najpiękniejszy film waszego życia

ostatnia wypowiedź: ksena999_2
$user użytkownik usunięty

piszcie jakie filmy wywarły na was największe wrażenie

• $user użytkownik usunięty

Jak dotąd dwa filmy :
    klasyka przez duże K
    "Piętno śmierci" z genialnym T.Shimurą
    film nowy który ma swoją moc choć genialny nie jest acz ...
    "Częstotliwość" z D.Quidem oraz J.Caviezelem

mnie najbardziej wzruszył "Hana-bi" i ta muzyka Hisaishiego

• Porcupine_2 Porcupine_2

mam ich kilka i mogłabym oglądać je codziennie. cenię to,do czego lubię wracać :)
      "Przerwana lekcja muzyki"
      "Filadelfia"
      "Zakochany Szekspir"
      "Wielkie nadzieje"
      ;)

• Aenama Aenama

AIR TV, Haibane Renmei, Bin Jip

• Albertino Albertino

A ja nie będę wciskał kitów, że jakieś filmy japońskie itp.
      Był jeden taki film, który mnie straszliwie wzruszył jak byłem jeszcze mały i myślę, że jest to jeden z najpiękniejszych jakie widziałem. Nie chciałbym go dzisiaj oglądać, żeby się nie zawieść, bo wiadomo, że wspomnienia z dzieciństwa mamy zawsze troszkę "podkolorowane".
      Oto ten film:
      http://www.filmweb.pl/Psim+tropem+do+domu+1995+o+filmie,Film...

• era era

każdy zna, lecz moc tego filmu przerasta niektórych ;/
        Forrest Gump

• Dobry_2 Dobry_2

Dawno temu w Ameryce - zakochałem się w tym filmie jakieś 4-5 lat temu i do dziś pozostaje moim absolutnym numerem jeden.
    A filmem, ktory obejrzałem za dziecka jedyny raz i do dziś pamiętam jak bardzo go przeżywałem jest "Zew wolności" z M. Freemanem... niektore sceny pamietam do dziś (np. z kurą)...

• Wampirzyca_5 Wampirzyca_5

Takich filmów jest mnóstwo. Ostatnio "Malowany welon" - piekny.

• kAMSON kAMSON

"Tańcząc w ciemnościach"

• Icheb Icheb

Jezu nie znoszę tej oszalałej od trawy, ciskającej się po ekranie onanistki.

• szopenini szopenini

Fantastyczny film z moją ukochaną wokalistką:)

• LaughJoy LaughJoy

Widzę, że Psim tropem do domu już padło. Dobrze. To najpięknieszy film mojego dzieciństwa.
    Ale w dzieciństwie, i teraz kocham za baśniowe piękno Edwarda Nożycorękiego Tima Burtona:)))))
    To chyba ten najpiękniejszy:)

aż zobacze tego pieska bo wszyscy zachwalają

• Albertino Albertino

LaughJoy, zapomniałem na śmierć :) "Edward Nożycoręki" to kolejny film mojego dzieciństwa,l który oddziaływał na mnie z taką siłą, tylko że jego całkiem niedawno oglądałem i nic ze swojej magii nie stracił :) A myślę, że z "Psim tropem do domu" byłoby inaczej, dlatego też boję się do tego filmu wracać...

• Baphomet Baphomet

Najpiękneisjze filmy w moim życiu to na pewno Ben Hur, Lista Schindlera, Skazani na Shawshank, Zielona Mila, Cinema Paradiso, Pianista.

Jest jeszcze kilka innych filmów, na których płakałem, ale te uważam za najpiękniejsze ;-)

• Kamilsoen Kamilsoen

Wznawiam wątek pięknych filmów. Zgadzam się Skazani na Shawshank i Zielona Mila to bardzo piękne filmy, mnie podobały się jeszcze Siedem Dusz, Piękny Umysł , Gladiator , Zaklęte Serca , Filadelfia.

• LaughJoy LaughJoy

Ja oglądałem ostatnio jak miałem może dziesięć lat...:)
          Też nie chcę do niego wracać, bo mógłby dużo stracić w moich oczach.
          Ale zawsze płakałem na tym filmie..;(
          ;)

• LaughJoy LaughJoy

Ooooo tak tak tak, Cinema Paradiso...piękny obraz.

• Darth_Carnage Darth_Carnage

Król Lew:) to jest piękny film....

• Jedi_Knight Jedi_Knight

ufff...pełno jest takich...
        Star Wars
        Casablanca
        Cinema Paradiso
        itd. itp. jest ich dużo :)

• Jedi_Knight Jedi_Knight

Dlaczego film taki jak "Zabić Drozda" nie jest w Top 100? Moze mi ktos to wytłumaczyć?

• Albertino Albertino

Ano dlatego, że zagłosowało na niego za mało osób, by mógł być uwzględniany w TOP#100...

