Najlepszy romans - pomocy!!!

$user użytkownik usunięty

Pomozcie mi wybrac jakis dobry romans dla ukochanej bo ta mnie meczy juz od dluzszego czasu zeby jakies romansidlo obejrzec Znajdzcie cos takiego gdzie sie poryczy...

• czarny59 czarny59

Romans!!!
    Zaserwuj Dziewczynie Wichry Namiętności!

• katarzynabrewinska katarzynabrewinska

a może ...
    Osobiście nienawidzę romansów, obyczajowców, melodramatów itp. (i o dziwo jestem dziewczynką!!!)ale wiem, że część damskiej populacji ostatnio zachwycała się "Księgą diny" (dosyć nowy film), albo np. "Wbrew regółom" z Charlize Theron i tym cwaniaczkiem, który potem zagrał główną rolę w Spidermanie (nigdy nie pamiętam nazwiska). Ewentualnie "Sweet november", ale to nie romans, z resztą te poprzednie to też raczej nie romanse, ale popłakać podobno można galancie. Mam nadzieję, że coś wybierzesz. Miłego wieczoru z ukochaną.

• Amadeusz Amadeusz

Romans...
    Jest wiele romansow ktore mozecie obejrzec. Do klasyki zaliczaja sie (choc to po czesci komedie) "Bezsennosc w Seatle" i "Masz wiadomosc", oraz niezwykle wzruszajacy film "Kiedy mezczyzna kocha kobiete". Milego ogladania.

• $user użytkownik usunięty

romansidło:)
    Może najprościej: Love Story. Nie zdarza mi sie za często płakać na filmach, ale na tym ryczałam jak bóbr, mimo, że oglądałam go sama, kiedy leżałam w łóżku i byłam chora. Oprócz tego świetne będzie "Bezsenność w Seattle". Dodatkowo uśmiejecie się, bo film sam wysmiewa baby płaczące na filmach. Polecam także "Zapomnij o Paryzu" z Billy Crystalem. I śmieszne i o miłości. Napisz co wybrałeś i jak udał się wieczór.Powodzenia!!!

• kubikmar kubikmar

romans dla ciebie
    Stary jak chcesz, ale na moje najlepszym filmem o miłości, jaki kiedykolwiek powstał jest Moulin Rouge Lurhmana. Polecam, rewelacja.

• dr_no dr_no

pomysl z luhrmannem jest dobry, "moulin rouge" jest rewelacyjny jak tez i wczesniejsza produkcja "romeo + juliet" i pasuje jak ulal. I oczywiscie swiezutki " lost in translation" film jest doskonaly a nadodatek w kinie.

• Aintha Aintha

Często płaczę na różnych filmach, ale na "lost in translation" mi się nie zdarzyło!!!

• czarodziejka75 czarodziejka75

Jeśli chodzi o klasykę to otrzymałeś już sporo ciekawych tytułów.........Z nowszych filmów polecam "Słodki Listopad' "Szkoła uczuć" Jestem pewna, że Twoja ukochana sobie na nich poryczy:)

• Nusia Nusia

O tak, "Słodki Listopad" to uroczy film. Ale jeśli chodzi o płakanie albo o piękny silm o miłości to zaserwuj jej "Porozmawiaj z nią" Almodovara. Opowiada o tym uczuciu w sposób piękny i powinien się jej spodobać, a nie jest to jakiś tani melodramat.

• olgut olgut

"Niezapomniany romans". Może nie najnajlepszy ale nie na darmo bohaterki "Bezsenności w Seattle" na nim wyły.

• Ghost_Dog_2 Ghost_Dog_2

wiesz co ja na Bravehearcie płacze jak bóbr za każdym razem gdy Go oglądam, ale poleciłbym Ducha, wprost nie moge patrzeć ja Demi płacze

• Aintha Aintha

polecam "Wzgórze nadziei"!! to z najnowszysch (na Pasji też większość ryczy) A poza tym: nieśmierteln "Titanic", "Julia wraca do domu", "Moulin Rouge!" i mnóstwo mnóstwo innych

• Mrowka Mrowka

Słuchaj jak póścisz jej "Słodki listopad" o wystarczy!!!!!!!! Możesz też sprobować ze "Szkołą uczuć". Filmy są naprawdę super!!!!!!!!!

• Aisha_86 Aisha_86

Dobry romans... najlepszy wg.mnie będzie "Bezsenność w Seattel:, "Masz wiadomość", a z nowszych to film "To właśnie miłość".Dziewczyna będzie zadowolona :) polecam

• lo_ol lo_ol

A ja polecam "Apartament" , 'Piękna i szalona' 'Bodyguard' 'Pearl Harbor' - to tak o miłości. A do popłakania ale o innej tematyce, to polecam 'Podaj dalej' 'Doskonały Świat'.. pozdrawiam :)

• Kondratiuk Kondratiuk

BIAŁY PAŁAC
    młody mężczyzna
    starsza kobieta

Zgłoś nadużycie

Opisz, dlaczego uważasz, że ten wpis nie jest zgodny z regulaminem serwisu: