znacie jakes ciekawe filmy o ufo,istotach pozaziemskich

ostatnia wypowiedź: TheNaturat_2
nosferatu nosferatu

interesuje sie zyciem w galaktce i wszystkie dokumenty dotyczace tej kwesti interesuja mnie.ogladalm juz wiele,niektore sa kiepskie ale niektore naprawde wspaniale.

• Tuska Tuska

Na pewno oglądałeś "Z archiwum X", oprócz tego polecam serial "Rosewell: w kręgu tajemnic", film "Kontakt" z Judie Foster, "E.T", "Znaki", "Wojna światów", "Marsjanie atakują",. Polecam także film z roku 1902 "Podróz na księżyc" w reż Georga Melies'a.

• Black_Rose Black_Rose

Ja tez polecam Wojne światów, fajny film. Armagedon, który w 100% oglądałeś, nie da się go przeoczyć. To chyba na tyle z tych lepszych filmów, nie chciałam się powtarzać i pisać to samo co poprzedni...

• Askol Askol

Obcy,
        Misja na marsa,
        bliskie spotkania trzeciego stopnia,
        pitch black
        coś
        dziń niepodległości
        człowiek z gwiazd
        lifeforce(1985)
        inwazja porywczy ciał

• nosferatu nosferatu

dzieki. polowe z tych ogladalam,a tych ktorych jeszcze nie mialam okazji zobaczyc,juz sie nie moge doczekac ich obejrzenia.

• Askol Askol

http://www.classicscifi.com/index.php?option=com_content&... [www.classicscifi.com/in ...]
            http://www.scifi-movies.com/english/index.htm [www.scifi-movies.com/en ...]

• dragon161 dragon161

kojarzycie film o grupie nastolatków którzy mieszkali w dużym domu i tam zaczęły się dziać dziwne rzeczy kręgi w zbożu a potem ufo było w ich domu a następnie na całym świecie ufo przychodziło z różowych blasków

• Danielultras1 Danielultras1

A kojarzysz może film, gdzie gość w domu oglądał telewizję, w której pokazywali jak "ufoludki" pojawili się w jakiejś szkole? Leciał kiedyś w tv, nie mogę go znaleźć. Zamykał się w jakiejś skrytce pod schodami i stamtąd wszystko oglądał z emisji tv. Tyle co pamiętam.

• Askol Askol

Być może to film "Znaki" z opisu to najbardziej mi pasuje.

• Danielultras1 Danielultras1

Tak, to ten film. Dziękuję za pomoc.

• rpa_3 rpa_3

Ja tez poszukuje filmow SF. Moze te cie zaciekawia:

The arrival
    ale takze wspomniany Contact
    The Abyss
    Deepstar Six

z nowszych mysle ze warto zobaczyc
    Serenity

• Siekierezada Siekierezada

Yyyyrek kosmiczne coś tam...

• kalewra kalewra

Hymm dziwne że nikt nie wymienił "Facetów w czerni 1 i 2" oraz "Moja niania jest kosmitką" a także "Mój przyjaciel marsianin" czy "Kosmiczny Mecz" hehe to żart.

• pablaz pablaz

Czwarty stopień
          (2009)

• entregado66 entregado66

http://www.filmweb.pl/film/Uprowadzenie-1993-32928

• jubsonik jubsonik

wie ktos moze jak nazywa sie film o ufo, tzn... statek kosmiczny ufoludkow przylechal nad ameryke (potezny statek) ktory zakryl prawie caaly stan jak nie lepiej... kurcze nie moge sobie skojarzyc nazwy, film nie jest wcale taki nowy, majac 7 lat pamietam jak go puszczali w telewizji... a teraz mam 22 :P moze ktos kojarzy jak on sie nazywa?? wydaje mi sie ze film moze byc rownie stary jak titanic....

• ksena999_2 ksena999_2

Czwarty stopień ,oraz Mroczne niebo.

• Fiszowsky Fiszowsky

myślę, że jubsonik'owi chodzi o "Dzień Niepodległości". Świetny film z Willem Smithem, Jeffem Goldblumem i Billem Pullmanem. Polecam dodać do kolekcji:)

• UFO_filmweb UFO_filmweb

Piąty element (1997)
    Bliskie spotkania trzeciego stopnia (1977)
    Gatunek 4: Przebudzenie (2007)
    Oni (1998)
    Żandarm i kosmici (1979)
    Paul (2011)

• UFO_filmweb UFO_filmweb

K-pax (2001)
    Dystrykt 9
    Inwazja obcych (2008)
    Inwazja: Bitwa o Los Angeles (2011)
    Inwazja (2007)
    Kowboje i obcy (2011)
    Obcy kontra Predator 1 i 2
    Super 8

• Vrillon Vrillon

fire in the sky 1993 (uprowadzenie) - film opart na prawdziwych wydarzeniach jakich doświadczył Travis Walton. Zmienione został w filmie jedynie same wydarzenia rozgrywające sie na statku obchych.

Współnota 1989 z Christopherem Walkenem.

• TheNaturat_2 TheNaturat_2

Dodam jeszcze Dark Skies

Zgłoś nadużycie

Opisz, dlaczego uważasz, że ten wpis nie jest zgodny z regulaminem serwisu:
WTF:false,ads:true