Czy nie uważacie że przyczyną otyłości w stanach są kampanie antynikotynowe i antyalkoholowe oraz promowanie "zdrowego" trybu życia

ostatnia wypowiedź: blueberry_4
$user użytkownik usunięty

ja doszedłem do takiego wniosku oglądając programy o grubasach - oni nigdy nie palą, a przecież jak człowiek zamiast sięgnąć po papierosa sięga po burgera to wiadomo jakie będą skutki.

• Amish1188 Amish1188

i to i to prowadzi do destrukcji. tyle, że dym szkodzi też innym. już wolę żeby ludzie byli otyli niż palili

• $user użytkownik usunięty

niefajny trol^

• Amish1188 Amish1188

- | | -

Wypalenie papierosa zajmuje 10 minut, przez ten czas ten otyły człowiek musiałby przestac jeśc, nie wymagaj cudów.

• 50_GROSZY 50_GROSZY

.. dodatkowo , jak to mówiono "palenie wyszczupla" .

• Kajzer Kajzer

Tu chodzi raczej o mentalność a nie o palenie czy picie. Mają pod nosem wszelakie ułatwiacze życia i stać ich, to i korzystają. Jak byś miał kasę żeby co dzień jadać obiad w restauracji to też pewnie byś był gruby {Mówiąc restauracja mam na myśli mcdonald/kfc}.

że niby w mcdonaldzie/kfc jest drogo?? <lol>

• Nowa Hela NowaHela

Bierz pod uwagę, że Oni nie skrobną sałatę, jak Ty tylko zamówią po 4 Big Maci czy co tam innego. Jezeli człowiek jest gruby to duuuużo je, Laluniu.

• Cham_Solo_ Cham_Solo_

Miałem właśnie napisać szczegółową analizę przyczyn otyłości w Stanach, ale dotarło do mnie, że jako jedyny na filmwebie nigdy tam nie byłem, więc tak naprawdę gówno mogę o tym wszystkim wiedzieć.

No tak, muszę natychmiast poinformowac Birke, zeby się tak nie wymądrzała na temat Bliskiego Wschodu, bo skoro tam nie była to nic nie wie.

• Cham_Solo_ Cham_Solo_

Słusznie. W końcu książki o konflikcie bliskowschodnim, które ona czyta, to nic przy tych wszystkich opracowaniach na temat obyczajów żywieniowych amerykanów, które masz na półce.

mam gdzieś, dla mnie mogą zatyc się na śmierc, wolę Europę

• Pancefaust Pancefaust

Palenie jest oczywiscie lepsze od otyłości, ale to chyba nie jest powód. Za takim stylem życia stoi cała kultura a nie jeden czynnik.

Bzdury. Znam pełno ludzi którzy nie palą i mają nienaganną sylwetkę, nie warto szkukac wytłumaczenia dla tych upasów - są otyli bo wcinają te swoje śmieci na potęgę, zero umiaru i samokontoli, jak świnie. Dodac do tego praktyczny brak ruchu, ograniczony do minimum i wszystko jasne. Poza tym te ich sosy - do wszystkiego ładują te kaloryczne dipy. A potem pozostaje tylko wynosic takiego spaślaka dzwigiem przez okno i litowac się nad bidulą, a i jeszcze te śmiszne operacje żołądka.

Ktoś, kto zawsze zamiast papierosa sięga po burgera musi byc cholernie bogaty.

śmiesz podważać moją tezę?

Tak, bo jesteś leszczem.

A teraz żegnam pana, bo spieszę się na lunch w korporacji, w której pracuję.

no cześć, smacznego

• blueberry_4 blueberry_4

Tam główną przyczyną otyłości jest raczej wysoki standard życia. Tzn jedzą fast foody, piją ogromne ilości gazowanych napojów, słodycze - to rodzice prowadzą do otyłości swoich dzieci. Poza tym szybkie życie, niezwracanie uwagi na dietę, zdrowie, stres.

• Ulisseska Ulisseska

Mój były chłopak z pochodzenia Polak ale mieszkał w Huston.Ludzie-to chyba najgrubsze miasto w USA,a może i na świecie.Knajpy McDonaldsa,KFC i Bóg wie czego jeszcze na każdym rogu.Ciekawe było tez to że sklepy sprzedające zdrową żywność zwykle były puste,a do barów kolejki sie ustawiały.Sama ważę 56 kg a przy ich nadwadze i otyłości czułam się i wyglądałam jak anorektyczka-to było okropne ; /

• Zuy_pan_muzgodestroktor Zuy_pan_muzgodestroktor

wszystko jest wynikiem amerykańskiego-wygodnickiego stylu życia, chcą mieć wszytko na tacy, zero wysiłku, to się tyję.

• Czesiek__Hydrolog Czesiek__Hydrolog

Jasne .. jak komuś odniera się przyjemność palenia , to popada w nerwicę i zaczyna żreć byleby tylko poczuć się dobrze ...

• blueberry_4 blueberry_4

Kiedyś oglądałam program, gdzie kobieta była uzależniona od słodyczy. Pożerała tego tony, ale zawsze zamykała się gdzieś, by nikt tego nie widział. Zawsze, kiedy była zestresowana, sięgała po batoniki, czekolady, ciastka, itp. Im więcej tego zjadała, miała co raz to większe wyrzuty sumienia. Słodycze wywoływały wzrost hormonu radości, jednak ten szybko spadał, znowu czuła się źle, więc znowu jadła. Skutkiem tych częstych uczt była oczywiście duża otyłość. Ciężko jest wrócić wtedy do normalnego życia. Ona miała chyba operacyjnie zmniejszony żołądek, a i tak na tym się nie kończy. Trzeba zupełnie zreformować swoją dietę, dużo ćwiczyć.

Zgłoś nadużycie

Opisz, dlaczego uważasz, że ten wpis nie jest zgodny z regulaminem serwisu:
WTF:false,ads:true