Wdzieliście film Kobieta Olbrzym oryginalny tytuł Attack of th 50 Foot Woman. Leciał niedawno na tvn 7. Przecież to jest tak żałosny film, że aż szkoda oglądać. Obejrzałem go z ciekawości, ale strasznie się zawiodłem. Jak można nakręcic coś takiego? Nie wieie czasem czy nie beda kręcic reamake lub filmu o podobnej tematyce? Napisze do nich, żeby przestali. Co sądzicie o tym filmie? Jak dla mnie - dno. Poza tym, że Daryl Hannah jest boska to nic więcej nie widze w tym filmie.

Baphomet

nie ogladałam bo tez stwierdziłam, że ten film jest...no jakby to ująć...do kitu. A co do Daryl H. - no ja się nie wypowiadam:D:D:D:D:D mnie takie rzeczy nie biorą:D:D:D:D:D

Nuriko

A może jest tutaj jakiś zwolennik tego filmu, który go obroni, a może zwolennik Daryl Hannah, który oborni ja przed porażką w tym filmie? Czekam na argumenty,.

Baphomet

chyba nie ma takich :D.

Nuriko

Hehe, a Daryl Hannah ma tylu fanów. Nikr go nie widział? Naprawde nikt go nie obejrzał?

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones