Może znacie fajne filmy??

ostatnia wypowiedź: buraukkaforesee
Karolcia15_2 Karolcia15_2

Znacie może jakieś super filmy?? Ale nie horrory. Tylko spoko filmy. Jednym słowem fajne.

• $user użytkownik usunięty

fajny, to jestem ja...

• FEAsaurus_Rex FEAsaurus_Rex

Ja też.

• Grabarz_14 Grabarz_14

Ja niestety nie.

Ja znam super filmy. Nie horrory, tylko takie spoko filmy. Jednym słowem fajne filmy.

• Deix_z_gwiazdkom Deix_z_gwiazdkom

Ja niestety nie znam żadnych fajnych filmów...od kiedy pamiętam oglądam jedynie same knoty i gnioty...a tak w ogóle, to nawet sam fajny nie jestem ;]

• MadeInHeaven MadeInHeaven

mam tylko 18000 fajnych filmów, długo by pisać...może podaj na jaką literę zaczynać ma się fajny film...?

• FEAsaurus_Rex FEAsaurus_Rex

Niech będzie: "ě" :D

• glamour glamour

prey for rock& roll

Tu jest spoko film.
    http://www.filmweb.pl/Niespotykanie+spokojny+cz%c5%82owiek+1...

"Niespotykanie SPOKOjny Człowiek". Nie horror.

ano znam.

• sample sample

same brednie. nikt nie zna fajnych filmów. film z natury nie jest fajny, a już na pewno nie super ani spoko, ani cool i nic z tych rzeczy. może to cię zmartwi, ale fajne moga być tylko horrory, które z kolei nie są filmem.

ee tam, Justine sie nie zna. Nie słuchaj jej. Horror zazwyczaj, w odróżnieniu do spoko, cool filmów jest be, muu i wogóle. Ale jesli pytasz o fajne filmy to powiem Ci, ze znam ja takie, pod warunkiem, że wydobędzie się je spod tych, które na pułap przyzwoitosci się nie łapią i wcale nie są cool, spoko, cacy. Napewno wiesz co usiłuję Ci przekazać.

Znawca nie jest fajny. Ja znam tylko jeden fajny film. Jest spoko fajny. To mój ulubiony filmusiek. Ma tytułek nawet. Jest superaśny. Cool. Dwa słowa:
            Efekt
            Motyla

• sample sample

ej, ona kłamie. poza tym to wyrażałabyś się jakoś dostępniej, bo trudno zrozumieć takie archaizmy, no dajmy na to 'pułap przyzwoitości', jakiś sufit ? a horror to przecież i tak nie film. i chciałam jeszcze zauważyć iż zaciekawił mnie ten temat, głównie dlatego, że nauczyłam się wielu synonimów: fajny-spoko-niehorror.

• Moomac Moomac

A ja nie znam zadnych fajnych filmow ;(((

Ty Moomac, nie rozczulaj się tak. Chusteczki i tak nikt Ci nie poda.

jaki znowu sufit?... no ja nie wiem... po chinsku moze trzeba napisac? no przecie to chodzi o panele podłogowe.

• sample sample

dajesz po chińsku, ona 'zczai' na pewno o co chodzi.

Běi J?ng Dě Tiě Yaho de Ville .....

To ja przy okazji: zna ktoś jakiś niehorror, ale żeby był fajny, a nie niefajny? Taki żeby był fajny. Ja znam. Nie jest to horror, bo gdyby był to horror, to pisałbym w HORROR, a tu trzeba wpisywać tylko fajne, a nie niefajne. A w LUDZIE KINA to tylko fajne wpisywać, nie niefajne.

• sample sample

niehorror, fajny, nie niefajny - tych wymagań jest stanowczo za wiele, nie ma takiej opcji, żeby coś znaleźć.

Wstydźcie się wszyscy! Jesteście niefajni!...jak można tak drwić ze spoko dziewczyny...bidulka pytała tylko o jakieś fajne filmy.

ciuś, ciuś.. wstydźcie się wszyscy.
                    przeciez my nie drwimy tutaj z nikogo;]

• sample sample

a już definitywnie nie drwimy ze spoko dziewczyny, fajnej dziewczyny, nie niefajnej dziewczyny :)

no, to fajnie bo już myślałem, że nie jesteście spoko

• sample sample

śmiałeś wątpić ? tutaj każdy niemal jest spoko, a już na pewno fajny.
                          karuzela i krewetki.

Nie wiem na ile Wy jesteście fajni, ale ja jestem niehorror więc jestem pewnie fajny. Co innego inni, którzy są niefajni. Oni nie są fajni. Horrory jedne niefajne...

• pierre_nick pierre_nick
    • mikesz mikesz

.. a jakie to są "spoko filmy".. ?

• Moomac Moomac

Fajne

• ottak ottak

Nie horrory.

nie niefajne.

• mikesz mikesz

.. aha.. dobra

• Borat Borat

Co za idiotyczne pytanie ;) Zdefiniuj co rozumiesz mówiąc "fajny" bo dla każdego może to oznaczać coś zupełnie innego. Dla jednego to będzie film psychologiczny dla innych sensacja z masą strzelaniny wybuchów i bijatyki.

To pytanie nie ma żadnego sensu.

nie wiesz, co znaczy "fajny"? chyba żartujesz... każdy wie, że "fajny" znaczy 'spoko' tylko nie horror...i nie może być 'niefajny'

• Borat Borat

Tylko, że dla jednego spoko będzie "Rambo" a dla drugiego "Przeminęło z wiatrem" więc jaki jest sens zadawać tak bzdurne pytanie ??

fajnie, że zrozumiałeś...od razu widać, że jesteś spoko

To pytanie ma sens ogromny, ponieważ daje bardzo szerokie pole do odpowiedzi. Ilu użytkowników, tyle może być odpowiedzi. Jedne odpowiedzi mogą być fajne, inne niefajne. To tak jak z użytkownikami. Jedni są fajni, inni natomiast z fajnością nie mają nic wspólnego. Krótko mówiąc są niefajni.

• mikesz mikesz

fajna odpowiedź

• schtetke schtetke

Marcelino chleb i wino - spoko, fajny, nie horror

• sample sample

"Moj pierwszy muzyczny nocniczek
      znanej firmy
      FISHER PRICE

Zapraszam do kupienia świetnego muzycznego nocniczka ,który jest bardzo ładny,estetyczny i zachęci każdego malucha do korzystania z niego
      -posiada on 3 piosenki
      -8 efektów dżwiękowych
      -7 zwrotów w języku niemieckim
      -każdorazowe użycie nocnika nagradza malucha famfarami
      -Nocnik zaopatrzony jest w uchwyt na papier toaletowy oraz rączkę do spłukiwania wody
      -gdy dziecko będzie większe ,również może z niego korzystać , ponieważ zdejmowaną nakładkę możemy założyć na normalną domową toaletę.

Towar jest nowy ,oryginalnie zapakowany."

Ale fajne :D

Fajne i spoko. Nie niefajne.

• buraukkaforesee buraukkaforesee

fajne ? może jaśniej ?

Zgłoś nadużycie

Opisz, dlaczego uważasz, że ten wpis nie jest zgodny z regulaminem serwisu:
WTF:false,ads:true