Od najnowszych
  • Od najnowszych
  • Od najlepszych

Witam, siedziałem do 2 w nocy czekając na transmisje lecz internet mi padł -.- i tak więc chciałem sobie obejrzeć całą gale ale szukam i szukam i nie mogę znaleźć ;( jak by ktoś wiedział prosze napisać link albo coś... Wiem że wyniki można zobaczyć na filmwebie i innych stronach ale ja bym chciał obejrzeć dlatego nie...

więcej

Wielka szkoda, że "Strasznie głośno, niesamowicie blisko" nie zdobyło nagrody za najlepszy film. Z pośród wszystkich filmów wystawionych w tej kategorii zdecydowanie był on najgłębszy.

Co do "Artysty" to może i jest to hołd w stronę przedwojennego kina, może jest to dość nowatorskie jak na te czasy, ale brakuje mu...

więcej

Wyniki przynajmniej w głównych kategoriach były dość łatwe do przewidzenia, większego zaskoczenia nie było (co nie znaczy, że się z nimi zgadzam). Jeśli chodzi o rolę żeńską pierwszoplanową to o Meryl trąbiono tak głośno, że nie wiem, czy głośniej można było. Dobrze, może faktycznie zasłużyła, ale ja nie mogę...

wkurza mnie to że płaci się abonament i nie ma Oscarów w TVP a na euro mecze będzie kasa a na Oscary już nie!!!;/;/;/
-- to skandal gdzie dbałość o kulturę?
zwłaszcza przy nominacji "W Ciemności"

wrrrrrrr

Nie pamietam sytuacji, zeby wczesniej film zagraniczny dostał najważniejszą statuetkę. Było kilka nominacji np. Życie jest piękne, ale to zawsze filmy amerykańskie wygrywały. Czy może się mylę?

Ja jestem ciekawy kto tych skończonych kretynów wpuścił na wizje i dal im prawo do
prowadzenia tego, co to miało być - posiadówka w domu ? dwa delikwenty się zebrały - nie umniejszając im ich wiedzy - dawno tak nie na temat było jak to panowie pokazali :) już nie wspomnę o tłumaczeniu ;)

Witam czy ma Ktoś może całą galę i chciałby się podzielić ? Obejrzał bym sobie znowu a
niestety nie mam canalu +.Oglądałem ale po angielsku i nic prawie nie rozumiałem a
wiem, że w na c+ było studio

The organization that gives out the awards is known as the Academy of Motion Picture Arts and Sciences, although it is more commonly referred to simply as “the Academy” here in Los Angeles. The Academy has over 5,700 members, and each member belongs to one of 15 branches or groups, depending on what part of the movie...

więcej

To było wiadome, że "W ciemności" nie zgarnie w tym roku Oskara, ale wybaczcie fakt, że
"Służące" nie zdobyły statuetki to jest naprawdę dziwne. Przynajmniej mogę cieszyć się z
faktu, że Plummer, Streep i Spencer zdobyli Oskara.

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones