Seriale HBO

ostatnia wypowiedź: Lukotoni
sorad sorad

Co sądzicie i jakie znacie seriale wyprodukowane przez HBO. Moim zdaniem ich produkcje są bardzo dobre, weźmy dla przykładu Rzym, Carnivale i Kompanię braci... Szczególnie spodobał mi się serial Carnivale, ale to może przez to, że lubię filmy osadzone w takim klimacie ;)

• Bene Bene

Rzym i Carnivale swietne szczegulnie ten 2 i troche szkoda ze sie skończył bo to był ambitny jak na tą tematyke serial . POLECAM !

• seti4 seti4

sześć stóp pod ziemią tez był niezły szczegolnie pierwsza seria

• gryzm_ol gryzm_ol

Co do "Carnivale", to muszę się zgodzić, bo to chyba najlepszy serial z jakim przyszło mi się zapoznać. Żałuję jedynie, że historia zakończyła się na dwóch seriach, chociaż widać wyraźnie iż miało być ich więcej. Uważam za błąd ze strony HBO, że nie zgodziło się na produkcję kolejnych odsłon tego (moim zdaniem) arcydzieła. Innych seriali w HBO nie oglądałem, lecz może skuszę się na "Rzym"

• Bene Bene

my musimy sie dostosowac do amerykanów dla których serial był za bardzo skomplikowany i miał coraz mniejsza ogladalność :(

• $user użytkownik usunięty

to prawda, poszło o to, że budżet był bardzo wysoki a oglądalnosc bardzo niska; normalnie HBO by się tym nie przejęło, ale rozbieżnosc jednak była za duża

• Virginia_2 Virginia_2

HBO produkuje rzeczywiście bardzo dobre seriale. Kompania braci była świetna:), był tez ,,Seks w wielkim mieście", ,,Sześć stóp pod ziemią", ostatnio podobno leci ale nie wiem czy u nas już ,,Statyści" gościsnnie ze znanymi gwiazdami, m.in. z Kate Winslet.

• mkskala mkskala

Dobry jest też Deathwood - dla tych, którzy lubią klimat Dzikiego Zachodu. Naprawdę Dzikiego.

• mkskala mkskala

No i oczywiście mój lider nad liderami - The Sopranos.

• Campbells Campbells

To był "Deadwood" - nie "Deathwood". ;)

uważam, że HBO tworzy najlepsze seriale w historii telewizji:)
    moje ulubione to :
    "Deadwood", "OZ", "Rodzina Soprano", Sex&City", "Opowieści z krypty", "The Wire (Prawo Ulicy)"
    Carnivale na pewno obejrzę (czeka w kolejce);
    co mi się podoba, to to, że HBO naprawdę nie żałuje budżetu na swoje seriale, scenografie są imponujące, świetne ścieżki dzwiękowe, niepowtarzalny klimat w każdym serialu

• mkskala mkskala

No tak. Racja. Deadwood :) Polecam stronkę: http://www.film.org.pl/prace/seriale_hbo.html

• mkskala mkskala

Wszystkie original series HBO:
        Real Time with Bill Maher
        Entourage
        The Wire
        Big Love
        Sex and the City
        The Sopranos
        Def Comedy Jam
        Curb Your Enthusiasm
        In Treatment
        Flight of the Conchords
        Extras
        Tell Me You Love Me
        John From Cincinnati
        Rome
        Deadwood
        Six Feet Under
        Def Poetry
        The Bad Boys of Comedy
        Carnivàle
        Da Ali G Show
        Lucky Louie
        Oz

Oczywiście to nie tylko seriale, ale zapewne wszystko jest godne zobaczenia w HBO ;)

• Albertino Albertino

Nie widziałem wszystkich seriali HBO, ale rzeczywiście trzymają poziom.
          Najlepsze jest "Sześć stóp pod ziemią", później "Rodzina Soprano" (te seriale obejrzałem w całości). "Carnivale" widziałem jeden sezon i rzeczywiście bardzo sympatyczny, ale wolę "Twin Peaks" ;) "Rzym" z kolei pomimo tego, że był bardzo dobry, to troszkę mnie nudził i też na razie poprzestałem na jednym sezonie.

Chyba (na razie) jedynym serialem HBO, który strasznie mnie zawiódł był cienki "John from Cincinnati". HBO przerwało jego produkcję po jednym sezonie, i słusznie.

A od września serial zapowiadany, jako nowy hit HBO, czyli "True Blood" Alana Balla (twórcy "Six Feet Under").

• GodFella GodFella

No True Blood trochę dało na siebie poczekać... Miejmy nadzieję, że nie zawiedzie.

HBO to, obok Showtime, niewątpliwie najlepsza serialowo stacja.

• kalewra kalewra

Najlepszy i chyba najdroższy serial HBO to Rzym.
    Serial ten jest znakomity zresztą widać po ocenie na FW, mi ten serial się bardzo podobał.
    PS: dziś od 20 Rzym leci na HBO2.

• mkskala mkskala

Dramas

* Band of Brothers (produced in collaboration with the BBC)
      * Big Love
      * Carnivàle
      * Cathouse
      * Deadwood
      * From the Earth to the Moon
      * The Hitchhiker
      * In Treatment
      * John from Cincinnati
      * Oz
      * Rome (produced in collaboration with the BBC and RAI)
      * Six Feet Under
      * The Sopranos
      * Tales from the Crypt
      * Tell Me You Love Me
      * True Blood (2008)
      * The Wire

Comedies

* 1st & Ten
      * Arli$$
      * Curb Your Enthusiasm
      * Da Ali G Show
      * Dream On
      * Entourage
      * Extras (produced in collaboration with the BBC)
      * Flight of the Conchords
      * The Larry Sanders Show
      * Lucky Louie
      * The Mind of the Married Man
      * Mr. Show
      * Not Necessarily the News
      * Real Time with Bill Maher
      * Sex and the City
      * Tenacious D
      * Tracey Takes On...

To chyba wszystko co zostało wypuszczone przez HBO, nie licząc filmów fabularnych i dokumentalnych.

Szczególnie zacieram ręce na 'True Blood' - nowy serial o wampirach :)))

• Golan Golan

U mnie niestety tylko "Band of Brothers" zostalo obejrzane wiec sie nie wypowiem co do reszty, bo jakis czas temu powiedzialem temu kanalowi papa... Ale serial bardzo dobry nie powiem.

• Danny888 Danny888

A serial KASA? Też produkcja HBO :) Nie wiem czemu ten serial ucieka wszystkim gdy wymieniają dorobek tej stacji ;)

• diana6echo diana6echo

..no tak, co jak co, ale ha-be-o potrafi robić dobre seriale, i pod względem technicznym i aktorsko wyprzedzają o lata świetlne produkcje innych stacji..

.mnie najbardziej podobał się 6 feet under i obecnie emitowany Tudors :)

• Kitty85 Kitty85

HBO produkuje najlepsze seriale.Trzeba to im przyznać.A nowy serial o wampirach True Blood wymiata;) Jest to teraz mój nr 1 .

• era era

True Blood jest całkiem niezłe ale tylko tyle.
      Po Ballu spodziewałem się dużo więcej.

True Blood, jak na razie średniutki i przewidywalny, na dodatek odnosi się wrażenie, ze scenariusz napisał napalony nastolatek

• dakath dakath

widziałam film Elżbieta I długi bo prawie 4 godziny ale warto zobaczyć

• Kwic Kwic

Oz. Świetny, polecam gorąco. Jeden z najlepszych jakie widziałem.

pzdr

• celika celika

No, HBO produkuje naprawdę świetne seriale. Ja jeszcze bym dodała do wymienionych "Anioły w Ameryce", chociaż to mini-serial.

• Bartek36 Bartek36

Teraz możemy oglądać Rzym 2 Seriale mają dobre ale z filmem jest już trochę gorzej Dobry film mamy tylko w niedzielę Czasami trafi się coś w tygodniu Zdecydowanie lepiej jest w C+

• ascorp ascorp

Najlepiej dobrani aktorzy,sceneria i wogóle!HBO wie co dobre,jak dla mnie najlepsze to Soprano,Rzym i Carnivale...Soprano mialo duzo odcinków szkoda że Rzym i carnivale tez nie ma tyle sezonów...

• xellos xellos

Zgadzam się HBO wie co dobre, ja też preferuję Soprano, Opowieści z krypty, i mimo że znam już prawie na pamięć to i tak oglądam powtórki Sex&city na Comedy central, jednak nie wszystkie produkcje widziałam i chyba muszę w końcu nadrobić zaległości w tej dziedzinie..

• L39 L39

Ja obecnie jestem po serialu Carnivale. HBO to klasa sama w sobie. Szkoda tylko że nie było więcej sezonów.
    RZYM, Kompania Braci oraz True Blood.
    W drodze Sześć stóp pod ziemią, Deadwood, Anioły w Ameryce i Rodzina Soprano.

Tak się zapytam. Mógłby ktoś napisać do których seriali HBO są napisy PL? (oprócz tych wyżej wymienionych).

• tabaq85 tabaq85

Mój ranking seriali HBO(tych, które widziałem):
      1.The Wire
      2.Six Feet Under
      3.The Sopranos
      4.Oz
      5.Deadwood
      6.Rome
      7.True Blood
      Polecam również miniserial John Adams, takie małe arcydzieło:), z kolei Angels In America za bardzo mi nie podeszło:)
      A napisy są oprócz prze Ciebie wymienionych do The Wire, John Adams(oba całość), a do Oz są w trakcie robienia, na razie do s03e03.

• xellos xellos

Widzę że mam duże braki ciągle, czy któreś z tych wymienionych seriali można obecnie w tv oglądać..? Znaczy poza True Blood i Sopranos, bo to to cały czas oglądam :P

• L39 L39

Wchodząc na każdy z seriali w race obok jest podany czy leci w TV.
          Ja mam uprzedzenia do TV. Wolę na komputerze. Czasami jest chęć to i po kilka odcinków dziennie.

• xellos xellos

Rozumiem, ja niestety na komputerze seriale lubię tak średni oglądać:P Ale sprawdzę kilka bo ciekawa jestem, zresztą jak mam coś na kompie to często nie mam czasu a jak jest w tv to wiem że muszę obejrzeć albo nagrać bo przegapię:P

• kinga_loony kinga_loony

Może mi ktoś powiedzieć, gdzie mogę obejrzeć Carnivale z polskimi napisami/lektorem? Czy to ma jakiś inny tytuł w polskiej wersji? Bo nigdzie nie mogę znaleźć serialu online (ściągnąć nie da rady, za wolno, a online sie szybciutko bufferuje)...

Dotąd moim ulubionym tytułem jest True Blood, szczególnie drugi sezon - serial z czasem się rozkręca ;p

• Lilolek Lilolek

Za wolno? Ale używasz torrenta no nie?

• Vin_McQueen Vin_McQueen

Dziwne, że nikt jeszcze nie polecał tutaj świetnych seriali komediowych ze stajni HBO, którymi są Entourage i Flight of the Conchords. Co prawda ten drugi zakończył się szybko, bo po dwóch sezonach, ale jest naprawdę warty zobaczenia. A Entourage to klasa sama w sobie.

• Zisznak Zisznak

Six feet under zdecydowanie bezkonkurencyjny...doskonale wyważony serial :) Drugie miejsce Carnivale za fajny klimat. Rzym trochę nużył jak się cięgiem oglądało; a co do Soprano to nie widziałam jeszcze; ale chętnie nadrobię zachęcona pozostałymi produkcjami HBO (choć i tak jestem pewna; że six feet nie przebiją ;))

• ammunation ammunation

Nikt jakoś nie wspomniał o Ja, Klaudiusz. To dopiero jest klasyk.

• gregor06_2 gregor06_2

Czy mógłby ktoś wypisać wszystkie seriale produkcji HBO albo chociaz te powstałe po tych które wymienił/a -mkskala-

• witt666 witt666

Sporo tego już naprodukowali :). Ja całym sercem jestem za „Rodziną Soprano”, „Zakazanym Imperium” i „Pacyfikiem”. W poniedziałek 19 fundują nowy tytuł, „Mildred Pierce”. Oby kunsztem nie odstawał od pozostałych.

• konstancja007 konstancja007

Wyposażony jest świetny, a pierwsze odcinki trzeciego sezonu dosłownie pochłaniam w poniedziałki :)

• HardkorX HardkorX

numer 1 od HBO to obecnie Zakazane Imperium !
                :]

• lebita lebita

Nie zgadzam się :P "Gra o tron" wymiata :D

• HardkorX HardkorX

to tez fajne, zgadzam sie :)

• Matzdorf Matzdorf

Ja kocham HBO za:
                  1. Gra o Tron
                  2. Zakazane Imperium
                  bez tych dwóch seriali nie zaczął bym oglądać ogólnie seriali, gdy zobaczyłem że coś tak NIESAMOWITEGO może powstać pod postacią seriali, codziennie szukam jakichś nowych zachwycających seriali. Oczywiście większość HBO oglądałem kiedyś kilka wyprodukowanych przez inne studia, ale po kilku sezonach zaczynały być nudne, ale nie HBO ich produkcje mają coś niesamowitego w sobie.
                  Nie mogę się doczekać do następnych sezonow "Gry o Tron" i "Zakazane Imperium"
                  Jeśli ktoś ich nie oglądał niech żałuje, bo to moim zdaniem najlepsze serialowe produkcje!!!

• Matzdorf Matzdorf

uhhh za dużo powtórek "seriali" nie zauważyłem tego podczas pisania, przepraszam

• HardkorX HardkorX

hehe wybaczamy xD
                      a ogladales serial Kontra ? rowniez od HBO, teraz reklamowanyjest w PL 2 sezon Operacja Swit :) . No mysle ze moze byc zajedwabisty ;D

• Matzdorf Matzdorf

No właśnie dziś się tym zainteresowałem, zobaczymy co z tego wyjdzie.

• Maj_ka_T Maj_ka_T

No powtórzę się z sześć spóp po ziemią… Ja Klaudiusz też lubiłam , lubiłam. A teraz uskuteczniam „BEZ TAJEMNIC”, wciągnęło mnie, hehe..
    W dodatku hbo ogłosiło konkurs na reklamę ich usługi hbo go, trzeba wysłać pomysł..

Chcemy wysłać z kumpelą dla jaj ;) Choc jak mi dadzą darmowy dostep do tej usługoi bo taka jest nagroda, to się nie obrazę…. He he

Ktoś z was tez próbuje?

Zgłoś nadużycie

Opisz, dlaczego uważasz, że ten wpis nie jest zgodny z regulaminem serwisu:
WTF:false,ads:true