Michelle Williams

użytkownik usunięty

oby w tym roku otrzymała Oscara!

oby Meryl Streep!

adamstencli

Oby nie. Ileż można!

GregoryHouse

akurat jej sie 3 nalezy

866789s94

Niektórym natomiast należy się pierwszy.

GregoryHouse

Myślę, że pozostałe nominowane są daleko za Meryl Streep - a tej aktorce jak nikomu innemu należy się statuetka.

adamstencli

Ja jednak uważam, że oscar należy się Glenn Close :)

siostra_p

Tak! Jestem tego samego zdania ;-)

adamstencli

Zgadzam się w 100% :)

GregoryHouse

michelle ma jeszcze czas

866789s94

Możliwe. Nie upieram się.

Po prostu tegoroczne nominacje to dla mnie rozczarowanie - nie spodziewam się, że nagrody będą miłą niespodzianką.

użytkownik usunięty
adamstencli

Meryl lepsza niż Michelle-bez dwóch zdań!

Chyba żartujesz.

też na nią stawiam !!!! choć miałam niezły dylemat między nią a Rooney Mara...
Pzdr. ;)

Aniuleczqa

Ja też mam nadzieję, że Meryl Streep dostanie..

elenkaa

Kocham zarówno Meryl jak i Michelle i bardzo bym chciała,aby dostała właśnie ta druga,ale dam sobie rękę odciąć,że Oscara otrzyma Meryl.Amen.

użytkownik usunięty
elena3

wspaniały awatar! jestem pod wrażeniem!

Twój też piękny.Koalicja?

użytkownik usunięty
elena3

zmienię swój po Oscarach. mam nadzieję, że na Michelle ze statuetką :)

Powiem tak.Byłabym przeszczęliwa gdyby Akademia przyznała 3 Oscary w tej kategorii-dla Michelle Williams,Meryl Streep i Glenn Close.

elena3

To znaczy w jakiej kategorii?

elena3

Najlepsza aktorka pierwszoplanowa.

Miałem szalony sen zeszłej nocy o tym, że to właśnie Williams otrzymała Oscara.

Mam nadzieję, że otrzyma Oscara w tym roku. Sądzę, iż Złoty Glob to dobra wróżba...

użytkownik usunięty
KrytykSubiektywny

ZNIEWALAJĄCY AWATAR!

KrytykSubiektywny

Streep też dostała Globa ;)

nikike

Nie pierwszy i miejmy nadzieję nie ostatni raz. A Michelle jest aktorką niedocenioną. Wiele jej kreacji zasługuje na Nagrodę Akademii, więc jestem za Williams.

powiem tak, marzy mi sie remis :D
meryl i michelle! obie zasluguja, nie zapominajmy jeszcze o violi davis! t pomiedzy nimi bedzie walka.
chociaz dla mnie meryl powinna wygrac!
ale jak napisalem wczesniej, marzy mi sie remis :D jak to bylo bodajze w 68 lub 69

użytkownik usunięty
Piotroby

z pewnością byłoby to bardzo spektakularne rozwiązanie, ale wątpię..

pomarzyc mozna! ;]

użytkownik usunięty
Piotroby

oczywiście, dlatego ja wciąż marzę, że dostanie go Michelle, albo chociaż Meryl, bo pewnie dostanie go Glenn Close

Myślę, że Glenn jest również niedoceniona. Więc według mnie pojedynek będzie między Close, Williams i Streep.

Oj, w tym roku raczej bez szans, szum wokół niej umarł. W tej chwili jest to walka między Streep i Davis - kto wie, czy Close też nie namiesza, skoro już dostała nominację.

stawiam na Viole Davis, choc Michelle tez sie należy. Oby nie Meryl bo odwaliła moim zdaniem totalna fuszerke w tym roku

rafal_18

Mam nadzieję, że to właśnie Meryl dostane Oscara. Widzę, że znasz się na swój sposób... Sądzić, że Meryl Streep odwaliła fuszerkę, w którymkolwiek filmie to jak dać Oscara Never say never...

mateusz1497

no tak przecież mieć swoje zdanie to zbrodnia. Według mnie Meryl miała lepsze role, poza tym scenariusz Iron Lady jest miejscami dość naciągnięty a to ma związek z tym jak można postrzegać Meryl a prawdziwą Margaret T.

rafal_18

Nie można pokazać w tak krótkim czasie wszystkiego. Może nie jest to jej najlepsza rola, ale przyznaj, że z totalną fuszerką przesadziłeś.

użytkownik usunięty
mateusz1497

wiele osób twierdzi, że średnio sobie dała radę.

Która aktorka lepiej by zagrała właśnie tą rolę?

użytkownik usunięty
mateusz1497

czy ja gdzieś napisałam, że źle ją zagrała? nie oglądałam, więc jak mogę się wypowiadać?
piszę tylko, że wiele osób twierdzi, że jej rola nie jest taka powalająca. z resztą jak Albert Nobbs Glenn Close. więc bardzo możliwe, że Oscar mimo wszystko trafi w ręce Davis, choć znając Akademie i jej zdolność do kalkulacji, może wygrać i tak Close

Oj źle zrozumiałaś. Myślałem po prostu, że masz jakieś propozycje. Pożyjemy zobaczymy. Z akademią nigdy nic nie wiadomo. Może zaskoczy nas wszystkich...

Wystarczy popatrzeć na materiały archiwalne, w jaki sposób Iron Lady się wypowiadała, zauważyć jej mimikę, gestykulację, wsłuchać się w akcent. Streep odwaliła kawał porządnej roboty, moim zdaniem. Statuetka jej się należała, jak nikomu innemu.

użytkownik usunięty
DonnaMatejone

obiektywnie
Michelle Williams as Marilyn Monroe > Meryl Streep as Margaret Thatcher.
dostała tego Oscara i dobrze. (choć powinna go dostać już podczas rywalizacji z Sandrą Bullock ;)
nie mniej jednak, dobrze, że go dostała bo na niego zasługiwała (niekoniecznie akurat za rolę Thatcher, ale należał się ).

Raczej zdobędzie statuetkę to jej trzecia nominacja do tej nagrody ! Globa już ma !

użytkownik usunięty
Dymiano

jeżeli ja miałabym obstawiać to wygra: Glenn Close.
bardzo chciałabym, aby wygrała Michelle, ale Oscary to jedna wielka kalkulacja.
pomyślą sobie: "kurczę, Meryl ma już dwa na koncie, tyle nominacji, Michelle jest młoda, ma czas, aby go zdobyć, a Glenn, nie daliśmy jej wcześniej, a przecież zasługuje na niego, więc dajmy go jej w tym roku, przez tyle lat była przez nas pomijana, a taka aktorka jak ona powinna mieć na koncie statuetkę".
podobno Albert Nobbs nie powala, ale Akademia to Akademia.

użytkownik usunięty

Oby Michelle dostała Oscara, choć ma małe szanse. Dla mnie kompletnym nieporozumieniem jest nominacja dla Mary.

Michelle powinna dostać już w zeszłym roku za Blue Valentine, a Meryl za Julie & Julia, szczerze, bardzo chciałabym, aby dostała Glenn Close, bo ciągle pomijana przy okazji Fatalnego Zauroczenia i Niebezpiecznych Związków, OSCAR jej sie należy!

saint_k55

Też marzy mi się, by statuetkę otrzymała Glenn :)

użytkownik usunięty
saint_k55

jest wielu aktorów, którym się należy Oscar, ale podobno Close zagrała cienko, wraz z Meryl, i jeśli dostanie Oscara (a pewnie tak) to będzie to niesprawiedliwe względem innych aktorek (i nie myślę tylko o Michelle Williams).

Wbrew pozorom faworytką nie jest... chociaż Akademia może namieszać ;D Jest jedno wielkie pytanie - Czy Meryl Streep się doczeka - przyznaję, że miała już wybitniejsze role, a Oscar dla niej tylko za to, że nie dostała go od wielu lat przerwy to jakieś nieporozumienie :P Faktem jest jednak to, że rola Margaret T. wyszła jej co najmniej bardzo dobrze ;)

Na Oscara w tej kategorii zasługuje najbardziej Close i Davis ;) Mara tak jakby tylko na doczepkę... do dekoracji ;D Przyznam - nienajlepszej... xDDDD

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones