za co sie przebrac?!

zlosnica_9 zlosnica_9

wybieram sie na impreze. moj problem polega na tym ze kazdy musi sie przebrac za postac z filmu... no i tu mam problem... najbardziej lubie horrory... wiec szukalam tam jakiejs demonicznej postaci ktorej wdzianko moge przybrac:D jednak nic mi nie przychodzi do glowy... myslalam o tym zeby sie przebrac za kobiete z "sweeny todd demoniczny golibroda" (kreca mnie takie klimaty jak w tym filmie :>) ale watpe ze ktokolwiek by sie zorientowal co to za postac;/ poza tym jestem rudzielcem wiec nie pasuje za bardzo a peruka odpada bo sie chybabym w niej ugotowala (na dworze 30 stponi a ja w peruce):(. moze wam cos wpadnie do glowy za kogo moglabym sie przebrac...

• maglownik maglownik

maska z Krzyku kazdy bedzie widzial z jakiego filmu jest : ))
    lub poprostu ubirz sie jak chcesz to chyba ty chcesz wygladacv najlepiej nie musi kazdy patrzec na ciebie o to ta co sie ubralala jak w filmie z 1996 mozesz sie przebrac jak tylko chcesz

• Panoptikon Panoptikon

Może księżniczka Fiona ze Shreka? Oczywiście w wersji ludzkiej, nie "ogrzej".

• Tajler Tajler

Przebierz się za coś.

http://www.filmweb.pl/Film?id=4713

• Keodred Keodred

Cholera, gdzie są takie imprezy? Chętnie bym się na taką przeszedł, może bym spotkał jakiegoś Wookiego, czy inną Amidalę :P

• Tatar Tatar

Swego czasu szwagier mówił na mnie Wookie, albo Chewbaca. (śmiech)
      :)

• $user użytkownik usunięty

my ciągle robimy takie imprezy, jeśli mieszkasz w okolicach Zabrza (Górny Śląsk) jesteś mile widziany:) nikt jeszcze za postac z GW się nie przebrał, głównie Jokery i wampiry, na Halloween zawsze byłam Mortiszią, ale w tym roku będę Mrs Lovett (złośnico, tak się ta pani z Todda nazywa)

zazwyczaj robimy imprezy tematyczne - lata 80-te, 50-te itd., piekło-niebo, film taki-owaki

ty złośnico masz wybór ograniczony kolorem włosów, ja też peruki tylko w chłodniejsze pory używam
      może byc np. Lady Marion, Scully

• Keodred Keodred

Jak kiedyś będę na Śląsku, to wpadnę... Tylko żebym się czasowo zgrał :P

za zombie :)

• Cris Cris

Przebierz się za Kruka.
    http://filmsirkus.no/shop/images/Neca/crow18.jpg
    Poza tobą będzie ich pewnie tylko ze dwudziestu.

• Kowalblebleble Kowalblebleble

Freddie!
      http://z.about.com/d/themeparks/1/0/E/l/HHN071.jpg

Zawsze chciałem się przebrać za Freddiego Krugera! Wystarczy stary kapelusz, dwukolorowy sweter i stare spodnie. Z rękawicy można zrezygnować i tak każdy rozpozna. Tylko rzeczywiście nie wiem czy to dobry pomysł dla dziewczyny ;)
      Może siostra Rechett z "Lotu nad kukułczym gniazdem"? ;)
      Albo bohater ala "Mechaniczna pomarańcza", albo "Beatlejuice", albo Morticia z "Rodziny Addamsów" - to by było konkretne :D

przyjdź trzeźwy - nikt Cię nie pozna...

Znawco, pewnie uznasz, że lubię się z Tobą drażnic, ale jak Żonaty, to żaden z Ciebie znawca kobiet, wręcz przeciwnie, z jedną tylko chodzisz kilka lat i z jedną się żenisz, frajer nie znawca;))

a bo ty o haremach nie słyszałaś ...
            W ogóle zauważyłem ostatnio jakąś tendencję w obrażaniu mnie... dziwne - bo ja nikogo nie obrażam...

*do obrażania mnie

no tak, haremy, głuptas ze mnie:)

mnie nie obrażasz, to prawda a ja się uwzięłam więc przestanę:) ale dla innych to już taki miły nie jesteś;)
                Twój nick i jego ewolucje tak prowokują do ataków;))

boli Was ,że nie jesteście znawcami ekranów, kobiet, win, śpiewu, teatru i tym podobnych... rozumiem... ale trzeba lat aby się w tym wszystkim podszkolić... ja podjąłem przed laty taki wysiłek, czego efektem jest możność tytułowania się "znawcą":)

:D
                    no tak, a ja w tym czasie tylko krew piłam z gardeł ludzkich i tytułowac się mogę jedynie wampirzym imieniem

Skoro jesteś wampirzycą... to masz całe stulecia na naukę:) kiedyś może poszerzysz swojego nicka o tak zacny tytuł jak mój...

dzięki za dodanie otuchy:) pewnie, mogę nawet zostac znawcą kobiet, a co!

Z tym będzie ciężko... Tobie - jako kobiecie , brak będzie dystansu do samej siebie, przez co nigdy do końca nie zrozumiesz istoty Waszych zachowań. Poza tym, jak można pojąć coś tak randomowego i nieprzewidywalnego jak "kobieta"? Zapytasz pewnie: "Jak tobie udało się naprawdę poznać kobiety?"
                          HA... odpowiedź jest prosta - ja podchodzę do zagadnienia "od dupy strony"

hmm... ja tak nie potrafię podejśc do zagadnienia, więc już lepiej zrezygnuję z tego tytułu...

a kolejna dwudziestka to Jokery

• Deix_z_gwiazdkom Deix_z_gwiazdkom

za Bloba

• BRAK_UZYTKOWNIKA BRAK_UZYTKOWNIKA

za Forrest'a

• southmilpitas southmilpitas

Weź przykład z tytułu tego filmu
    http://www.filmweb.pl/f680/Nic,1998

• ManBehindTheMist ManBehindTheMist

Nie idź na bal.

• zlosnica_9 zlosnica_9

dzieki za propzycje ;) z tego wszystkiego chyba najbardziej mi pasuje ta Fiona (jesli chodzi o rudzielca i figure hehe:) ale kurde tak jak juz pisalam... lubuje sie w horrorach i chcialam sie przebrac za postac z jakiegos takiego filmu... no nic pomysle ale dzieki za odpowiedzi ;*

• zlosnica_9 zlosnica_9

dzieki za propzycje ;) z tego wszystkiego chyba najbardziej mi pasuje ta Fiona (jesli chodzi o rudzielca i figure hehe:) ale kurde tak jak juz pisalam... lubuje sie w horrorach i chcialam sie przebrac za postac z jakiegos takiego filmu... no nic pomysle ale dzieki za odpowiedzi ;*

Zgłoś nadużycie

Opisz, dlaczego uważasz, że ten wpis nie jest zgodny z regulaminem serwisu: