Od najnowszych
  • Od najnowszych
  • Od najlepszych

Najważniejsze wydarzenie na tej planecie dla najinteligentniejszego gatunku.

Piękna i Bestia dla nieco starszych z najważniejszym Oskarem ,to ponury żart jest zwłaszcza ,że konkurencja była w tym roku zacna.
Nie twierdzę ,że "Kształt wody" to słaby film ,ale jednak za kilka lat będzie zapewne dziełem zapomnianym w odróżnieniu od części konkurencji .

Serio?? Nie ma też Andiego Serkisa ani James Franco za najlepszą rolę pierwszoplanową i Denisa Villeneuve na najlepszym reżyserze. Disaster Artist dostał tylko jedną nominację!! Podobnie Logan. BR'49 też nie ma w najlepszych kostiumach.

To są jakieś żarty.

Gala zeszla na psy jesli wygrywa film tego typu , dziwo ze wogole zostal nominowany, wielkie rozczarowanie !!

Jakieś 10 minut temu zakończyła się Gala Oscarowa! Czas więc na jej podsumownie.

Otóż na pierwszy ogień poleciała kategoria ,,Najlepszy Aktor Drugoplanowy". Zwyciężył w niej mój faworyt, Sam Rockwell (Trzy Billboardy za Ebbing, Missouri).

Muszę też wspomnieć o ,,Dunkierce", która zdobyła wyróżnienie Akademii...

więcej

Ehh... rok jak rok dzien jak co dzien
szkoda że billboardy nie dostaly, albo chociaz Uciekaj, za to fajnie że Frances McDormand dostala (i i nie tylko dlatego ze zrobila cholernie szalona przemowe)

Oscary 2018

użytkownik usunięty

YESSS ... Gary Oldman ... NARESZCIE ! ! ! :)

Ma ktoś może link lub wie, w jaki sposób dostać się na czat, gdzie Polacy komentowali ceremonię na żywo? Nie mam pojęcia jak się tam dostałem w zeszłym roku. Byłoby miło to powtórzyć ;)

Ma ktoś do podrzucenia jakiś link?

Widziałem już prawie wszystko i jest źle. wszystkie filmy dobre, ale to powinny być arcydzieła. W tym roku na oscary nie szykuję nawet listy bo do szkoda zachodu na takie filmy. Dunkierka to jedyny poważny film w tym zestawieniu (nie wiem jeszcze jak Nić widmo).

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones