Jak można zmienić Nicka?

użytkownik usunięty

Jak w temacie. O ile można zmienić nazwę użytkownika, tak nie ma możliwości edytowania Nicka. Dlaczego? ;P

użytkownik usunięty

a co daje nazwa użytkownika? Bo nie wiem gdzie ją widać, bo i w postach na forum mam nicka, zamiast nazwy. Zmieniłem sobie nazwę użytkownika ale gdzie ją widać?

Podpinam się pod to samo pytanie - jak zmienić nick i co daje zmiana nazwy użytkownika?

Witcher

Up.

Bo nikt nie raczył odpowiedzieć.

Cytując Xzara z naszej prywatnej korespondencji:

"nick jest unikalny - stąd też na nowym filmwebie nie bedzie mozliwosci zmiany (mozliwosc zmiany na stary wynika z okresu przejsciowego i trwa od czasu wprowadzenia unikalnych nickow na filmwebie - kiedys nicki mogly sie powtarzac)"

A po co jest nazwa użytkownika, tego zaiste nie wiem...

Gimli_syn_Gloina

Można by wprowadzić możliwość zmiany nicka, ale w ograniczonej ilości - na przykład do trzech razy(z tym że poprzednie nicki byłyby gdzieś w profilu publicznie widoczne, na żądanie czy też nie). A z tym żeby nicki się nie powtarzały oczywiście jestem za.

użytkownik usunięty
grzesiek600

Niech Nicki sie nie powtarzają, ale niech każdy uzytkownik ma możliwość jego zmiany. Na starym fw nie mogłes zmienić Nicka na taki, który posiada już inny użytkownik (w ten sposób ktoś mi "zajumał" długo używany Nick, gdy go na chwile zmieniłem ;P) i wszystko było w porządku. W końcu jest to strona dla NAS, szarych użytkowników, więc miejmy możliwości (w graniach rozsądku oczywiśie ;P) manipulaji naszym profliem.

zgadzam się z powyższą wypowiedzią, powinna istnieć możliwość zmiany nicku...

wintermagic

2020 a dalej nie mozna zmienic XD

ja również się zgadzam

Ewa_Adamczyk

Weszłam tu szukać odpowiedzi, wyjdę z małym pocieszeniem, że nie jestem sama w tej frustracji spowodowanej starym nickiem, którego się żałuje :')

użytkownik usunięty
grzesiek600

OOO nie chciałabym zmienić nick ale to nie możliwe ?!
TRAGEDIA C_C !!!!!!!!!!!!

grzesiek600

jakie to głupie (i wkurzające), że nie można zmienić nicka. gdy zakładałam profil wpisałam jaki bądź, i teraz gdy chcę go zmienić okazuje się, że nie można!? nie znam jeszcze takiej strony (oprócz filmwebu) żeby nie dało się tego zrobić. grr

Werka2_filmaniak

To tak jak ja

Werka2_filmaniak

Witaj w klubie. Gdy zakładałem tu konto to robiłem to na szybko, na ślepo klikając dalej. A teraz płacz z powodu debilnego nicku....

Werka2_filmaniak

Oj tak...

Gimli_syn_Gloina

Taki unikalny że nagle sam mi się zmienił , i nie wiem o co chodzi

Mnie dalej zastanawia, co się dzieje gdy zmieniam nazwę użytkownika? Pojawia się to gdzieś?

Makrauchenia

Temat nadal aktualny. Zmiana nazwy użytkownika nic nie daje. Przynajmniej ja nie widzę różnicy ani na forum ani na profilu.

Makrauchenia

Dla mnie to jest trochę chore, bo niby dlaczego nie można zmienić nicku. Przecież możnaby tak zrobić, że nicki nie mogą siępowtarzać i jak to wszędzie jest pojawiałaby się informacja, że nick jest po prostu zajęty. Nazwa użytkownika nigdzie się nie pojawia i nie wiem po co w ogóle istnieje. Też chciabym zmienić nick, ale nie będą tworzył nowego konta i oceniał wsystkiego na nowo.

cav_filmaniak

Ja też chciałabym zmienić nick bo bardzo dawno zakładałam konto i hmm... nie odpowiada mi a nie ma sensu zakładać nowego konta tylko ze względu na nazwę ;(

cav_filmaniak

W poprzedniej wersji filmwebu można było zmienić nick, bo tak robiłem ale dlaczego nie można teraz? Dziwne..

nephilim_718

ja tez chce zmienic nick!!!

użytkownik usunięty
czekdisaut

Ja również ;D Właśnie odzyskałam stare konto, miałam kilka,ale zależało mi na tym, tamtych nie pamiętam nawet w sumie i chciałabym zmienić swoją nazwę ;D

robia zmiany na fw, a tak prostej funkcji nie moga wprowadzic. wie ktos gdzie mozna wyslac wiadomosc, z prosba o cos takiego? jaki jest sens zmiany nazwy konta i po co jest ta funkcja, skoro nigdzie sie nie pojawia. a zmiana nicku ktory jest wszedzie nie jest mozliwa

użytkownik usunięty
cav_filmaniak

Dokładnie. Popieram cav_filmaniaku ;) Nick powinno się móc zmieniać, przy zachowaniu ustawień i tak dalej. Przecież co to za problem?

także marzy mi się zmiana nicku...

użytkownik usunięty
Martusia_18

Wszyscy więc jesteśmy zgodni,ale co my mamy do gadania?

Popieram. Te wszystkie nicki '..._3', '..._20' wyglądają słabo.:/

użytkownik usunięty
nastka_3

Dokładnie...lepiej byłoby wymyślić coś nowego ;)

Pisał ktoś z was może w tej sprawie gdzieś wyżej? Czy jest możliwość zmiany nicka, czy kiedyś będzie taka opcja? Coś wiadomo?

użytkownik usunięty
ambiwalentna

Ja pytałam, czy jest możliwość zmiany. Odpowiedziano mi,że nie ma takowe. Podejrzewam,że jej nie wprowadzą...ale może jakby zrobić jakąś..hm...petycję? ;> Widzę,że wielu z nam przeszkadza brak tejże opcji.

mi również to przeszkadza. szczególnie gdy patrzę na swój stary, idiotyczny nick. a petycja to może być dobry pomysł ;>

Gotowka

Też chciałbym zmienić swój nick... Będę płakać... :(

Charlie_M_

Z tym brakiem możliwości zmiany nicka to jest jakaś żenada.Kiedy zakładałem konto wpisałem pierwsze co mi przyszło do głowy i teraz chciałbym zmienić na konkretny i stały.Niestety takiej możliwości nie ma.

Predator10

Ja również chciałbym zmienić, niby mogę założyć nowe konto, tyle, ze mam już tyle ocenionych filmów, napisanych postów, wypowiedzi itd., że mi po prostu szkoda...

Predator10

Ja tak samo niestety ...

ewelus123

i ja:(

Charlie_M_

witam i przez te wszystkie lata nic się nie zmieniło

Marcin_Radzikowski

I ciągle żadnej zmiany. Ja już od dobrych kilku lat się nie utożsamiam z tym nickiem. Nie rozumiem czemu to miałby być taki problem dla filmwebu - albo chociaż możliwość zakrycia nicku a pokazywanie nazwy użytkownika.

Gotowka

niech coś z tym zrobią bo już od jakiegoś czasu mam 19 lat :P

kuaczek19

skąd ja to znam

jak to niewiesz? fIlMwEb sie ulepsza :D

użytkownik usunięty

właśnie dlaczego?

też chciałbym zmienić swój nick :(

Jestem użytkownikiem i chcę zmienić nick, czy to jest takie trudne dla osób, które zajmują się portalem???

lisek20_filmweb

podpinam się pod pytanie ??

lisek20_filmweb

Najgorsza to jest ta ignorancja ze strony FilmWebu.
Jak już nie chcą wprowadzić takiej opcji bezpośrednio w opcjach profilu to powinni chociaż umożliwić zmianę nazwy przez jakiś formularz zgłoszeniowy lub pocztę...

Alan83

Przecież można by było zrobić na każdym profilu historie jakie Nicki dana osoba miała.

lisek20_filmweb

A po co historia. Wystarczy aktualizacja daty rejestracji jeśli boją się że spowodowałoby to chaos.
Widocznie wolą żeby użytkownicy porzucali FW i swoje konta z bazami.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones