Od najnowszych
  • Od najnowszych
  • Od najlepszych

Zastanawiam się, dlaczego w rankingu nie znalazło się "Stranger Things". Ten serial zasłużył na nominacje, a w moim odczuciu nawet na nagrodę za najlepszy serial roku.

Bardzo ciężki wybór z racji, że w tym roku dostaliśmy być może najlepszy polski film w historii -Ostatnią rodzinę, oprócz tego na pewno pamiętliwy Wołyń, skłaniające do refleksji Moonlight i Manchester by the Sea, Łotr 1- jak dla mnie najlepszy film z serii, kolejna część filmu akcji, który zawstydził wszystkie wielkie...

więcej

Kategoria "Najlepszy czarny charakter" bez McAvoya za "Split"? Słaby plebiscyt.

Najlepszy najgorszy film? Zdecydowanie nie ta kategoria.

28.09 już nie można głosować czy filmweb nie umie dokładnie sprecyzować do kiedy można głosować ?

Trochę szkoda, że pominięto "Ozark". Bardzo dobry serial, zasługujący na wyróżnienie.






Te nagrody są głupie, to poniekąd nagroda społeczności - skoro my wybieramy film. Więc społeczność powinna dostać także funkcję nadawania nominacji.

Same nominacje są słabo nadane, o ile "Najlepszy Film" jest nawet dobrze dobrany to nie wiem co w serialu robi Trzynaście Powodów które zaczyna się dobre robić dopiero...

więcej

NAJLEPSZY SERIAL TO: THE WALKING DEAD I TO JEST NUMEREM 1 W USA. A WY IDŹCIE DO OKULISTY.

Moim zdaniem zabrakło zdecydowanie takich gier jak Prey i Battlefield 1.
Póki co nie mam na co postawić , bo konsoli nie posiadam a w Resident evil i w Watch dogs 2 jeszcze nie grałem,a Tekken 7 nie powala.
W sumie patrząc na ten okres to rynek gier zawalił nas raczej średniakami.Wiem doskonale z różnych recenzji ,że...

więcej

Hej,

krótka piłka, czy ta kategoria to nie jest 1 wielki spoiler? Nie zawsze od poczatku jest jasne kto nim jest...?

Pozdrawiam.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones