Wasz pomysł na horror

ostatnia wypowiedź: Little_Jacob
Spinel Spinel

Witam! Pewnie wiecie że polska kinematografia obfituje głównie w dramaty , komedie-rom, i w sensacje. Polsce brakuje reżyserów, scenarzystów by stworzyć horror ( oczywiście brakuje też klasy ;/ ) Ale wczujcie się w role takiego młodego scenarzysty i podajcie własne pomysły na horror ( dowolna kategoria Gore, slasher ...)

Ja mam kilka pomysłów może niezbyt originalne no ale sami oceńcie xD

Pewna 4-osobowa rodzina Ojciec i jego trzech synów wyruszają na wycieczkę przez pustynie gdzieś w arizonie. Niespodziewanie kończy im się paliwo i żeby dotrzeć w upragnione miejsce na wakacje będzie trzeba przejechać przez nieznane tereny arizony by zaoszczędzić na paliwie. Gdy rodzinka chce sobie zrobić postój, niespodziewanie jeden z braci w niewyjaśnionych okolicznościach ginie ,reszta rodzeństwa i ojciec szukają brata. Wkrótce jeden z braci znajduje starą gazetę gdzie jest artykuł o nieznanym gatunku grzyba który rozpowszechnił się właśnie na tym terenie i który wywołuje u ludzi mutacje zamieniając ludzi w monstra/ grzyby. Wkrótce rodzinka odnajduje martwe ciało jednego z braci ale i zamierzają się wynieść z tego przeklętego miejsca, jednak za nimi podążają ludzie grzyby...

I co o tym myślicie? Może nie orginalny ale przynajmniej nie jest to kolejny przypiekany kotlet...

Przedstawię tu kolejny jeszcze mój pomysł..

4 przyjaciół przyjedżają na wieś do swojego kumpla. Podczas szalonej nocy kiedy się świetnie bawią przypadkiem rozbijają szybę pewnemu farmerowi. Dzień później farmer odwiedza ich oświadczajac iż muszą zapłacić za szybę. Jednak przyjaciele orzekają że nie mają pieniędzy na nową szybę , wiec farmer zaproponował im prace na jego farmie by odpracować stłuczona szybę. Gdy bracia pracują nieoczekiwanie farmer zaczyna się dziwnie zachowywać zamykają przyjaciół w stodole. Jeden z nastolatków odkrywa że na jego farmie wylądował statek kosmiczny z nieznaną istotą, okazuje się ze ta istota przejeła kontrole nad mózgiem farmera. Wkrótce kosmita zaczyna być głodny a jego sługa musi go nakarmić zdobyczą z stodoły...

A wy jakie macie pomysły na horror xD ?? xD

• Janick Janick

Moim zdaniem super pomysły!!!W polsce kino grozy nie istnieje niestety.Chociaż jak już młodzież kręci amatorskie filmy to z reguły mają być horrorami.
    Oba pomysły są fajne trochę bardziej mnie zaciekawił ten o farmerze.....
    Sam kiedyś kręciłem z kolegami jakieś amatorskie horrory i pisałem scenariusze, ale raczej było to powielanie pomysłów z ulubionych filmów.
    pozdrawiam

• Soffcik Soffcik

Nie no, genialne, chociaż w pierwszym pomyśle bardziej odpowiada mi koncepcja przemiany bohaterów w grzyby, to na pewno doda filmowi dramaturgii.

Sądząc po tych pomysłach to może jednak lepiej, że współcześnie w Polsce nie powstają horrory...

• mckk mckk

ja bym chcial zeby zrobili horror na podstawie gry F.E.A.R

• Soffcik Soffcik

A ja na podstawie "The Sims"!!

• Yusuke_Tamagochi Yusuke_Tamagochi

"Śmierć na kiblu"

Zmutowana foka z kosmosu grasuje w miejskiej kanalizacjii i odgryza klejnoty przypadkowym facetom zasiadajacym na tronie.

• Mayurii Mayurii

Jak już macie takie pomysły to byście mogli je rozwinąć i potworzyć blogi. Pewnie bym się skusił zajrzeć do paru osób i przeanalizować parę tekstów. Spinel twój opis od opowiadania dzieli tylko 1 krok

• Little_Jacob Little_Jacob

To ja się tu zareklamuję. Już niedługo dodam nowe opowiadanie. http://campoffear.blogspot.com/

Zgłoś nadużycie

Opisz, dlaczego uważasz, że ten wpis nie jest zgodny z regulaminem serwisu:
WTF:false,ads:true