Ulubione piosenki z filmów i seriali

ostatnia wypowiedź: wjewjurka87
koshi7 koshi7

Jaka jest wasza ulubiona piosenka z filmu bądź serialu. Moja to "Save Me" pioseka Remy Zero do "Tajemnic Smallville"

• tattoo tattoo

ta sama:):):)
    "Everything" - Lifehouse (No name face)
    "Save Me" - Remy Zero (The Golden Hum)
    "Island In The Sun" - Weezer (Weezer (Green Album))

"Save Me" - Remy Zero (The Golden Hum)!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!
    ale ten kawałek wymiata:):):):):):):)

• Feniks_3 Feniks_3

mi podoba się melodyjka z "kryminalnych" "Iris" z "miasta aniołów" i cała płyta muzyki z "Piratów z Karaibów- klątwa czarnej perły"

• tattoo tattoo

też są fajne kawałki ale w Smallville tak super dobrali muzyke do rozwoju różnych sytuacji:):):)że poprostu wyszło to im najlepiej:)

• Wiewiora Wiewiora

'my herart will go on' Celine Dion z 'Titanica" i 'all by myself' jamie o'neal z 'dziennika bridget jones'

• Wiewiora Wiewiora

no i jeszcze 'save me' z Tajemnic Smalville'

• Ata_3 Ata_3

cała ścieżka dźwiękowa z Requiem dla snu, Dziennków motocyklowych i z filmu The Doors=)

• Xanaphia Xanaphia

ta melodyjka z kryminalnych jest swietna!
    a tak to hm.. - np. z 'jeziora marzen' - cala piosenka ok,a poza tym uwielbialam ten serial ;)

• Gail Gail

"one blood" z "hooligans", "into west" z "władcy pierścieni" i większość utworów ze "szkoły rocka" :)

• _malena_ _malena_

Tez uwielbiam Save me i w ogóle muzyke ze Smalville.Ta piosenka przyciągnęła mnie to oglądania serialu.W ogóle bardzo lubie muzyke filmową.

• kasiaczek kasiaczek

Ja uwielbiam piosenkę z "To właśnie miłość" - "Christmas is All Around" (to przeróbka piosenki "Love is All Around" grupy The Troggs), a poza tym tę z "Facetów w czerni", którą rapuje Will Smith. Mistrzostwo świata. Papciaczki

• kAMSON kAMSON

Mono - life of mono ("Wielkie Nadzieje")
    Sting - Shape of my heart ("Leon Zawodowiec")
    pOZDRAWIAM

• Werxon Werxon

Ta główna piosenka z "zawód szpieg" (Dire Straits - Brothers in arms) , w "Szybki jak błyskawica" była fajna muzyka, w Dirty Dancing 2 (el estuche, represent cuba, dance like this, el beso del final), Wyginam śmialo ciało z madagaskaru wymiata! Oprócz tego Gladiator, shrek- I'm believer, hallelujah, accidenly in love, vanilla sky- one of us , mission imposible, i więcej... w "wybrańcy obcych też jest dobra muzyka, ale nie znam tytułow, tak samo gotowe na wszystko.
    pozdrawiam

• Krzychu4545 Krzychu4545

Jak dla mnie to z Tajemnic Smallvill Don't Close Your Eyes

• dreamhunter_5 dreamhunter_5

Najbardziej uwielbiam "Shape of my heart" z "Leona zawodowca" :)

• kate_1555 kate_1555

Ja mam totalny sentyment do "I Don't Wanna Miss the Thing" z "Armaggedon" i melodii z Prison Break.

• $user użytkownik usunięty

Największym sentymentem darzę piosenkę Dido- 'Here with me" z serialu 'Roswell".
    Ale bardzo lubię też muzykę z 'Absolwenta', "Ojca chrzestnego", Dirty dancing 2" i "Sweeney Todd".

• agamikkelsen agamikkelsen

Willie Nelson "He was a friend of mine" z "Brokeback mountain" i Eva Cassidy "Songbird" z "To właśnie miłość".

• Amanda_5 Amanda_5

,,Night in white satin,, wykorzystana w filmie Tima Burtona ,,Mroczne cienie,,... cos tak cudownego slyszy sie raz w życiu...

• iwona1510005 iwona1510005

ja lubię Laurens Walking z filmu Prosta Historia. Lubię też tą melodyjkę z czołówki Dr House.

• Atina12 Atina12

Czołówka z Housea jest całkiem fajna.
      Muzyka z Absolwenta też.
      Lubię też melodię z czołówki "Gummo": http://www.youtube.com/watch?v=xa2W6EfM9pA

• bonus_track bonus_track

DRIVE: Nightcall
    watch?v=smE9C7hagkI
    Fight Club:Where Is My Mind
    watch?v=RCD14IrOcIs
    The Departed:I'm Shipping Up To Boston
    /watch?v=fhbrjGUM2jw

• Piort Piort

utwory;
    requiem for a dream

a najlepszy, genialny wrecz
    gary jules - mas world (z filmu donnie darko)

• Citizen_Insane Citizen_Insane

The 88 - At Least It Was Here (Community)
    http://www.youtube.com/watch?v=qEGbjR1Y9Qo

Kavinsky - Nightcall (Drive)
    http://www.youtube.com/watch?v=MV_3Dpw-BRY

• misery76 misery76

Ismael Lo - "Tajabone" ( "Wszystko o mojej matce" )

Tom Waits - "All the world is green" ( "Motyl i skafander" )

Ali Farka with Ry Cooder - "Ai Du" ( "Niewierna" )

"Porque te vas" ( "Nakarmić kruki" )

No i jeszcze wszystkie piosenki z filmu "Frida" - uwielbiam :-)

• wjewjurka87 wjewjurka87

Ricardo Montaner - Ay amor (Padre coraje)

Zgłoś nadużycie

Opisz, dlaczego uważasz, że ten wpis nie jest zgodny z regulaminem serwisu: