Znacie jakies fajne filmy ?

aga_101 aga_101

Chciałabym jakies fajne filmy obejrzeć. Mogą być młodzieżowe, komedie (romantyczne), katastroficzne, horrory. Z góry bardzo dziekuje.

• Loona Loona

No wiec mlodziezowe t opolecam "Wredne dziewczyny", "Szansa na sukces", "American Pie - Wakacje", komedie "Pretty Man- Chlopak do wynajecia" . A tak od siebie to polecam : "Vanilla Sky", "Hawaje, Oslo", "Swimfan", "Impostor-test na czlowieczenstwo" Pozdrawiam:)

• Syska_3 Syska_3

polecam także filmy z bollywood. Są mieszankami różnych gatunków.
      np. czasem słońce czasem deszcz
      jestem przy tobie
      duma i uprzedzenie-Bride and prejudice

• Snaga_Przeklety Snaga_Przeklety

...czy znacie jakieś fajne filmy?...
    nie...nie znam żadnego...same kiepskie filmy oglądam...

• $user użytkownik usunięty

Imperator: wyprzedziłeś mnie:) Chciałam dokładnie to samo napisać:D

Aga (tak na przyszłość) : dobrze jest konkretyzować... ehhh

• elima elima

ja ze swojej strony chcialabym polecic Sweet home Alabama (Dziewczyna z Alabamy)- Reese Witherspoon, Family Stone - Sarah Jessica Parker, Niedokończone życie - Jennifer Lopez, Alex i Emma - Kate Hudson, The good girl - Jennifer Aniston...

• doonna doonna

co bo wiesz na Wegierski film: "Kontrolerzy" - dla mnie rewelacja:)

• Bardock Bardock

to ja polecam trylogie Ojca chrzestnego bardzo ciekawy film dla mlodych jak i starszych ludzi ^_^

• paulina315 paulina315

efekt motyla
    teksańska masakra pilą mechaniczną
    duma i uprzedzenie
    król artur (świetna muzyka)
    piła I i II
    american pie
    60 sekund

• paulina315 paulina315

a i jeszcze oczywiście 8 mile .

.

• watielo watielo

a więc tak: boat trip; eurotrip; straszny film 1,2,3,4; american pie 1,2,3,4; not another teen movie; chłopaczki z sąsiedztwa; dziewczyna z sąsiedztwa; o dwóch takich co poszli w miasto; ho high.....

• OLO78 OLO78

Ja polecam tysiąctrzystaosiemdziesiątyszó sty odcinek "Mody na sukces"; Wartka akcja, niezłe dialogi i niepowtarzalna ścieżka dźwiękowa!!!

Ale reszty nie oglądaj- to kicha

• Klemsia Klemsia

moim zdaniem powinnas obejrzeć ona to on miłość na zamówienie i historie kopciuszka i może piżama party mi tam sie podobały te filmiki::):)):)

• rk_krakow rk_krakow

zdecydowanie 8 mila, skazani na shawshank, efekt motyla, uśpieni, memento, raport mniejszości, crash, braveheart. Kontrolerzy ciekawi ale to wiem ze nie wszystkim lezy taki typ kina, a te wczesniejsze tytuly to klasyka. Z seriali chirurdzy (grey's anatomy- REWELACJA- lepsze niz niejeden film - jak sciagniesz wiecksza ilosc odcinkow to masz dlugi fajny film :) ) narazie tyle. Napisz ktore ci sie widzialy to bedzie wiadomo co Ci dalej polecac

• rk_krakow rk_krakow

a no i Hero oraz przyczajony tygrys , ukryty smok

• rk_krakow rk_krakow

podobały mi sie tez bardzo filmy tima burtona ( gnijąca Pann młoda i charlie-fabryka czekolady ), ale to chyba tez nie klasyka

• alexisjunior alexisjunior

Ja polecam film "To właśnie miłość". Taka fajna komedia romantyczna z udziałem m.in. Colina Firtha, Keiry Knightley, Hugh Granta.

• Snaga_Przeklety Snaga_Przeklety

ma do Ciebie pytanie ALEXISJUNIOR...
      po jaką cholerę wpisywałaś się w tym idiotycznym temacie i przywracałaś go na główną stronę forum?...

Zgłoś nadużycie

Opisz, dlaczego uważasz, że ten wpis nie jest zgodny z regulaminem serwisu: