Od najnowszych
  • Od najnowszych
  • Od najlepszych

W jaki sposób najnowszy film finchera nie znalazł się w kategorii najlepszy film, dlaczego
zamiast tego widzimy tam ,,Czas wojny" ,,HUGO" ?! Jak to się stało ,że przygody tin tina w
ogóle nie są nominowane w kategorii najlepszego filmu animowanego? Jeżeli chodzi o
nowy film Agnieszki Holland, to faktycznie na...

więcej

12 trafień!! w tym te najważniejsze!! tak się cieszę, że Pitt i Clooney nie dostali oskara!! Stawiałam na Dujardina... i jest! stawiałam tez na Rozstanie... mimo tego, że patriotyczny obowiązek (co było tu widoczne) podpowiadał inaczej.

Na co stawiacie, ze będzie w Oscarach 2013 roku za najlepszy film ?

Pytanie: gdzie nominacje dla tych aktorek?? Kirsten -laureatka Złotej Palmy za rolę w Melancholii. Tilda Swinton- zebrała same świetne recenzje za swoją rolę. Zamiast tego mamy np Ronney Marę - która - ok była dobra ale nie na miarę nominacji do Oscara.
Zbyt mało nominacji pod względem technicznej realizacji otrzymał...

więcej

Jeśli ten film dostanie Oscara za efekty to będzie ostatnia gala jaką obejrzę! :P

"Transformers 3" ma bardzo dobre efekty specjalne (to nie podlega żadnej dyskusji), ale względem jedynki (czyli filmu z 2007 roku, który nie dostał statuetki) nie posunęły się nawet o milimetr na przód. W dodatku, aby zaoszczędzić na...

więcej

Mam wrażenie że z roku na rok coraz mniej ciekawe obrazy i coraz mniej zasłużone Oskary.
Tegoroczna gala mnie rozczarowała. Jedna z najlepszych Gal była ta w 2009 roku którą
prowadził Hugh Jackman.

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem

bo globy np widzialam na ilive,com/live nbc. a oscary gdzie, bo w tej tv durn utlumacze sie pchaja ;)
a jeszcze Cezary fr ktoś wie??

Michelle Williams

użytkownik usunięty

oby w tym roku otrzymała Oscara!

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones