filmy o narkomanach

ostatnia wypowiedź: Swaggiestyle
arFGzx arFGzx

poszukuje filmow o narkomanach cos takiego jak przetrwawac w nowym jorku mozecie mi podac kilka tytulow??

• arFGzx arFGzx

chce jeszcze dodac ze nie chodzi mi tu o zadne komedie ani jakies hiphopowe filmy

• PUNISHER_3 PUNISHER_3

ja proponuj FRIDAY pierwszączęść tam dużo palą :]

• OFCA OFCA

Do moich ulubionych należą "My,dzieci z dworca zoo" no i oczywiście... "Requiem dla snu"....polecam :)

• adminkwa adminkwa

polecam ten :
    http://www.filmweb.pl/Film?id=30368 [www.filmweb.pl/Film?id= ...]
    Dla mnie naprawdę super. Jak obejrzysz to podziel się spostrzeżeniami na jego temat.

Pozdrawiam

• Highlander_Pinokio Highlander_Pinokio

ja polecam "Trainspotting" i "Narkomani"
      Pozdroofka

• arFGzx arFGzx

ogladalem pare lat temu mi sie tez podobal ten filmik :)

• arFGzx arFGzx

dzis przegladlem wszystkie filmy ale sie okazalo ze wszystkie ogladalem oprucz Trainspotting podajcie mi jeszcze jakis tytuly chetnie bym ogladnal taki film co kiedys ogladalem dokladnie nie pamietam jak sie nazywal i o chym byl ale pamietam jedna scena ze gosc byl na glodzie i mu sie wydawalo ze niemowle chodzi po suficie jak ten film sie nazywa??

aa i jesczze jedno mozna tutaj podawac linki do torrentow??

• $user użytkownik usunięty

Ta scena z niemowlakiem na suficie jest z "Trainspotting" właśnie.

• arFGzx arFGzx

dzis przegladlem wszystkie filmy ale sie okazalo ze wszystkie ogladalem oprucz Trainspotting podajcie mi jeszcze jakis tytuly chetnie bym ogladnal taki film co kiedys ogladalem dokladnie nie pamietam jak sie nazywal i o chym byl ale pamietam jedna scena ze gosc byl na glodzie i mu sie wydawalo ze niemowle chodzi po suficie jak ten film sie nazywa??

aa i jesczze jedno mozna tutaj podawac linki do torrentow??

• Marisa Marisa

"Requiem dla snu".

• Michal1992 Michal1992

Las Vegas Parano................. i Spun

• Neo_44 Neo_44

Z tym niemowlęciem na suficie to Transpotting.

• dia8el dia8el

Jeśli nie widziałeś "Requiem dla snu", to tak naprawdę nic nie widziałeś... Trainspoting nie pokazuje -moim zdaniem -właściwie temetu dragów. Tam wszystko jest takie "fajne"... poza scenką z dzieckiem... wszystko to zabawa na haju...
    "Requiem dla snu" pokaze Ci prochy od innej strony, choc UWAGA! Ten film tak naprawde nie do konca jest o prochach. Mowi ogolnie o uzaleznieniu (takze od TV...)

MOCNY!

• Adas_13 Adas_13

Moim zdaniem w "Requiem dla snu" jest pokazany bardzo pesmistyczny obraz jak może się skończyc zabawa z narkotykami, myśle że troche za bardzo pesymistyczny, można by pomyśleć, że ogląda się reklame MONAR-u. Natomiast "Trainspoting" pokazuje bardziej realną rzeczywistość, pokazuje, że świat nie jest czarny ani biały, raz jest fajnie innym razem jest źle.

• ssstrzalka ssstrzalka

A moim zdaniem Requiem jest pokazany trochę nierealistycznie, chodzi mi to to gdy bohaterowie wstrzykują sobie heroinę i widać reakcje zachodzące w krwi zamiast strzykawki wbijanej w żyłę. A po za tym w całym filmie najlepszy jest motyw chorej psychicznie matki.

• Mich_6 Mich_6

Dla mnie najbardziej wstrząsającym filmem był właśnie Trainspoting, a nie "Requiem dla snu". Właśnie dla tego, że pokazywał z jednej strony zabawę i luz, a z drugiej to do czego dragi prowadzą - patrz ten koleś co na początku nie brał.

• shish_kabob shish_kabob

Trainspotting jest dla mnie bardziej przekonujący, bo pokazuje pełniejszy obraz. No i nie wiem gdzie widziałeś "zabawę", jak dla mnie od początku do końca widać w tym filmie jak absurdalne i żałosne jest życie bohaterów. Tyle, że twórcy nie podają tego na talerzu.
      Requiem wstrząsa, ale rzeczywiście, trochę jak film edukacyjny monaru ;)

• Gnijaca_panna_mloda Gnijaca_panna_mloda

Może Traffic. Pokazuje on problem narkotyków z rónych stron. Jest zarąbisty. Polecam.

• Highlander_Pinokio Highlander_Pinokio

Moim zdaniem temat narkotyków i uzależnienia najlepiej pokazuje film "Narkomani" i nic go nie przebije:):):)

• maniu2013 maniu2013

Najlepszym filmem o nakrotykach bedzie "Reqiuem dla snu". Bardzo mocne kino i uwazam ze najlepiej i najbardziej wiarygodnie pokazuje to co ogolnie uzaleznienie moze zrobic z czlowiekiem i do czego czlowiek moze sie posunac by dostac dzialke. Polecam

• Neo_44 Neo_44

Moimi najlepszymi filmami o walce z uzależnieniem to "Klincz" z 2 Tupakiem i Timem Rothem oraz Transpotting.

• Southern_Girl Southern_Girl

human traffic nie jest najlepsze. Mówi o narkotykach bez bólu, jako o czymś co można sobie pozażywać a potem bez wiekszego problemu rzucić.

• shish_kabob shish_kabob

Traffic a Human Traffic to dwa rózne filmy ;)

• Tepes_2 Tepes_2

Dal mnie jednym z czołowych filmów dotykających narkotyków jest "Restauracja Alicji", stare, ale trzyma klasę.

• Daimon_Frey Daimon_Frey

"City by the sea" (pol."Dochodzenie") z Robertem de Niro

• Neo_44 Neo_44

Kto widział film? Polska nazwa prawdopodobnie brzmi "Klincz". Grają Tupak Shakur i Tim Roth.

• Leon_B_Fink Leon_B_Fink

"Że życie ma sens" naprawde genialny polski film offowy z 2001 roku wyreżyserowany przez Grzegorza Lipca. Naprawde warto to zobaczyć, bo najlepsze to co nasze- polskie

- http://www.filmweb.pl/Film?id=1348 [www.filmweb.pl/Film?id= ...]

a na dodatek w tej chwili wyczytalem że jest on emitowany dziś o godzinie 23:42 w telewizji Kino Polska. ja oglądam napewno bo wywarł na mnie niesamowite wrażenie. jest to jedyny film o dragach który oddaje sedno sprawy, nie ma w nim niedomówień, nic też nie jest przesadzone. nie przegap tego bo możesz żalować

http://www.kinopolska.pl/program.php [www.kinopolska.pl/progr ...]

• Born_stubborN Born_stubborN

"Trainspotting" i "Requem dla Snu" - jazda obowiązkowa w tym temacie. A do tego dodałbym jeszcze duńskie filmy "Pusher" i Pusher II - świetne

• mona_4 mona_4

a może tak "Skazany na bluesa"? o polskich narkomanach w PRL-u

• Yorick Yorick

"Drugstore cowboy" van Santa. Nie tak wstrząsający jak wymienione tu, ale bardzo ciekawy
    pozdrawiam

• magdalenka45 magdalenka45

Real Female Autopsy::::::
    O tym filmie krążą już legendy. Film zakazany w 55 krajach. Do tej pory rekordzistą był Cannibal ferox zakazany w 32 krajach. Jest to autopsja narkomanki wykonana w 1997 roku. Materiał po angielsku, lekarz komentuje każdy ruch. Niemożliwe jest zdobycie tego filmu, został zakazany również w Polsce. Jakość bardzo dobra, aż za dobra. Dla niektórych to może być problem bo wszystko dokładnie widać.
    !Tylko dla osób pełnoletnich!

• filip_352 filip_352

oglądaliście ten film Real Female Autopsy ?? Gdzie można pobrać do niego napisy?

• Raven Raven

A może Ćpun z di Caprio? Naprawdę dobry film, polecam. A jeśli chodzi o inne zupełnie spojrzenie na narkotyki, to "Las vegas parano"

Poleciłbym jeszcze "Klincz" z Timem Rothem i Tupaciem Shakurem

• __kermit__ __kermit__

"Fear And Loathing In Las Vegas"[Las Vegas Parano] z Johnnym Deppem!

• plemniczek plemniczek

Requiem dla snu! Polecam, choć nie jestem pierwsza na tym wątku wspominając o najlepszych filmach z tego gatunku.

• magdzik magdzik

A wie może ktośjaki jest tytuł takiego filmu, u narkomane...
            dokładniej to ona straciła matkę i była "bezdomna"...jednak dostałasie do jakiejs szkoły i ona była tam najlepsza a potem pojechała do jakiejs szkoły za stypendium...Uczyła się w tramwajach i w pracy...ogólnie miała kilkoro przyjaciół którzy też cpali...tam główną postac grała taka dziewczyna co w filmie miała długie lekko kręcone włosy...brązowo/rude..
            mam nadzieję ze ktoś wieo jaki mi film chodzi..:)

• i_was_david_bowman i_was_david_bowman

1. "Narkoman"
              2. "Narkoman 2. Powrót"
              3. "Zemsta narkomana"
              4. "Dzieci narkomana"
              5. "Powrót narkomana w plastikowym worku"
              6. "Powrót dzieci narkomana w plastikowym worku"
              7. "Zemsta powrotu dzieci narkomana w plastikowym worku 2. New York Episode."
              8. "Zemsta powrotu dzieci powrotu narkomana dzieci. Zoo Station Episode."
              9. "Zemsta powrotu narkomana
              10. "Świrusy na wakacjach 3"
              ...
              Możnaby wymieniać jeszcze. Jest jeszcze parę zwiazanych z przetrwaniem w Nowym Jorku, ale to kicha.

• julka1995 julka1995

"super zioło" - zajebiaszcza komedia.
                "mafia" - też komedia

• $user użytkownik usunięty

Pewnie masz na myśli ten film:
              http://www.filmweb.pl/f106379/Z+ulicy+na+Harvard,2003

• candyyy candyyy

polecam całym sercem 'Candy'.
                Film nie tylko o uzależnieniu od narkotyków, ale przede wszystkim
                o miłości.

• idaho20 idaho20

"My own private Idaho"

• taszaaa taszaaa

Ja polecam : Candy , Klub 54 jest jeszcze kilka innych ale jeśli miała bym wybrac co chciała bym jeszcze raz zobaczyc to łasnie te filmy

• Karma_Police Karma_Police

Gia http://www.filmweb.pl/f1413/Gia,1998

• BlueLips BlueLips

Candy
    My, dzieci z dworca zoo
    Requiem dla snu (pewnie źle napisałam)
    Blow

• weraaaaa55555 weraaaaa55555

Francuski film młodzieżowy z przystojnym bohaterem - o miłości, narkotykach i alkoholu - polecam:) a tytuł to HELL

• xXxFrantic xXxFrantic

Potwierdzam Real Female Autopsy kopie dupę na całej długości, wszystkie inne filmy mogą się schować przy tym :)

• Valentine_3 Valentine_3

Half nelson - najlepszy film:)

Zgłoś nadużycie

Opisz, dlaczego uważasz, że ten wpis nie jest zgodny z regulaminem serwisu: