Najlepsze filmy taneczne

$user użytkownik usunięty

Moim zdaniem na pewno są to obydwie części Dirty dancing i W rytmie hip-hopu. Można też obejrzeć Honey i Zatańcz ze mną. Piszcie wasze ulubione filmy! Chętnie bym je oglądnęła a nie znam tytułów.

• YASMINSOFIJA YASMINSOFIJA

" w rytmie latino" z chayenne i vanessa wilams, dirty dancing 2 -rewelacja!!

• aris14 aris14

Mnie osobiście bardziej przypadła do gustu pierwsza część Dirty Dancing. No ale o gustach sie nie gada, każdy ma swoje więc...
      Whatever. Co chciałam napisać... aha... 'HONEY' . Nie mam pytań." W rytmie hip hop'u " - dzielnie podąża ((-- ?) za Honey. Pierwsze miejsce u mnie zawsze będzie zajmował film ( może nie tyle co zbyt taneczny, aczkolwiek tez., co MUZYCZNY) "Moulin Rouge". Wyłam jak nic na nim. Boski. Chicago - zanudziło mnię. Osobiście nie polecam..:P Tyle. Pozdrawiam.

• sample sample

Dirty dancing 2 przede wszystkim i ewentualnie Honey...wg mnie.

• natidaisy natidaisy

moim zdaniem Chicago to dobry flm taneczny zwłaszcza scena w której więżniarki opowiadają za co trafiły za kratki. dirty dancing też napewno. shall we dance też mi się podobało ale może dlatego że lubi filmy taneczne:))

• Gloot Gloot

A co powiecie o scenie tańca ze "Sztuki Spadania", IMO dziwna xP

• wicked_eli wicked_eli

dirty dancing ale tylko 1 część,bo 2 to (bez urazy dla fanow ale to bylo moje jakze skromniutkie zdanko:P)

Zgłoś nadużycie

Opisz, dlaczego uważasz, że ten wpis nie jest zgodny z regulaminem serwisu:
WTF:false,ads:true