Moim zdaniem najlepszymi bajkami są "Shrek" i "Epoka lodowcowa". Te bajki rozwalaja.

Proszę napiszcie swoje wypowiedzi.

użytkownik usunięty
kow93

widać że gimnazjum...

kow93

Jak dla mnie "Shrek", "Tupot małych stóp" (piękna bajka) i moja bajka z dzieciństwa czyli Muminki. :)

kow93

Oj, czepiacie się człowieka; to, że ktoś lubi bajki nie oznacza, że jest z nim coś nie tak!:) Ja też lubię się pośmiać. Jak dla mnie 'Mulan' pierwsza część, 'Hercules', 'Shrek' pierwszy, 'Stalowy Gigant' był ładny też.

kow93

To cwaniaki podajcie swoje typy. Zobacyzmy co wy napiszecie.

kow93

Epoka lodowcowa jest świetna:) Swego czasu lubiłam Reksia:)
Pozdrawiam wszystkich:)

sylwusia37

może i wyjdę na konserwatystkę, ale dla mnie bajki Disneya to bajki najlepsze. zwłaszcza te z początku lat 90 (: najwięcej znaczącą bajką chyba zawsze będzie dla mnie Król Lew I. a odnośnie Shreka i Epoki - uważam, że lepiej by były oglądane przez młodych takie, niż wszechogarniające fale kreskówek typu Włatcy móch, czy Jeż Jerzy.

laBell

Wszystko zależy od tego, jak definiujemy bajki. Są takie z morałem, happy-end, ale nie koniecznie złą fabułą, np: Mulan, Król lew itp, są takie, żeby się pośmiać, jak Shrek albo Epoka i są kreskówki, np: Atomówki, które niektórzy nazywają bajkami, krzywdząc w ten sposób dzieła m.in. Disney'a. Bajki wcale nie są tylko dla dzieci, są naprawdę piękne, prawie każda może pochwalić się genialną muzyką, i myślę, że mimo ich naiwności dorośli ludzie powinni je oglądać. To taka odskocznia od trudnych filmów, czy rzeczywistych problemów. W dodatku wzruszająca:)

użytkownik usunięty
kow93

Alicja w Krainie Czarów- Disney
Bambi
Dzielny mały toster
Ostatni jednorożec
Robin Hood-Disney
Schronisko dla zwierząt i legenda o Big Pow, czyli wielkiej łapie
Wszystkie psy idą do nieba

kow93

"Shrek"
"Avatar"

Kiedyś "król Lew", teraz już mocno przechodzony;)

shizonek

,,Mulan''

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones