1. Pojawiają się tylko wybrane newsy
2. Nie można oceniać odcinków seriali ani zaznaczać, które się oglądało
3. Nie można zaznaczyć, jak bardzo chce się coś zobaczyć
4. Nie da się zaznaczyć, że się oglądało film i pozostawić go bez oceny (przynajmniej ja
nie umiem)
5. Wydaje mi się, że powiadomienia uwzględniają tylko komentarze do ocen, a nie ma
np. powiadomień, gdy ktoś skomentuje twoją wypowiedź na forum
6. Brak możliwości sortowania filmów
7. Gustopodobni?
8. Nie ma wyróżnienia w serialach między "oglądałem/am" a "oglądam"

Sheilad

a wyszukiwarka to porażka... wpisanie tytułu filmu nic nie daje, trzeba szukać po aktorach.

sloncek

Wydaje mi sie ze wpisywanie tytulow cos daje, ale nie mozesz zrobic zadnego bledu (czyli np. literowki). Tak, to tez wada, chociaz akurat mi az tak bardzo nie przeszkadza

użytkownik usunięty
Sheilad

Minusy:
Nie mozna wejsc na forum filmu jest tylko skomentowanie oceny znajomego .nie widze tej opcji.
Plusy
Dobrze sie ocenia film latwiej wystawić ocene.

sloncek

Ja nie mam z tym problemu, normalnie wyszukuję :)

Sheilad

W punktach 3,4,5 nie masz racji

raiden19

Właśnie, ja nie mam z tym problemu...

raiden19

Co do piatego-mozliwe
Co do reszty-to jak to zrobic? Pewnie po prostu cos pominelam :)

Sheilad

Co do 3 to zaznaczasz "Chcę obejrzeć" wyskakuje ci 3 stopień i potem możesz zmienić a co do 4 to wybierasz poprostu WIDZIAŁEM

raiden19

No to wlasnie o to mi chodzi. Nie mozesz zmienic tego dowolnie w wersji moblinej. A co do 4 nadal nie wiem, gdzie to niby jest ;p Wchodzisz na film, potem na tą gwiazdkę oznaczającą, że chce się wystawic ocene. Jak jej nie wystawić? Nie widze tu żadnego "widzialam"...

Sheilad

To powinno być nad gwiazdkami, ja tak mam. Z jakiej przeglądarki korzystasz?

raiden19

Przeglądarki? A co to ma do rzeczy? Przecież ja nie mówię o zwykłym filmwebie, tylko tym przystosowanym do komórek, którego można ściągnąć z google play... Wymieniałam, co jest w nim niedopracowanego. Czy my na pewno mówimy o tym samym? :P

Sheilad

A to sorry nie zrozumieliśmy się.

raiden19

Spox ;)

Sheilad

Na WP8 po wybraniu wyświetlenia wystawionych ocen wyświetla się komunikat o "dostępnej nowej wersji" i wywala do ekranu głównego.

Sheilad

czy ocenianie poszczególnych odcinków serialu będzie wkońcu możliwe ????? czekam na to po każdym updatecie apk, ale doczekać się nie mogę ...

użytkownik usunięty
Sheilad

4. U mnie zupełnie odwrotnie. Mogę jedynie oznaczyć, że widziałam, ale oceny nie mogę wystawić. ;) Dla mnie najlepiej by było gdyby widoczna była aktywność użytkowników. W sensie kto jest akurat online, bo nie widać tego. Jedynie kiedy się ostatnio zalogował, a czy jest w danej chwili - mogę się tylko domyślać.

Sheilad

ja w WP8 w ogóle nie mogę się nawet zalogować, ponieważ jest możliwość logowania się tylko przez FB lub zwykłego, a ja mam połączone z kontem google

Sheilad

Też bym bardzo chciała żeby w końcu pojawiła się w aplikacji specjalna rubryka SERIALE i tam można było mieć skrót do tych seriali które chce obejrzeć, czy oglądam i żeby można było nareszcie przez apke zaznaczać oglądane odcinki.

Aha i jeszcze żeby FORUM było możliwe do korzystania także poprzez apke a nie tylko przeglądarkę...

Sheilad

Ja od siebie dodałbym zupełnie niepotrzebne wylogowywanie z aplikacji co jakiś czas. Nie wiem ile to trwa: tydzień, dwa? Efekt jest taki, że w aplikacji nie jestem zalogowany akurat właśnie wtedy, kiedy potrzebuję dostępu do swojego profilu.

plainman

Serio tak krótko Ci trzyma ? Ja chyba ostatni raz się logowałam z miesiąc temu na apce :D i dalej mnie nie wylogowało ;)

21kamilka21

Ogólnie nie wiem ile czasu to trwa, ale scenariusz jest zwykle podobny: loguję się w domu na telefonie (sprawdzam jakie jest hasło, bo nigdy nie pamiętam - pamięta przeglądarka), potem za jakiś czas chcę się dostać do danych z profilu (ocenić film, sprawdzić listę filmów do obejrzenia) a tu lipa, bo aplikacja się wylogowała :)
Nie mam żadnej innej aplikacji (oprócz bankowej), do której trzeba od nowa wpisywać hasło. Wpisujesz - zapominasz. Zwłaszcza, że filmweb to nie jest nie wiadomo co, aby wymagał dodatkowych zabezpieczeń :)

Sheilad

Ogólnie nie działa, wiem z doświadczenia

Sheilad

No i brak forum w aplikacji...

kinczyk147

Zdecydowanie największy minus aplikacji

Sheilad

brak zakładki seriali...

użytkownik usunięty
21kamilka21

Dzisiaj zauwazylem ze loguje automatyczni ze nie dzisiaj wchodzilem.tylko wczoraj to bylo napisane ze logowalem sie dzisiaj po poludniu. .postanowilem usunac aplikacje z telefonu czy mial ktos podobnie.?

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones