Od najnowszych
  • Od najnowszych
  • Od najlepszych

Wpisujcie swoje prognozy
Moim zdaniem będzie to albo
Jessica Chastain
albo Octavia Spencer
na 100000000000000000% któraś z nich

Ja to widzę tak:

1. The Help 9/10
2. The Artist 8/10
3. Moneyball 7/10
4. Midnight in Paris 5/10
5. The Descendants 5/10
6. War Horse 3/10
7. Tree of life 2/10

Dwóch pozostałych jeszcze nie widziałem.

uznało Meryl Streep wcielającą się w role Margaret Tchachter , oglądało "Żelazną Damę". o
ile w wiem premiera w Polsce dopiero w lutym. A w sieci dostępna jest jak dotąd tylko
wersja cam (przynajmniej tak mi się wydaje).

zawsze pojawia się ten temat, aż dziw, że nikt go jeszcze nie założył.
moim zdaniem:
- "Melancholia" - rola Dunst, może też Gainsbourg, przede wszystkim - zdjęcia!
- "Rzeź" - reżyseria, scenariusz adaptowany, nominacje dla aktorów (pewnie byłyby drugoplanowe znając pomysłowość członków Akademii)
- "Musimy...

Po tym jak o miano najlepszego filmu roku walczy 8 tytułów nominacje straciły kompletnie na
wartości. Wiadomo, że te nominacje są tylko po to, żeby można było napisać na pudełku albo na
plakacie OSCAR NAJLEPSZY FILM 2012, a małymi literami dodać: "nominacja". Świetna reklama.
Jak zawsze 2-3 filmy w tym gronie to...

Posiada moze ktos stream do transmisji gali? Niestety nasza ukochana TV publiczna nie
uraczy nas transmisja, bo sa wazniejsze cele realizowane za abonament niz pokazanie jak
nasz film dostaje oskara. Jakbys ktos coś mial, na Sopcast, badz bezposredni link, bede
wdzieczny.

Moim zdaniem ten film powinien byc nominoway do oscara za muzyke...

Gdzie można zobaczyć uroczystość rozdania Oscarów???

Czemu przy nominacjach do najlep

Powrót do początków kina to nawet niezły pomysł ale będę zawiedziona jeżeli ten film okaże się lepszy od wyważonej opowieści z dozą czarnego humoru i świetną grą aktorską-mianowicie od "Służących". Szkoda Eastwooda i jego filmu biograficznego z kreacją Leonarda DiCaprio "J.D.Edgar".Meryl Streep kolejna nominacja,...

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones