Najlepszy serial w TV

ostatnia wypowiedź: extranick
W_B_ W_B_

Jaki serial Wam najbardziej wbił się w pamięć i powrócili byście do losów jego bohaterów ponownie?
Jak dla mnie jest to bezapelacyjnie "The X Files", który kryje za sobą zawsze coś nowgo. Jak drugi, który również miło się oglądało był to "Sunset Beach" - Ben, Meg, Gaby i itd.
Pomimo iż w TV jest dużo seriali, to i tak uważam że za dużo na 'jedno kopyto'...

• Snaga_Przeklety Snaga_Przeklety

...seriali, które uważam za świetne lub dobre trochę jest...
    ...ale dziś postawię na PRZYSTANEK ALASKA!... rewelacyjny!... oglądam go z ogromną przyjemnością, pomimo tego, że większość odcinków już kiedyś widziałem...

• BSQ BSQ

a ja będę mało orginalny: Rodzina Soprano. Serial, który nigdy mi się nie znudzi.

• Villandra_swietlista Villandra_swietlista

W wieku wczesnoszkolnym namiętnie oglądałam "Drużynę A", słabo ją pamiętam, więc warto byłoby obejrzeć jeszcze raz...

No i oczywiście "Allo Allo', ciągle śmieję się z tego samego;D

• angela_bee angela_bee

Ja Bardzo LUbie Ally Mcbeal...NIeraz az mnie skreca ze niektore serialiki powt ze 100 razy a mojej ally tak malo :( Pamietam ze kiedys podobal mi sie jeszcze dotyk aniola, wspomniany wczesniej sunste beach, boston public, soprano tez bardzo fajne, siodme niebo...No ogolem produkcje amerykanskie chociaz stare polskie seriale tez mi sie podobaja. Niestety wiele z nich jest bardzo czesto powt dlatego tez niektorych juz wrecz nie znosze :-/

• Villandra_swietlista Villandra_swietlista

Najlepiej byłoby wyp***ć to M jak Mdłości, Klan, Pierwszą Miłość i co tam jeszcze jest (nie oglądam tego badziewia więc nie znam nazw), to od razu zrobiłoby się miejsce na porządne seriale...

I dziwić się, że poziom inteligencji Polaków jest tak niski skoro są ogłupiani przez TV....:/ Szczególnie polskie seriale są na żenująco niskim poziomie...

Prędzej do końca obejrzę Rambo numer X (nigdy nie wytrzymałam dłużej niż 10min) niż obejrzę odcinek MjM !!!

• Kiudo Kiudo

Najlepszy serial jaki w życiu widziałem to Due South (Na Południe). Tak świetnie napisanych scenariuszy i rewelacyjnego, inteligentnego humoru nie ma żaden inny serial

• na_wrotki na_wrotki

Powalił mnie na kolana tylko serial Wirtualna Lain, do tego dopiszę jeszcze SeaChange (australijski) i dzieła Pythonów.

...i jeszcze jedno wam powiem...
    ROBIN OF SHERWOOD
    ...serial ma 20 lat, ale ogląda się wyśmienicie!... i za kolejne 20 lat będzie równie dobry...

• W_B_ W_B_

Jest on na DVD - 4 sztuki, jedyne 42 zł od szutki. http://www.merlin.com.pl/frontend/search/1?q=ROBIN+OF+SHERWO... [www.merlin.com.pl/front...]

• Pandemonium Pandemonium

Robin of Sherwood to klasyka hoho. Przypomniales stare czasy :)

Ja osobiscie uwielbialem serial "EARTH 2". Najlepszy serial sf, bardzo zaluje ze przestali go robic po pierwszej serii.

Od jakiegos czasu szukam w myslach jak sie nazywal serial lecacy u nas w TV, chyba rownoczesnie z Archiwum X, o kolesiu, ktoremu ktos zabral zycie, nikt go nie poznaje i przez caly serial dochodzi kto mu to zrobil, mial ze soba tylko jakies zdjecie, pamieta ktos tytul tego serialu?

• Majki Majki

Dla mnie serialem ktrym najbardziej pamiętam jest MASH, dobry humor z jednoczesnym pokazaniem że wojna to nie piknik. Serial nie tylko rozśmieszał ale i zmuszał do myślenia.
    Zgadzam się ze w telewizji jest dużo seriali ale nie są one zbyt dobre ani ciekawe zwłaszcze te z naszego podwórka.

• InowroclawskiWilk InowroclawskiWilk

Z obecnych które lecą w tv to "Daleko od noszy", "Świat wg. Kiepskich", "Lost", "Czarodziejki", "Szkoła złamanych serc", "Allo,Allo".
      A ogólnie to jeszcze: "Dwa światy" , "Xena: Wojownicza Księżniczka", "Pełna chata" i może jeszcze "Beverly Hills 90210".

• tygrys_82 tygrys_82

MASH to klasyka.Można to oglądać wiele razy i za każdym będzie tak samo śmieszny i ciekawy

• Robson_77 Robson_77

"Nash Bridges" (serial doskonały!) & "Różowe lata 70-te" (można było płakać ze śmiechu:) A "Felicity" leci nadal więc do niego nie muszę wracać.

• Pola_ Pola_

"Hotel Zacisze" jest świetny. A jak już o tym mowa to wie ktoś ile to ma odcinków? Tak poza tym to lubię "Kochane kłopoty" i nawet "Lost", ale wydaje mi się, że "Zagubionych" już kręcą "na siłę".

• Redox Redox

Może nie najlepszy ale wciągający :)

1. Świat wg Bundych
      2. Skazany na śmierć
      3. Lost

• $user użytkownik usunięty

Noo.."Różowe lata 70-te" były zajebiste i jeszcze kiedys na RTL 7 leciał taki polewny serial o 'ludziach kosmitach' ;D nie pamietam niestety tytułu ;D hehe.. Yyy.. i jeszcze "Z archiwum X" i "Roswell" tez bardzo świetne;)

• Sweet_Escape Sweet_Escape

Ally McBeal

• dawidek33_2 dawidek33_2

"serial o 'ludziach kosmitach' ;D nie pamietam niestety tytułu" Jak myślę to tytuł tego serialu to "trzecia planeta od słońca"

• Aleksandra_aka_Alessia Aleksandra_aka_Alessia

tak, to jest ten tytuł, przyjemny serial :)

• michnik michnik

Za najlepsze seriale uważam "24", "ER" oraz "Friends". A dlaczego te? Bo pomimo dużej ilości sezonów poziom ani na chwilę nie spada, a czasami nawet z roku na rok rośnie (poza "Friendsami" bo niestety przestali nagrywać nowe odcinki :/).

Jeszcze niedawno do seriali z potencjałem dopisałbym "Lost" i "Prison Break" ale póki co się wstrzymam. 2 sezon Losta nieco mnie zawiódł i poczekam co przyniesie 3. PB również nieco obniżył loty w drugiej odsłonie. W dalszym ciągu mi się podoba i fajnie ogląda, ale do rewelacji, jaką był sezon 1 brakuje...

• Groteska Groteska

Nie do wiary o tej porze oprócz mnie ktoś jeszcze siedzi na forum.......

• thomashesky thomashesky

nikt jeszcze nie napisał o miasteczku twin peaks

• michnik michnik

Bo może nikt z dotychczas wypowiadających się nie uważa tego za najlepszy serial ;)

• thomashesky thomashesky

o nie niemożliwe..... jak to ? nikt ? nie ....ale .. . czemu .... przecież ... chlip , chlip. ...

• michnik michnik

Ja się nie wypowiadam, bo zwyczajnie mało pamiętam z tego serialu. Oglądałem dawno temu będąc dziecięciem w tv i uleciało z głowy...

• drzwi1 drzwi1

Hej, ja uwielbiałam Twin Peaks. Teraz fajni są Przyjaciele i Gilmore Girls. Pozdrawiam.

• W_B_ W_B_

To ja jeszcze zarzucę jeden tytuł (mało kojarzony, nie leciał w Polsce) - "Tour of Duty" - serial wojenny 58-odcinkowy. W polskim tłumaczeniu "Rok w piekle". A Amazon.com mozna kupić 3 sezony (w Polsce niestety nie wydany, ale może się doczekamy...).

• sandrula sandrula

Beverly Hills 90210, Ostry Dyżur, Boston Public...I Z Archiwum X, Czynnik PSI.

• kitty0112 kitty0112

Przyjeciele(bezkonkurencyjni i wieczni), 24, Monk(przecudowny), Ostry Dyżur, Lost, Stargate Sg-1. Pozatym większość seriali angielskich Co ludzie powiedzą, Czarna żmija, My Hero, Spooks and many more...

• Leon_B_Fink Leon_B_Fink

powtarzam po raz enty ... i niegdy nie zmienię zdania.
    ALTERNATYWY 4

• Kathy_Selden Kathy_Selden

Hm... A ZMIENNICY?

Bez komentarza po prostu oglądając dzisiejsze seriale żal serce sciska

• c3n c3n

Stargate SG-1
    Stargate Atlantis
    ^^

a dla tych, którzy wiedzą o co chodzi:
    http://savestargatesg1.com/ [savestargatesg1.com/]
    :D

jezioro marzen,przystanek alaska,nowojorscy gliniarze

• Slowik Slowik

"Kompania braci" to zdecydowanie najlepszy serial jaki kiedykolwiek oglądałem.
        A tak z innej beczki to chętnie zobaczyłbym ponownie rozbrajającego "Królika Grega";)

'Allo 'Allo !
    Świat Według Bundych
    MacGyver
    Przyjaciele
    Klan
    Dynastia
    Drużyna A
    Bajer W Bel-Air
    Pełna Chata
    ALF

a dużo ich było, co się będę rozpisywać...

• Mackey Mackey

The Shield
    Miami Vice
    Nowojorscy gliniarze
    Crime story

!!NAJLEPSZY SERIAL KRYMINALNY WRóCIł NA ANTENę!!

KOJAK CODZIENNIE OD PONIEDZIAłKU DO PIąTKU O GODZINIE 10:25
    TYLKO NA TVP 1

• maniaczka_2 maniaczka_2

KLAN - zrobił spustoszenie w moim mozgu!!!

z dziecinstwa ceniłam ulice sezamkowa jeszcze w amerykanskiej wersji. I sponosrujace ja literki i cyferki.

• nevil_2 nevil_2

Twin Peaks
    Lost
    Proson Break
    A ze starszych:
    Cudowne Lata ( Pamięta to jeszcze ktoś?)
    Moonligting

• the248 the248

ally mcbeal!!! ally mcbeal!!! ally mcbeal!!!
      zawsze ją kochałem, kocham i będę kochał!!!
      dlaczego nie ma jej na dvd w polsce:(((

• nomiczek nomiczek

"Boza Podszewka" to dla mnie nr jeden:)

• pia125 pia125

Tak dobry serial.
          Poza tm chętnie obejrzała bym dalsze losy:
          Dr.Quinn,
          Detektywa Monka,
          Albo jeszcze:
          Z archiwum X,
          Grease w opałach,
          Pomoc domowa,
          -te dwa ostatnie w polskiej wersji, również oglądam z przyjemnością.

• Bialoglowa Bialoglowa

Cudowne lata - mogli by powtorzyc, to byl genialny serial.

• van_Gregorian van_Gregorian

Ciężko wymienić jeden serial. Chyba nie da się. Było sporo ale nie będę wszystkich wymieniał. Kolejność przypadkowa.
      ============================
      Z dawnych seriali to fajnie mi się oglądało:

"Nieśmiertelny" i "Nieśmiertelna".
      Te seriale nie były doskonałe ale motyw przewodni mi się podobał więc oglądałem.
      ------
      "The X Files".
      "Czynnik PSI".
      "Friends" ? równie dobry co Spin City.
      "Czarna żmija" ? podobał mi się równie bardzo co Jaś Fasola
      -------
      Z seriali animowanych to "Tajemnicze złote miasta (Mysterious Cities of Gold)"
      i "Dexter?s Laboratory" (ale tylko po angielsku bo ta kreskówka imho traci klimat w wersji polskiej).
      ---------------------
      A te które zapamiętam na długo i należą do moich najbardziej ulubionych to:

"Robin of Sherwood"
      Do dziś ten serial ma dla mnie klimat, szczególnie muzyka z intra. Podobał mi się nawet wtedy gdy Michael?a Praed?a zastąpił już Jason Connery choć jednak lepszy był ten pierwszy Robin.
      -------
      "Sliders"
      Nie wiem jak to jest ale dziś ten serial wydaje mi się infantylny ale i tak czasem obejrzę na AXN bo puszczają. A kiedyś to był dla mnie szał, że tak powiem. No w każdym razie sentyment pozostał do dziś. No i jak nic ale... do dziś nie widziałem pilota w całości ;]
      -------
      "Hotel Zacisze"
      Moje ulubione odcinki to ?Problemy z komunikacją? i ?Sałatka Waldorf?. Choć wszystkie są super.
      -------
      "Sea Quest" ? świetna seria, miałem kiedyś wszystkie odcinki, a dziś ledwo co mogę znależć na necie o tym serialu.
      -------
      "Star Trek: The Next Generation" ? no comment
      -------
      "Gwiezdna Eskadra (Space: Above and Beyond)" ? trzeba zobaczyć i samemu ocenić.
      A z tych obecnych seriali ulubione to:
      "Battlestar Galactica" - świetny serial sf, ciekawe prowadzenie kamery, no i scenariusz... niby nic ale wciąga. Ogólnie całkiem świeże podejście do tematu choć to remake.
      -------
      "Lost" - tu nie jestem zbyt oryginalny ale ten serial mi się podoba, nie zgłupiałem na jego punkcie (może dlatego że nie mogę go śledzić na bieżąco) ale ogólnie jest git, choć podzielam obawy ?michnika? i ?Poli? że serial obniża loty.
      -------
      "Stargate SG-1" ? serial ma już prawie 10 lat, jak dla mnie świetny, a 'Stargate Atlantis' jeszcze nie widziałem ale podobno też super.
      -------
      A na koniec, jednak moim zdaniem najlepszy serial komediowy ostatnich lat (zaczęło się w 2000 roku) to
      "My Family" - angielski humor ale nie w stylu 'Monty Pythona', bliżej mu do 'Hotel Zacisze' ale to też nie całkiem to, choć podobny. Akcja ma miejsce głównie w domu angielskiej rodziny. Trzeba zobaczyć i ocenić samemu. A na Filmweb?ie chyba nikt o nim nie słyszał bo oddanych głosów na ten film jest łącznie z moim dosłownie tylko dwa :-)

-------
      Dla zainteresowanych serialem 'My Family':
      http://www.filmweb.pl/Film?id=126720 [www.filmweb.pl/Film?id=...] - filmweb?owy link
      http://www.bbc.co.uk/comedy/myfamily/ [www.bbc.co.uk/comedy/my...]
      http://www.bbc.co.uk/comedy/myfamily/episodes/ [www.bbc.co.uk/comedy/my...]
      Serial leci na BBC Prime, po angielsku z polskimi napisami.
      Wczoraj leciał od 20:00 dwa odcinki po kolei.
      Powtórka 24/10/2006 o 12:30.
      A tu program tv
      http://www.bbcprime.com/schedules.aspx?menu=schedules [www.bbcprime.com/schedu...]
      Obecnie leci co poniedziałek od 20:00, drugi sezon.

Do "Pola_":
      Pytałaś ile serial 'Hotel Zacisze' ma odcinków. Według Filmweb?u jest ich 12 ale ja mam wydanie DVD z Rzeczpospolitej na dwóch płytach, dwie serie po 5 odcinków. Ale nie wiem kto się walną z tą ilością.

Do "Ange Gardien":
      Ten serial o kosmitach to chyba miałaś na myśli tytuł "Trzecia planeta od słońca" albo 'Nie z tego świata'. Raczej to pierwsze.

• van_Gregorian van_Gregorian

Uhmm... przegiąłem z tym postem, a i tak go skróciłem ;]

• firanka19 firanka19

*ally mcbeal,
          * Sfora pomimo tego, ze tam jest zamknięta fabula,,, ale przecież gruszka i garlicki mogliby mieć jakieś przebojowe dzieci:p
          * Przystanek Alaska!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!
          * Przyjaciele!! (mniej entuzjastycznie, ale zawsze:D )
          * Zbuntowany Anioł

• marolszz marolszz

Twin Peaks, Allo,Allo, MacGyver :P ...a teraz coś z zupełnie innej beczki, mianowicie - Latający Cyrk Monty Python'a. ;)

• asiamm asiamm

Moim zdaniem ,,Co ludzie powiedzą'' to był idealny film na śmiechawki! Pani bukietowa zaskakiwała nas wszystkim wystarczy ze sie odezwała i juz było śmiesznie. Ogólnie tak pozytywnie świrnięta gościarka, a serial rownież pozytywnie zakręcony=)

Zgłoś nadużycie

Opisz, dlaczego uważasz, że ten wpis nie jest zgodny z regulaminem serwisu: