Najlepszy film psychologiczny

ostatnia wypowiedź: $topic.lastReply.user.name
aenigma aenigma

Uwielbiam filmy psychologiczne :) jakie wy znacie filmy tego rodzaju :) jakie proponujecie :) widziałam Piękny umysł, przepowiednie, efekt motyla, szósty zmysł, :) te filmy nie są gotowym daniem do zjedzenia dają do myślenia :) polećcie coś prosze:) najepiej filmy na których trzeba myśleć na których nic nie jest podane wprost :) który podobał się wam najbardziej :) mi piękny umysł :)

 • batman2k3 batman2k3

  Ja ze swojej strony polecam "Revolver". Film, który albo pokochasz albo znienawidzisz. Ja oglądałem go 2 razy. Za tym drugim wychwiciłem wiele rzeczy, których nie byłem wstanie zauważyć za pierwszym razem. Jest to film, który każdy na swój sposób interpretuje i to jest w nim najlepsze. Wymaga myślenia, to napewno.

 • kAMSON kAMSON

  Lubisz kino psychologiczne to polecam w szczególnoiści dwa thrillery "Tożsamość" i "Mechanik". Na każdym z tych filmów trzeba trochę pomyśleć. Szczegónie ten drugi jest rewelacyjny pOZDRAWIAM

  • May_morning May_morning

   A ja polecam "Oko obserwatora" - o 2 niezrozumiałych trochę osobowościach

   • PioP1992 PioP1992

    Ja oglądałem wiele i ale te są moje ulubione:
    Numer 23, Mechanik, Zodiac, Obłęd, Zapowiedź, 1408, To nie jest kraj dla starych ludzi, Wyspa tajemnic ale i też Przepowiednia, Ring, Horsemen

 • $user użytkownik usunięty

  To właściwie inny gatunek, ale motyw psychologiczny pojawia się w "Znakach", gdy Graham zmaga się ze smutkiem po stracie żony, problemem wybaczenia i wątpliwościami dotyczącymi jego drogi życiowej.

Zgłoś nadużycie

Opisz, dlaczego uważasz, że ten wpis nie jest zgodny z regulaminem serwisu: