Najlepsze filmy ostatnich lat

kacper95 kacper95

Jak sądzicie jakie filmy są najlepsze ( z nakręconych z ostatnich kilku lub kilkunastu lat ) ??
Pisząć tytuły wypisujcie po 3 ( 3 miejsce , 2 miejce i 1 miejsce) oraz rok , w którym wszedł do polskich kin.

• Cheyennee Cheyennee

1. Labirynt Fauna (2007)
    2. Most do Terabithii (2007)
    3. Spadaj! (2006)

Bardzo lubię te filmy;) Polecam i zapraszam do mnie;)

• Lech_qv Lech_qv

Aby nie mieć za dużo problemów z podjeciem decyzji oraz aby nie była to tysięczna lista najlepszych filmów ograniczyłem się do ostatnich pięciu lat. Pomimo to nie potrafiłem wybrać trzech (mam nadzieje, że wybaczysz iż podam pięć tytułów) a pozycja na liście jest raczej umowna bo trudno porównywać filmy róznych gatunków.
    Oto moja lista:
    1.Eternal Sunshine of the Spotless Mind 2004
    2.Sin City 2005
    3.Nightwatching 2007 lub Dogville 2003 (aktualnie bardziej mi się podoba Nightwatching ale dopiero w zeszłym miesiącu widziałem go po raz pierwszy więc moja ocena jest zbyt świerza).

Pośród filmów z tych pięciu lat, które nie pojawiły się w polskich kinach (tu rok oznacza oczywiście premierę światową i to raczej nie kinową):
    1.Reefer Madness: The Movie Musical 2005
    2.Weirdsville 2007
    3.MirrorMask 2005

• Lech_qv Lech_qv

Zauważyłem, że nie skasowałem drugiego zdania. Miałem zrobić po tym jak doczytałem, że chodzi ci o filmy które były w polskich kinach, co zaowocowało stworzeniem osobnej listy dla tych co "nie spodkał ten zaszczyt".
      Sorry za zamieszanie.
      Pozdrawiam.

• NowyPremier NowyPremier

2007:

3. Juno
    2. Aż poleje się krew
    1. Wszystko za Życie

• GhostFace GhostFace

nie wiem czy o czyms nie zapomne ale:

1. Aż poleje się krew

2. Życie na podsłuchu

3. Dobry agent

4. Infiltracja

5. Aviator/Labirynt Fauna

• GhostFace GhostFace

aaaa 3 tytuły tylko

• radex78 radex78

"NAJLEPSZE filmy ostatnich lat" czyli nie tyle takie, które "mi się podobały" ale te, które uważam za najlepsze jakie się widziało na przestrzeni ostatnicj kilku lat.
        1. No Country for Old Men
        2. 300
        3. Transformers

Zgłoś nadużycie

Opisz, dlaczego uważasz, że ten wpis nie jest zgodny z regulaminem serwisu: