Na portal wpływa masa ciekawych opisów, wiele jednak siłą rzeczy jest odrzucanych z powodu braku linków. Oczywiście my, jako weryfikatorzy, moglibyśmy takie poprawki wnosić, ale biorąc pod uwagę fakt, że kolejka oczekiwania na tego typu materiał wynosi ponad trzy miesiące, mija się to z celem. Dodawanie kilku takich linków zajmuje około 2 minuty, przez ten czas możemy spokojnie odrzucić kilka plagiatów. Walczymy z kolejką jak tylko możemy, zatem starajcie się by wasze opisy podpięte były na ostatni guzik. Nie mówię już o braku interpunkcji, którą raczej poprawiamy, ale również utrudnia weryfikację prawidłowo dodanego materiału...

Jeżeli ktoś nie wie, co oznacza dodanie linków do opisu.
Fragment opisu:
"Marion Silver (Jennifer Connelly), Harry Goldfarb (Jared Leto) i Tyrone C. Love (Marlon Wayans) nie mogą przestać zażywać heroiny. W największe piekło dostała się Sara Goldfarb (Ellen Burstyn) - samotna kobieta i matka Harry'ego, która panicznie boi się lodówki i godzinami ogląda telewizję. "
Każdy z bohaterów musi być prawidłowo oznaczony aktorem, który w postać tę się wcielił. To jednak połowa sukcesu (nie wszyscy o tym wiedzą), następnie należy kliknąć na przycisk "dodaj link do osoby" w panelu po prawej stronie. Należy zwrócić uwagę na numery z IMDb.

To samo oczywiście tyczy się tytułów filmów, jeśli takowe w opisie występują (choć to rzadki przypadek, niekiedy znajdują się w opisach dystrybutorów).

Apeluję raz jeszcze. Przed dodaniem opisu do kolejki sprawdzamy jego poprawność stylistyczną, interpunkcyjną i DODAJEMY LINKI!!!

PS. 60% opisów odrzucam przez brak linków... Na to nie ma obejścia.

Il_cattivo

góra

Il_cattivo

Możesz se apelować. Na IE obecnie wstawianie linków nie działa i musze przestawiac się na FF. :D

Piotrek4

Ważny temat, zwłaszcza dla początkujących więc pull up.

Piotrek4

Nadal nie można wstawiać linków na IE :/

Klarens

Więc na ten moment, gdy robisz opis do FW przerzuć się na Firefoxa, to chyba żaden problem.

Cartmenez

do góry :D ?

Cartmenez

W pracy mogę używać tylko IE, w domu ślizgam się na lisku. Tak więc w niektórych momentach mojego życia problem istnieje...

Il_cattivo

Czy jeżeli mamy tytuł w opisie do filmu, do którego dodajemy opis to też należy go w zhiperłączować?

Przykład:
Film do którego dodajemy opis: "Potwór z bagien"
Opis:
"Potwór z bagien" w reżyserii xxx to film...

czy dajemy linka do "Potwora z bagien" czy nie? Proszę o odpowiedzi werów od tekstów :)

Piotrek4

http://www.filmweb.pl/user/FAQ_weryfikatorow/blog/529827

małe uaktualnienie do linkowania w FAQ

Bradddock

OK, własnie nie było w FAQu tego. spoko, juz wiem co i jak. Już nie trzeba pisać.

Bradddock

Nie dało by się coś zrobić, żeby te dobre tematy ze wskazówkami itp nie spadały, po tym jak ten troll podbija tematy z przed 8 lat?

Robert831231

raczej nic sie nie da zrobic:(
ale szczerze to mnie coraz bardziej irytuje ta jego "aktywnosc"

Bradddock

nie tylko Ciebie Bradddock...

jules

Mnie także. Szukasz potrzebnych informacji, to grzebiesz po dalekich stronach, bo śmietnik ktoś sobie urządził. Patrzysz na fora pod filmami? Van był tam przed Tobą! Zajrzysz do kogoś na blog? Van oczywiście też tam był. ..

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones