Zabawa w słoneczko...

ostatnia wypowiedź: arma
brak_uzytkownika_44 brak_uzytkownika_44

http://www.youtube.com/watch?v=i4NRINHqPjs

a to mnie rozwaliło:
Bravo Girl:
"Drogie Bravo Girl!
Mam piętnaście lat i od trzech miesięcy jestem w ciąży. Ostatnio
powiedziałam o tym rodzicom. Zareagowali bardzo wyrozumiale,
tylko mama nie przestaje pytać, kto jest ojcem. A ja naprawdę nie
wiem,
bo to była impreza i bawiliśmy się <<w gwiazdę>>".

Co o tym myślicie? Nie powiem - trochę przesada...

Gdyby jednak poruszyć temat bardziej obszernie - sprawę samego seksu przedmałżeńskiego w obecnych czasach... Większość powie - co za szokujące czasy... chociaż ludzie są też zwierzętami i w sumie nie powinno to szokować to jednak szokuje... żyjemy w takim społeczeństwie w którym nie jest moralnie rozsądne zajście w ciążę w wieku przed 18 rokiem życia. Ciekawi mnie w jakim wieku w stosunku do wieku człowieka zachodzą w ciążę inne ssaki? Czemu ludzie ustalają jakieś sztuczne bariery które nieetycznie jest przekroczyć?
Największa paranoja jest jednak w rodzinach... matki nie rozmawiają o seksie z dziećmi bo boją się że te wyobrażą sobie podczas tej rozmowy stosunek matki z ojcem... i co z tego? Świat by się nie zawalił przecie. Nie rozumiem podejścia niektórych ludzi do spraw seksu.

• $user użytkownik usunięty

Nie czytałem - nie jestem Polański, żeby zajmować się problemami nastolatków.

• brak_uzytkownika_44 brak_uzytkownika_44

Sam pewnie nie byłeś nigdy nastolatkiem i nie masz żadnych wspomnień i doswiadczeń. Pewnie wyszedłeś od razu z piwnicy jako 30 letni Eljot jak twojego starego przymknęli.

Eljot to twój stary.

to jest i tak lepsza wersja niż być Eljotem we własnej osobie^

• Oshin Oshin

Co to znaczy "moralnie rozsądne"? Zachodzenie w ciążę przed 17-18 rokiem życia w ogóle nie jest rozsądne, bo to bardzo duże obciążenie dla organizmu, a jeszcze gorzej jest przed ukończeniem lat 16, bo wtedy organizm najczęściej sam się jeszcze rozwija bardzo intensywnie. Poza tym - w wyniku ciąży najczęściej (choć nie zawsze), na świat przychodzi dziecko, którym ktoś powinien się zaopiekować, utrzymać i takie tam. Nie każdy chyba też jest w stanie udźwignąć ciężar psychiczny i emocjonalny rodzicielstwa w tym wieku.

No, ale wypadki się zdarzają, ale z tymi słoneczkami to jest jakiś dramat, nie tylko ze względu na potencjalne "zaciążenie", tak ogólnie.

• Vanilllia Vanilllia

dosłownie - gdzie takie zabawy były jak ja byłem nastolatkiem?!!!

Kocham Cię słoneczko.

• Kajzer Kajzer

Bo geje nie bawią się w słoneczko tylko w lokomotywę.

10/10
          ;D

Skoro ty to mówisz , to wierzymy . Nie ma to jak słowo fachowca .

ciesz się, jeszcze byś 8 lat alimenty spłacał

Eh Vesper teraz palnęłaś głupotę.... czy Ci co uprawiali tę zabawę byli związani związkiem małżeńskim?

Masz mózg? Tak się pytam... I zastanów się co teraz napisałeś...

Co Ty w ogóle ********* ?

Nie kompromituj się. Facet robi pannie dziecko, nie żeni się z nią, więc płaci alimenty. W tym przypadku ustalenie ojcostwa potrwa parę testów dłużej.

Masz rację chyba z tymi alimentami ze bez związku tez trzeba je płacić

Jednak w tej sytuacji ustalenie ojcostwa jest trudne a takie procesy trwają przez lata... tym bardziej co 15 latkowie mieliby płacic jak nie mają dochodów...

• Tajler Tajler

Więc odpowiedzialność karną ponoszą rodzice, zdaje się. A później muszą dbać o to żeby mieć z czego płacić, a jak nie to do pierdla.

Czy inne młode ssaki też muszą się martwić się o to, że nie bedą w stanie wychować dziecka bo nie mają np. pieniędzy? Ludzie sobie sami taką sytuację stworzyli. Moim zdaniem po coś ta miesiączka jest - to sygnał że kobieta może już rodzić..,. i tak nas natura stworzyła.

• Oshin Oshin

Człowiek rodzi się z mózgiem i teoretycznie oznacza to, że może już myśleć. A teraz spójrz na forum, ha!

A inne zwierzęta rodzą się bez mózgu?

• Oshin Oshin

Z pewnością nie. Można jednak czasem odnieść wrażenie, że ludzki mózg trochę się jednak różni od mózgów innych zwierząt. Poza mózgiem to - naga małpa.

Odkąd widziałem słonie malujące obrazy to nie jestem zdania że nasz mózg się bardzo różni od mózgu zwięrząt. Jakby niemowle ludzkie się wychowywało w buszu to będzie Taranem i będzia miało iloraz inteligencji małpy. Jestem zdania ze zwierzęta po prostu nie mają i nigdy nie miały warunków zeby zdobywać doświadczenie które można przekazać potomstwu - nie mają mowy, sposobu na porozumiewanie się, nie mają kończyn tak sprawnych jak ludzkie.

• Jehanne Jehanne

Dzieci się bawią w gwiazdę? Aż się prosi zastosować armatkę wodną. Tyle w temacie.

• Jehanne Jehanne

P.S. ZOMO też bym wysłała.

• Oshin Oshin

Żeby dołączyli do zabawy? Oesu, Ty to masz pomysły...

• Jehanne Jehanne

Czy Twoje prawdziwe imię nie jest mi dziwnie znajome? :-D

• Oshin Oshin

Nie. Nie jestem żoną tego pana.

Ale dobrze kombinujesz...

• Jehanne Jehanne

Ale znajomą - już możliwe.

Lepiej zajść w ciążę w wieku lat 18, niż 35-40, jak to teraz w modzie.

• Oshin Oshin

Niekoniecznie. Łatwiej może, tak, ale czy tak do końca lepiej? Polemizowałabym.

Na pewno kilkakrotnie większa szansa, że dziecko urodzi się zdrowe i bez wad genetycznych.

• arma arma

Teraz kobiety po 35 roku życia są poddawane dokładnej kontroli lekarskiej. Jeśli zostanie wykryta wada, można legalnie ciążę usunąć.

1. A to nie wiedziałem, że robią teraz pełną analizę DNA płodu.

2. Rewelacyjne podejście - zwalczać ciąże u zdrowych 16-18 latek, a potem ryzykować lub aborcjonować u 40-stek.

• arma arma

Najlepiej dla kobiety, jeśli zachodzi w ciążę PO RAZ PIERWSZY między 25 a 30 rokiem życia.To tak dla ścisłości.

Najlepiej jeśli między 19 a 24 rokiem życia - tak dla ścisłości.

A od 30-tki to się już zaczyna podwyższone ryzyko.

• arma arma

Cieszę się, że doszliśmy do porozumienia i ustaliliśmy najlepszy wiek do pierwszego porodu. A więc niech Ci będzie, biologicznie, i tylko tak, od 20 do 30 roku życia.:-)

• suelynn suelynn

Ej sory, sory mam takie jedno pytanie, właśnie w tym momencie, takie pytanie wyjaśniające. Arma to Twoja żona?!

Z żoną bym chyba nie gadał, nie?

o ty świntuszku Martin:P

Chyba nie do końca zaczaiłeś alibi ;D

• Oshin Oshin

Chyba nie, a ja się uśmiałam.

• arma arma

Suelynn droga, Wilk jest przecież "Mężem fryzjerki".:-)

http://www.filmweb.pl/film/M%C4%85%C5%BC+fryzjerki-1990-3432...

• Oshin Oshin

Bardzo lubię ten film. Wilka - tylko trochę.

• arma arma

Ja lubię Wilka, nawet bardzo. Szczególnie, kiedy wyobrażam go sobie jako Szeryfa Roostera Cogburna.:-)

Co do "Męża fryzjerki", tu nie chodzi o sympatie, czy antypatie, ale pewne analogie. Bohater snujący fantazje erotyczne na temat pięknej fryzjerki.;-)

Sounds nice, ale o którą konkretnie fryzjerkę chodzi?

(film b. lubię, Oshin trochę mniej, szeryfa najbardziej lubię tego z Nottingham, a o rozwydrzonych seksualnie fryzjerach/kach dużo ostatnio było, ale na sąsiednim forum).

• arma arma

Tę niedoszłą...;-)

Ach, rozmarzyłam się, acz jestem Ci bardzo wdzięczna, że tak szybko sprowadziłeś mnie na ziemię.:-)

Tak się składa, że upodobania nic nie znaczących dla mnie osób, jeśli nie prowadzą do sensownego dialogu, nieszczególnie mnie obchodzą.:-)

• arma arma

"Życie na ziemi wypada dość tanio.
                              Za sny na przykład nie płacisz tu grosza.
                              Za złudzenia - dopiero kiedy utracone."

W. Sz.

To ze teraz kobiety rodzą w takim wieku w dużej mierze zależy od ich kariery zawodowej... kiedyś tego nie było bo baby siedziały w domu i wychowywały dzieci.

Kurcze coś opcja edycji szwankuje...

i kiedyś się młode nie zabezpieczały tak jak teraz...

" kiedyś się młode nie zabezpieczały tak jak teraz..."

w tym temacie to ironia extreme edition ;D

Zgłoś nadużycie

Opisz, dlaczego uważasz, że ten wpis nie jest zgodny z regulaminem serwisu:
WTF:false,ads:true