• LaughJoy LaughJoy

Ale to genialny film i jeden z moich najulubieńszych.
              Może nie bardzo głęgobi, ale ważny i problematyczny.
              Świetnie zagrany i zrobiony, klimatyczny i potrzebny.
              Wczoraj był w uczcie kinomana, ale ja nie oglądałem, bo mam go na właśność:))

też ubolewam nad tą zasadą - Takeshi Kitano ma notę powyżej 9 ale i tak nie jest w Top100

• Albertino Albertino

Jakby nie było tej zasady to by był straszny chaos, ale nie musi byc ten próg "przyjmowalności" taki duży :/

racja, racja ktoś zagłosowałby 10/10 np. na Eto'o i co?? aktor wrzechczasów?? to taka mała dygresja, piszcie o ulubionych filmach

• kate_1555 kate_1555

dwa filmy na których się pobeczałam
                  Szkoła uczuć-leciał juz 2 razy ale ja zwsze będę łkac
                  Armaggedon-smutny sam w sobie

• Fitzcarraldo Fitzcarraldo

Nie wiem jak by to było, gdybym obejżał ten film teraz, ale gdy byłem jeszcze chłopaczkiem obejżałem "Kolor Purpury" a ostatnio zrobiłem to jeszcze raz i ten film wydał mi się najwspanialszą rzeczą na świecie.

• szymonia szymonia

Kiedy można kupić "Piratów z karaibów na krańcu SWIATA"???????????
    Proszę o odpowiedz, może ktoś wie ?

• fressia fressia

na allegro, a jeśli nie przez internet to np. Media Markt

• Famke Famke

Na mnie wywierają wrażenie zwłaszcza filmy na faktach i komedio-dramaty, bo mają całkiem duże powiązanie z rzeczywistością..(dziwnie to brzmi? ^^') A moje ulubione to:"Przerwana lekcja muzyki" "Co gryzie Gilberta Grape'a" "Sam" "Forrest Gump" i "Blow". Mogłabym jeszcze wymieniać, ale na tych chyba najbardzej ryczałam ..;P Pozdr. :)

• Plastyk_ys_fantastyk Plastyk_ys_fantastyk

Ja zakochałam się kiedyś w filmie "Między piekłem a niebem" . Przechodziłam wtedy 'kryzys wiary' ..

• Mikael Mikael

Dwa wlskie filmy: "Cinema Paradiso" i "Złodzieje rowerów"

• Mikael Mikael

Chociaż jeszcze dodałbym: "Piknik pod wiszącą skałą" i "Gorączkę złota"

Edward Nożycoręki

• Jafiss Jafiss

W dzieciństwie najbardziej zapadł mi w pamięć "Willow", bardzo mocno oddziaływał na moją wyobraźnię. Obecninie takim filmem jest "Fight Club" i "21 gramów"

• Don_Michas Don_Michas

co tu dużo mówić.... dam wam cztery fimy na których byłem... hmmm nie wiem... zachwycony?

1.Forrest Gump
    2.Zielona Mila
    3.Titanic
    4.300

i planeta małp ewentualnie bo tam wszyscy główni bohaterzy pogineli

• Domino_19 Domino_19

Ogladalam ten film w szkole na angielskim. Poczatkowo moje nastawienie bylo nikome, ale pozniej film ten tak mnie ujal, ze trudno mi powiedziec czy jakis inny kiedykolwiek go przebije.

'Zielona mila'

• enamorada_2 enamorada_2

Na pewno "Dzienniki motocyklowe"; "Porozmawiaj z nią"; "Moje życie beze mnie"; "Trzy pogrzeby Malquiadesa Estrady"; "Życie jest piękne". Długo by wymieniać... :)

Mam dużo takich filmów, ale zdecydowanie "Człowiek, który płakał", "Zakochany bez pamięci" i "Piękny umysł".
    Pozdr;

• Beznickowy Beznickowy

Na mnie najbardziej zadziałał film Darrena Aronofsky'ego "Requiem dla snu", a ostatnio film "Źródło" ("Pi" zresztą też było dobre). Jest to moim zdaniem najlepszy obecnie reżyser na świecie, który w swoich filmach porusza bardzo ważne tematy związane z tym co obecnie dzieje się na świecie. Filmy z głębią. Teraz czekam na jego nowy film.

• Miss_Murder_2 Miss_Murder_2

zgadzam sie na pierwszym miejscu Reqwiem dla snu, Forest Gump i ewentualnie Lolita

• monisia_13 monisia_13

1. Szkoła uczuć
    2. A Cinderella story

• Suede Suede

Forrest Gump i Stowarzyszenie Umarłych Poetów

• nonetheless nonetheless

Życie jest piękne
    Pianista
    Zielona mila
    Requiem dla snu

co to wogle za requiem dla snu? nie mam pojęcia

• Mowca_Umarlych Mowca_Umarlych

Najpiękniejszym filmem mojego życia jest film pt. `Moje życie`. Scenariusz piszę sam (podobno). Ciągle mnie ten film zaskakuje. I nie wiem co się jeszcze w nim wydarzy. To lubię. :)

Trudno podać jeszcze jakiś jeden konkretny tytuł.

• Klarens Klarens

Ostatnimi czasy dla mnie najlepszym filmem jest "Źródło". Dawno nie doświadczyłem takich odczuć oglądając i "słuchając" filmu. Z kina wyszedłem zahipnotyzowany:)
    Jeżeli ktoś chciałby pogadać o "The Fountain" zapraszam do mnie.

tego filmu, który wywarł na mnie NAJwiększe wrażenie jeszcze nie widziałam, ciągle czekam :) a te, które mi się bardzo podobały mam w ulubionych.

Zgłoś nadużycie

Opisz, dlaczego uważasz, że ten wpis nie jest zgodny z regulaminem serwisu: