filmy taneczne

ostatnia wypowiedź: Grabarz_14
kasiutek_87 kasiutek_87

hej wszystkim jak jakieś fajne filmy romantyczno-taneczne oprócz dirty dancing,miłosnej samby i miłośc w rytmie rap to piszcie

• agulkaa agulkaa

to moze film ktory ostatnio obejrzalam i jest swietny-w rytmie hip-hop (save the last dance)

• Szaku Szaku

W Rytmie hip hop to świetny film:):):) bardzo mi się podobał!! Oto niektóre tytuły taneczno- muzycznych filmów:
      -Zatańcz ze mną (Shall we dance)
      -Stary film nie pamiętam tytułu, ale z niego pochodzi piosenka "Greese" wykonana przez Johna Travoltę i jakąś panią (jak mi się przypomni tytuł to napiszę)
      -Dirty Dancing2

Narazie nic więcej nie przychodzi mmi do głowy)

• Kiza Kiza

Hmm... Ja polecam "Roztańczonego buntownika" ("Strictly Ballroom") ;).

• Sensitiva Sensitiva

Hmm, jak dla mnie to Save the last dance i Chicago. Zwłaszcza ten pierwszy, w kinie tańczyłam na siedzeniu:P

• zanus_ zanus_

hm to moze HONEY o ile dobrze pamietam

a do romantyki to polecam film a walk to remeber - szkola uczuc ... to po prostu trzeba zobaczyc :))

• zedisdeadbaby zedisdeadbaby

Filmow tanecznych nie lubie, a z goraczki sobotniej nocy i tego typu klimatow po prostu zlewam:D. Ale najgenialniejsza scena tanca w kinie byl moim zdaniem twist Travolty i Umy Thurman w "Pulp Fiction":)

• eddyta12 eddyta12

w rytmie hip hopu....
    dirty dancing2....

• Midnight_6 Midnight_6

Pamiętam taki film, "Center stage" (światła sceny). Z pewnością był o tańcu (konkretnie chyba o balecie). Poza tym ten niesczęsny "Step up"...
      Reszta chyba została wymieniona, chociaż dorzucę "W rytmie hip-hopu 2" i "Rewanż".

• Ruda_27 Ruda_27

najlepszy chyba był by step up no i honey ale jest jeszcze taki film high school musikal ale może się tobie nie podobać bo aż tak romantyczny nie jest aha no i oczywiście wszystkie bolywodzkie filmy;)

• Crazy_Alex Crazy_Alex

Oprócz wspomnianych przez ciebie filmów tanecznych: Dirty Dancing, Miłosna samba i w rytmie hip- hop'u (chyba to miałaś/łeś na myśli)znam jeszcze 1.Światła sceny- film o balecie i o młodej dziewczynie starającej się o dostanie się do prestiżowej szkoły baletowej. Film nawet fajny chwilami może nie być porywający ale warto czekać na finał.2 Step up 1 Taniec zmysłów i Step up 2 The Streets nie ukrywam że jest to mój ulubiony film taneczny pierwsza część dotyczy kontrastu pomiędzy baletem a hip- hop'em/break dance'm. W drugiej zaś części aktorowie z jedynki pojawiają się na chwile a główną bohaterką zostaje siostra Tylera Gage'a (Channing Tatum grającego w 1)która uczestniczy w konkursie the streets jak sama nazwa mówi dotyczy on ulicznych formacji tanecznych. Jest to film o break dance'sie, electro boogie, hip- hop'ie elementy baletu co prawda pojawiają się w wykonaniu uczniów akademii tańca w maryland.3 Kolejnym filmem jest: Wytańczyć marzenia instruktorem tańca towarzyskiego jest tam Antonio Banderas, gra tam także filmowa Nora Joans ze step up 1 jako Sasha. Film dosyć ciekawy najbardziej osobiście zainteresował mnie wątek czarnoskórej dziewczyny i jej faceta na początku się nienawidzili a potek można powiedziec że pokochali a na pewno ze sobą zatańczyli. Ogólnie film jest o trudnych dzieciach z amerykańskiej szkoły które sprowadza na dobrą drogę właśnie banderas. Jak masz jakieś pytania pisz mili_mar@wp.pl

• bilbul bilbul

Polecam zdecydowanie rzeczy starsze:

"Footloose"- z Kevinem Baconem

"Flashdance"- chyba ikona tego wszystkiego co teraz powstaje

"Beat street"- kultowa scena walki między Rock Steady Crew i NY City Breakers

"Białe noce"-rosyjski tancerz baletowy Baryshnikov i mistrz stepowania Hines,muzyka Lionela Richie,trzeba zobaczyc

• $user użytkownik usunięty

polecam 'wytańczyć marzenia'.
    super filmik choć chyba dla młodszej widowni.(wątki o problemach nastolatków z harlemu)
    puszczaja go czasem na HBO2.

• _Majka_ _Majka_

Jeśli lubisz takie to najlepszym jest Grase, jeśli wolisz śmieci to rózne dancingi i Step up

• $user użytkownik usunięty

Dokładnie tak Grease. A swoja droga jak on pieknie pokazuje tesknote amerykanów za latami 50:)

• Grabarz_14 Grabarz_14

The Company Altmana

Zgłoś nadużycie

Opisz, dlaczego uważasz, że ten wpis nie jest zgodny z regulaminem serwisu:
WTF:false,ads:true