Najbardziej kontrowersyjne filmy ale (uwaga) z ostatnich lat.

ostatnia wypowiedź: $topic.lastReply.user.name
$user użytkownik usunięty

Jakie filmy były waszym zdaniem najbardziej kontrowersyje z oststnich lat ? Jak dla mnie to antychryst .

• marcin724 marcin724

wydaje mi się że "martyrs", wystarczy popatrzeć na forum tego filmu. Jedni są nim zachwyceni, inni uważają go za granicę wytrzymałości psychicznej. Również czytałem o nim wiele recenzji znanych krytyków/dziennikarzy filmowych. Było wiele apeli, aby zakazać puszczania tego filmu w kinach, z tego co wiemw wielu krajach film jest puszczany od 21r.życia, oraz oskarżenie Pascala Laugiera za pokazanie zbyt dużego okrucieństwa. Jak dla mnie to ostatnie to bezsensu. Bo skoro ktoś chce sobie obejrzeć naprawdę brutalny film- jego sprawa. Choć w niektórych momentach reżyser całkowicie przegiał, no ale wszystko jest dla ludzi. Wiadomo jakim jest filmem, skoro ktoś nie wytrzymał piły czy hostela, to po co bierze się za ten film???
    Na mnie film ten zrobił wrażenie, ale z drugiej strony byłem zachwycony świetną grą aktorską głownej bohaterki, to jak odegrała męczennice. Film oglądam w lutym, a do tej pory przed oczami mam jej cierpiącą twarz i oczy. A jak pomyśle sobie o tej kobiecie z piwnicy to aż mnie ciaty przechodzą...
    Duzo kontrowersji zrobił także Snuff 102. Rezyser tak przegiął z brutalnością, że w czasie premiery rzucono się na niego, ponieważ niektórzy byli pewni, że dla celów filmowych wykorzystano ludzi...

• None200 None200

wydaje się że "nioeodwracalne" z tych najbardziej znanych.

• TURSKI TURSKI

Z ostatnich dwóch lat:)
      Chyba Antychryst rządzi, ale jakoś nie było dość ostrego towaru.

• dustman dustman

Borat wzbudził sporo kontrowersji - zwłaszcza w Stanach i w Kazachstanie.

• olciaxp olciaxp

Dużo kontrowersji było przy "Pasji".

• diana6echo diana6echo

przy Kodzie DaVinci też i co? no i nic, film okazał się nudny i przewidywalny..

• OggieHR OggieHR

Nie odbieraj tego jako atak na siebie, ale jak film na podstawie książki ma nie być przewidywalny ? :|

• diana6echo diana6echo

wyobraź sobie, że nie wszyscy czytali akurat tę książkę - nie ma takiego obowiązku przed obejrzeniem filmu

• diana6echo diana6echo

nie ma takowych?..
    po pierwsze: znieczulenie
    a dalej: odrobina keczapu i 'realistyczne' sceny okaleczania/mordowania/bzykania mogą robić wrażenie tylko na dzieciarni

• sylwia1844 sylwia1844

Dla mnie np. najbardziej kontrowersyjne były wszystkie części "Piły".

• klc87 klc87

Dość kontrowersyjnym filmem jest The Girl Next Door. Sporo okrucieństwa z udziałem nieletnich aktorów, ale film według mnie bardzo dobry, zostaje w pamięci długo po obejrzeniu.

• klc87 klc87

Dość kontrowersyjnym filmem jest The Girl Next Door, Spora dawka okrucieństwa z udziałem małoletnich aktorów, ale film według mnie bardzo dobry, zostaje w pamięci długo po obejrzeniu.

• $user użytkownik usunięty

słyszałem że ten film jest słaby
      Pozdr.

• marcin724 marcin724

"słyszałem że ten film jest słaby "

nigdy nie słuchaj, a przekonuj się sam... A co ma słabość do tego, czy film jest kontowersyjny. Bo może być gniot, prawdziwe nieporozumienie, które jest kontrowersyjne... A Girl next door jest rewelacyjnym filmem jak dla mnie, co prawda okrutny, aczkolwiek dobre kino....

• $user użytkownik usunięty

Moim zdaniem, ten fim do złudzenia przypomina te banalne filmy środowe z cyklu "Prawdziwe historie". Z tak przerażającej historii opartej na faktach zrobic tak nijaki filmik, to trzeba byc beztalenciem do potęgi.

Zgłoś nadużycie

Opisz, dlaczego uważasz, że ten wpis nie jest zgodny z regulaminem serwisu: