Od najnowszych
  • Od najnowszych
  • Od najlepszych

stawiając 1 zł można szarpnąć 68 tyś u bukmachera. a to mało prawdopodobne. więc
ktoś z typowanych przez userów nie dostanie oscara ;)

Będę kibicował Bichir'owi. Szanse ma małe, ale paru kibiców pewnie się znajdzie.

Jak zawsze 'oglądamy' razem :D

http://s1.polchat.pl/chat.php?_room=84th+Academy+Awards

kogo gawiedz lubi temu damy nagrode.

Juz dzisiaj oskary...przechodzi mnie dreszczyk emocji, bo co roku to oglądam. Przekąski już kupiłem, teraz oglądam jeszcze krótkie animacje i potem jeszcze szybko artyste, a potem już tylko oskary. Nie widzialem wszystkich filmów, ale liczy sie atmosfera tej nocy:) Pozdrawiam wszystkich oglądających:)

Film: "Sluzace"
Aktor: Jean Dujardin ("Artysta")
Aktorka: Michelle Williams ("Moj tydzien z Marilyn")
Aktor drugoplanowy: Christopher Plummer ("Debiutanci")
Aktorka drugoplanowa: Octavia Spencer ("Sluzace")
Rezyser: Michel Hazanavicius ("Artysta")
Scenariusz oryginalny: "Artysta"
Scenariusz adaptowany: "Hugo i jego...

to oscary są dzisiaj w nocy czy z niedizeli na poniedzialek jak rok temu?!
bo zgupialam juz -.-

Witam!
Wiecie może czy będzie podobnie jak w tamtym roku transmisja Oscarów na żywno w nocy z Canal + w internecie? Jeśli wiecie to proszę podajcie stronę na której ktoś będzie na żywo nadawał :)

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem

Który według was film ma najlepsze efekty. Zastanawiam się ponieważ według mnie konkurencja jest duża: Transformers 3,Harry Potter i Insygnia Śmierci,Geneza planety małp,Real Steel nie mam pojęcia który wygra. Który film według was powinien wygrac i dlaczego:)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones