszke robiąc "Wściekłe Psy"
        http://www.filmweb.pl/f32101/P%C5%82on%C4%85ce+miasto,1987

• gnat8010 gnat8010

Tego city on fire nigdzie nie ma. Tylko oryginal z angielskimi napisami. Slabo bo bym zobaczyl. Na samym poczatku gosc dostaje kose w brzuch 2 razy i robi przy tym ciekawe miny.

• mjr_dupciak mjr_dupciak

jak dla mnie Angielska Robota, super trzyma w napięciu:)

• rabarbar12 rabarbar12

włoska robota jest spoko ale mnie najbardziej ujął film pt. Angielska Robota, to jest hicior dopiero

Zgłoś nadużycie

Opisz, dlaczego uważasz, że ten wpis nie jest zgodny z regulaminem serwisu: