Najlepsi dziecięcy aktorzy

Dzieci na ekranie jak powszechnie wszystkim wiadomo często irytują, są jednak tacy młodzi aktorzy na których grę patrzy się z przyjemnością. Moim zdaniem w tym aspekcie nalpesi aktorzy to

Macaulay Culkin: świetnie odegrana rola w kultowych już Kevinach, nienaganny w Synalku, oraz bardzo dobry w Moja dziewczyna. Wszystko wskazywałoby na to, że ma przed sobą świetlaną przyszłość i jego kariera będzie pełna sukcesów, niestety sam przegrał swoją szansę i już właściwie nie istnieje w środowisku aktorskim

Haley Joel Osment: Na początku kariery trafiła mu się tytułowa rola w wielkim filmie, który przez wielu uznawany jest za najlepszy film w historii, jednak niewielu kojarzy go właśnie z tą rolą. Sławę zdobył grając w także wielkim filmie Szósty zmysł, w swojej karierze miewał także inne świetne filmy takie jak A.I. Sztuczna inteligencja, Podaj dalej czy Wakacje Waltera. Ten ostatni jest jednak najnowszym z tych, które z nim widziałem i jest to de facto chyba ostatni film w jakim grał, więc trudno mi ocenić jego osiągnięcia jako dorosłego, ale faktem jest, że po naprawdę świetnych rolach nagle zrobiło się o nim cicho. Co było powodem? Nie wiem, w każdym razie chciałbym ujrzeć tego aktora w jakimś filmie jako dorosłego.

Elijah Wood: Aktor, który szerszej widowni kojarzy się przede wszystkim z Frodem, z głośnego filmu Władca Pierścieni, jednak już wcześniej miał na swoim koncie kilka ról jako dziecko. Filmy które naprawdę były dobre. Między innymi wymieniony wcześniej Synalek(gra tu zupełne przeciwieństwo do postaci granej przez Culkina), rok wcześniej też niezły film z Melem Gibsonem w roli głównej Wiecznie młody. Rok później zagrał w Duecie z Kevinem Costnerem w filmie wojna, którego jednak nie było mi dane dotychczas zobaczyć, ale czytałem wiele pochwalnych komentarzy na temat jego gry w tym filmie. widziałem go także w nienajgorszym filmie Flipper(raczej dla dzieci). Jest on jednym z tych aktorów, którzy swój talent z dzieciństwa potrafili wykorzystać również jako dorośli. Punktem kulminacyjnym jego kariery wydaje się być rola wcześniej wspominanego Froda. Później jako dorosły grał kilka większych bądź mniejszych ról w filmach takich jak Zakochany bez pamięci, Sin City, Hooligans itd. Z tego właśnie względu najlepszym z aktorów przeze mnie wymienionych wydaje się właśnie Elijah, chociaż w jako dziecko lepiej wydawałoby się wypadał Haley Joel Osment.

Jakie jest wasze zdanie? Jakich wy byście aktorów wpisali na listę najbardziej utalentowanych dzieciaków? Jakie jest wasze zdanie na temat tego co ja napisałem o tych aktorach?

Zgłoś nadużycie

Opisz, dlaczego uważasz, że ten wpis nie jest zgodny z regulaminem serwisu: