thriller psychologiczny

ostatnia wypowiedź: majkatoja
SMAKI1 SMAKI1

Witam mam prośbe prosze o podanie tytułów filmów z kategori jw. im nowsze tym lepiej. I jeszcze jedna prosbe o tytuly filmow po ktorych obejrzeniu zastanawiamy sie o co chodzi ale po chwilie przestajemy bo i tak nie zrozumiemy :))) Z GORY WILEKI DZIEKI!!!

• Leatherface_4 Leatherface_4

Zastanawiać się i wymieniać możnaby w nieskończoność...z tej drugiej kategorii to bezapelacyjnie Donnie Darko, niektóre filmy Lyncha, to pierwsze co przyszło mi na myśl.

• mlecus1 mlecus1

Ja osobiscie polecem "Efekt Motyla" Nie wiem czy ogladałes mi on bardzo sie spodobał jest to jeden z takich filmów które na długo zostaja w pamieci:) polecam:D:D

• arielka0 arielka0

Efekt motyla ! jeden z najlepszych filmów jakie widziałam, naprawę polecam. Wszystkie części dobre, ale pierwsza zdecydowanie najlepsza ! :)

• junior junior

mi osobiscie podobal sie film ,,zostan" (stay) i naprawde go polecam jest niezly.

• monikaa13 monikaa13

O tak! Po obejrzeniu Stay nie wiedziałam zupełnie o co w nim chodziło i dalej nie wiem :D

• swirOFF swirOFF

Prześladuje mnie "Drabina Jakubowa" - świetny film

• CiasteczkOwy_Potwor CiasteczkOwy_Potwor

Tożsamość, 6 zmysł ;-)

• lukast666 lukast666

Polecam ci takie filmy jak:Misery,Darkness,The Jacket,Drabina Jakubowa,Donnie Darko......

• pia125 pia125

Haneke jest wtym dobry, polecam jego filmy.

• matnia matnia

"funny games" .... naprawde godny uwagi ...

• jacek_tequila jacek_tequila

Polecam "pi" jak to się mówi "czeski film" ktoś już napisał że "szukanie sensu jest bez sensu"

• ania1987 ania1987

" Naboer "

• Rybakowa Rybakowa

Wyspa tajemnic i Incepcja z Di Caprio obydwa SUPER :)

• Dragit17 Dragit17

Rzeczywiście dużo tam psychologii...

• michaal michaal

http://www.filmweb.pl/Mulholland.Drive
    http://www.filmweb.pl/film/Nie+ogl%C4%85daj+si%C4%99-2009-45...

• czarna404 czarna404

taaa Wyspa tajemnic juz padla wiec dodam jeszcze Mroczne godziny mocny thriller psychologiczny i tak cholernie zakrecony ze nie masz pojecia co sie dzieje ;p

• Mentor_12 Mentor_12

Z mojej strony mogę zaproponować '' Zdjęcie w Godzinę '' z Robinem Williamsem, oraz '' Mr. Brooks'' z Kevinem Costnerem. Pozdrawiam

• tomekk_org tomekk_org

Vanilla Sky - z Tomem Cruisem, Penelope Cruz i Cameron Diaz.
    W pewnym momencie nie wiesz co jest fikcją, a co rzeczywistością... Polecam!

• MrsArght MrsArght

Niedawno oglądałam "The game" z Michaelem Douglasem - mi się bardzo spodobał, polecam

• piotrogoz piotrogoz

polecam salę samobójców niezwykle wstrząsający thriller

• Dragit17 Dragit17

Dno.Motyw zaczerpnięty z epizodu Jeźdźców Apokalipsy-.-

• szuwar700 szuwar700

Chyba raczej z Innego świata

• prohibit prohibit

Shutter Island - świetny thriller psychologiczny Martina Scorsese z 2010 roku, niesamowicie wciągająca fabuła przeszyta wieloma tajemnicami. Do dziś nie wiem jaka była prawda:) Film z DiCaprio, który zagrał tam kapitalną rolę. Na Filmwebie widzę notę 8,2 - to też daje do myślenia. Naprawdę gorąco polecam każdemu wytrawnemu amatorowi kina.

• Dragit17 Dragit17

A psychoza???

• prohibit prohibit

Nie widziałem Psychozy, natomiast założyciel wątku poprosił o nowe filmy.

• lisu277 lisu277

Polecam "Prawo zemsty", "Numer 23", "Piąty wymiar" - brainf*cking,

• Daroslaw52 Daroslaw52

Polecam "Bunkier" (mroczny i dobry), Podziemny krąg" (mistrzostwo gatunku), Pułapka (Dobra rola Ellen Page), "Nędzne psy" (klasa sama w sobie), Bez litości (mocny), Milczenie owiec (tego nie trzeba komentować) takie na dzien dzisiejszy

• wjewjurka87 wjewjurka87

Z tego co pamietam to "Palimpsest" jest takim typem, i rzeczywiscie po obejrzeniu go mialam to co napisales; )

• yavolx yavolx

może "Podziemny Krąg","Wyspa Tajemnic" albo "Sekretne Okno" :)

• majkatoja majkatoja

Wiem, że pytanie dotyczyło thrillera psychologicznego, ale polecam też filmy (dramaty), których nie można przewidzieć do samego końca np. Presiż, Siedem dusz, Oszukana, Nostalgia anioła

Zgłoś nadużycie

Opisz, dlaczego uważasz, że ten wpis nie jest zgodny z regulaminem serwisu:
WTF:false,ads:true